|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   stokke stolček za hranjeneje
21.3.2009 20:09:51   
gloria
http://b2c.baby-center.si/article.asp?ArticleID=191028

...zanima me če ste zadovoljne s tem stolčkomuser posted image ..
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: stokke stolček za hranjeneje
21.3.2009 20:15:41   
kajajaka
user posted image Imamo ga in krasen je. Smo zelo zadovoljni, je pa res, da je zelo drag.

Pokliči Lik Kočevje 01-8959-100, kjer jih izdelujejo za Stokke. Morda ga kaj cenej dobiš ali pa kakega z napako  (npr. barva lesa na eni strani je odtenek svetlejša kot na drugi...) Poskusi, ker je stolček čudovit, cena v BC pa katastrofa...

Mogoče jih pa tudi v kakšni drugi baby trgovini cenej dobiš...

lp

(odgovor članu gloria)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: stokke stolček za hranjeneje
21.3.2009 20:51:52   
2008lg
jaz ga tud imam,sem zelo zadovolna.Čepa si bližje Celju je pa tam tudi firma ki jih izdelujejo za sttoke. imaš jih 8 barv ,pa še veliko cenejši so kot v otroških tgovinah .user posted image

(odgovor članu kajajaka)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: stokke stolček za hranjeneje
21.3.2009 20:53:48   
Ryssa
Katera firma? Profagus slučajno?

(odgovor članu 2008lg)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: stokke stolček za hranjeneje
21.3.2009 21:04:22   
Anonimen
Ryssa - a ti morda veš, če se ga da res dobit v Profagosu?

(odgovor članu Ryssa)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: stokke stolček za hranjeneje
21.3.2009 21:15:45   
2008lg
ja profagus,mislim da bi ga dobila tam,pokliči na št.03426202,če bodo pa rekli da ni možno pa zopet piši na forum pa bom jaz vprašala




gasper31.12.2005
larisa18,11.2008

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: stokke stolček za hranjeneje
21.3.2009 21:17:41   
Anonimen
2008lg - sem ti poslala zs

(odgovor članu 2008lg)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: stokke stolček za hranjeneje
21.3.2009 21:18:09   
gloria
2008lg ja v bližini Celja sem....za kolk pa misliš da se da dobit cenejeuser posted image ....

< Sporočilo je popravil gloria -- 21.3.2009 21:28:00 >

(odgovor članu 2008lg)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: stokke stolček za hranjeneje
21.3.2009 21:20:04   
luckyy
Ta stolček je eden najboljših nakupov za našega malčka. Je zelo uporaben, saj ne zavzame veliko prostora, otrok lahko je z nami za isto mizo. In nemogoče ga je prevrniti. Res je super. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: stokke stolček za hranjeneje
21.3.2009 21:31:18   
2008lg
ne vem kolk so kaj zdaj .Sem na porodniški ,,,,,,,,bi morala vprašat

(odgovor članu luckyy)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: stokke stolček za hranjeneje
21.3.2009 21:33:17   
gloria

IZVIRNO SPOROČILO: 2008lg

ne vem kolk so kaj zdaj .Sem na porodniški ,,,,,,,,bi morala vprašat


...poslala ZS...

(odgovor članu 2008lg)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: stokke stolček za hranjeneje
21.3.2009 21:58:39   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: gloria


IZVIRNO SPOROČILO: 2008lg

ne vem kolk so kaj zdaj .Sem na porodniški ,,,,,,,,bi morala vprašat


...poslala ZS...



jaz tudi - že dva

(odgovor članu gloria)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: stokke stolček za hranjeneje
21.3.2009 22:29:35   
2008lg
če pa mi ne odpre zs KAJ NAREDIM

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: stokke stolček za hranjeneje
21.3.2009 23:13:58   
anika87
Mi pa nismo še tako daleč, da bi razmišljali o nakupu stolčka, saj bo naš dojenček prijokal na svet šele julija, čeprav pa v bistvu gledam tudi že take stvari za kasneje... in me zanima - zakaj pa je ta stolček tako dober? A cenejša verzija lesenega stolčka za hranjenje ni v redu? Je ta kaj drugačen kot npr. drugi podobni?
A pozna katera tega iz zavitka: http://www.novorojencek.com/shop/proddetail.php?prod=14Be
Sicer je malo drugačen, ampak se mi zdi princip isti user posted image

(odgovor članu 2008lg)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: stokke stolček za hranjeneje
22.3.2009 6:28:21   
Mesečnica
IZVIRNO SPOROČILO: anika87

Mi pa nismo še tako daleč, da bi razmišljali o nakupu stolčka, saj bo naš dojenček prijokal na svet šele julija, čeprav pa v bistvu gledam tudi že take stvari za kasneje... in me zanima - zakaj pa je ta stolček tako dober? A cenejša verzija lesenega stolčka za hranjenje ni v redu? Je ta kaj drugačen kot npr. drugi podobni?
A pozna katera tega iz zavitka: http://www.novorojencek.com/shop/proddetail.php?prod=14Be
Sicer je malo drugačen, ampak se mi zdi princip isti user posted image



Stolček je zelo podoben Tripp Trappu, ne vem pa, kako kvaliteten je. Za originalni Stokkejev Tripp Trapp pa velja, da je ob normalni uporabi skorajda neuničljiv user posted image .

Ko sva kupovala stolček za naša dva fantina, z možem sploh nisva razmišljala o drugih možnostih kot o Stokkeju, kajti ta dva stolčka bosta pri nas v uporabi dolga leta, najprej pri jedilni mizi, ko bosta fanta šla v šolo, pa pri pisalni mizi, da bosta lepo sedela user posted image .

(odgovor članu anika87)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: stokke stolček za hranjeneje
22.3.2009 6:35:49   
Mesečnica
Punce, če želite originalni Stokkejev Tripp Trapp, ga lahko dobite na Bolhi za približno polovično ceno, in to nerabljenega (je pa v naravni barvi oz. barvi bukve):
http://www.bolha.com/oglas382503679
Mi smo prvi stolček kupili v trgovini, drugega pa pri tem gospodu, pa sta povsem enaka. Kasneje ga je pri njemu kupila tudi tašča. Nam je gospod rekel, da naj ga kar pokličemo, če bomo potrebovali še kakšen stolček user posted image .

Štos je pa v tem, da v enem našem podjetju še vedno (kot mnoga leta prej) delajo stolčke prav za Stokke, pa potem delavci te stolčke dobijo za božičnico. Seveda toliko stolčkov, kot se jih z leti nabere, ne potrebujejo, pa jih prodajo. Tako dobite original za veliko nižjo ceno, le računa pač ni zraven (torej ne morete uveljavljati Stokkejeve 7-letne garancije - a to verjetno ni problem, še nisem slišala, da bi jo kdo potreboval user posted image ).

(odgovor članu Mesečnica)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: stokke stolček za hranjeneje
22.3.2009 6:38:40   
Mesečnica
IZVIRNO SPOROČILO: gloria

http://b2c.baby-center.si/article.asp?ArticleID=191028

...zanima me če ste zadovoljne s tem stolčkomuser posted image ..



Aja, pa da še na to odgovorim:
Tega stolčka ne zamenjam za noben denar user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu gloria)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: stokke stolček za hranjeneje
22.3.2009 8:33:03   
Anonimen
Naj povem, da je moja sestrična stokkejev stolček kupila pred cca 15 leti ali pa še malo več v Kočevju. Še vedno je stolček videti ful lep - niti slučajno ne bi pomislil, da je toliko star.

(odgovor članu Mesečnica)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: stokke stolček za hranjeneje
22.3.2009 11:44:25   
gloria
http://www.ringaraja.net/maliOglasiPodrobno.asp?akcija=10&oglas=0

..če katero zanimauser posted image ....

(odgovor članu gloria)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: stokke stolček za hranjeneje
22.3.2009 11:46:53   
gloria
Mesečnica ta stolček je pa res ugodenuser posted image

(odgovor članu gloria)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: stokke stolček za hranjeneje
30.3.2009 20:52:58   
gloria
...tko za ta stolček smo se odločiliuser posted image ....zdej me pa zanima tale hrbtni del(nastavek)ko se da posebi kupit a je nujno potreben ko že otrok samostojno sediuser posted image ....


http://b2c.baby-center.si/article.asp?ArticleID=170384



< Sporočilo je popravil gloria -- 30.3.2009 21:07:12 >

(odgovor članu gloria)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: stokke stolček za hranjeneje
31.3.2009 7:24:49   
Mesečnica
IZVIRNO SPOROČILO: gloria

...tko za ta stolček smo se odločiliuser posted image ....zdej me pa zanima tale hrbtni del(nastavek)ko se da posebi kupit a je nujno potreben ko že otrok samostojno sediuser posted image ....


http://b2c.baby-center.si/article.asp?ArticleID=170384




Mi imamo tudi ta del, smo pri prvem otroku kupili cel komplet (stolček + dodatni hrbtni del + blazinica), samo "naramnic" (varnostnih pasov) nismo kupili. Ta del je fajn, ni pa nujno potreben. Naš ga je uporabljal do 13. meseca, ampak samo zato, ker smo ga pač imeli, drugače bi bil brez in bi bilo tudi dovolj OK.

(odgovor članu gloria)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: stokke stolček za hranjeneje
31.3.2009 7:29:44   
Mesečnica
Aja, zdaj sem se spomnila. Če boš Tripp Trapp kupovala v BC, boš ta del morala kupiti, saj stolček prodajajo brez kakršnegakoli varovala, varovalo je samo v tem dodatnem paketu, do katerega si dala povezavo, torej avtomatično z nakupom varovala dobiš še plastični hrbtni del. Če pa boš stolček kupila na Bolhi pri gospodu, o katerem smo že govorile, pa bo dobila stolček + leseno varovalo (tista zakrivljena stvar user posted image  + trak), samo plastičnega hrbtnega dela ne bo zraven (ker ga seveda delajo drugje). Leseno varovalo in trak na začetku seveda nujno potrebuješ (našemu smo ga sneli šele pri 15 mesecih), plastični hrbtni del pa je sicer fajn, ni pa nujno potreben.

< Sporočilo je popravil Mesečnica -- 31.3.2009 7:31:28 >

(odgovor članu Mesečnica)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: stokke stolček za hranjeneje
31.3.2009 10:34:16   
petrax
Ja tale stolček je res kul, čeprov ga uporabljamo šele par dni.
Gloria mi nimamo tistega naslona, pa mislim da sta najina sončka isto stara. Ker bi dala toliko za naslon kokr sem dala za cel stolček. Mi smo ga namreč dobili za 40eur, toliko pa pride tudi naslon v prosti prodaji. Te stolčke naj bi tudi nehali delati, vsaj kokr sem jaz slišala.

(odgovor članu Mesečnica)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: stokke stolček za hranjeneje
31.3.2009 16:20:02   
gloria
..hvala punce.....
Petrax ti se pa kaj oglasi pri septemberkamuser posted image

(odgovor članu petrax)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Plenice po izbiri Sekcije medicinskih sest...
Pri izbiri izdelkov za najmlajše smo starši zelo pozorni, zato je bolje izbrati takšne, za katerimi stojijo strokovnjaki...
Dojenček ponoči ne spi
Je nočno hranjenje res še vedno potrebno? Do kdaj? Kako bi si lahko pomagali, da bi omejili nočne podoje?Kaj storiti, če...




Znaki poroda.
пеперутка16

Kakšni so bili vaši zadnji simptomi pred porodom tisti dan ali dan ali dva prej? Če ste imeli kakšne simptome?