|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   aptamil in caj (voda)??
19.3.2009 20:35:44   
PetraSkok
moja dober mesec stara punčka je žal v celoti na Aptamilu (nimam mleka), zanima me, ali naj ji dam tudi kaj prekuhane vode ali čaja (katerega) za žejo??

Ali dajete to po steklenički (koliko) ali po žlički (koliko)???
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: aptamil in caj (voda)??
19.3.2009 20:46:03   
maca m
Jaz sem mu dajala komarčkov čaj od Hippa, včasih pa tudi samo prekuhano vodo.
Sem mu pa dajala po flaški, ne spomnim se točno koliko, veliko ne.


_____________________________

V sanjah in ljubezni ni nič nemogoče.
(J.Arony)

(odgovor članu PetraSkok)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: aptamil in caj (voda)??
19.3.2009 21:10:15   
lea_karli
Tud moja,ki je stara 1,5 mesec je na adaptiranem mleku in ji dodajm čajčeka od hippa seveda po flaški ,tud otrok je žejn,kr daj ji malo čajčeka
pa lep pozdrav

user posted image

(odgovor članu PetraSkok)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: aptamil in caj (voda)??
20.3.2009 3:48:50   
amaya
aptamil obvezno s prekuhano vodo...

pri čajih pa ti svetujem od lekarne ne v filtrih (komarček, kumina, kamilica), ker tisti od Hipp-a so ful sladkani


_____________________________

Zaljubljena sem v tri fante...

(odgovor članu lea_karli)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: aptamil in caj (voda)??
20.3.2009 9:15:57   
ZvezdicaZaspanka
Lahko ji daš prekuhano vodo ali čaj. Probaj po žlički, lahko pa tudi v stekleničko. Vendar moja dva nista hotela nobene tekočine razen mleka vse do 8 meseca. Potem sta pa kar naenkrat začela ful čaj pit.

< Sporočilo je popravil ZvezdicaZaspanka -- 20.3.2009 9:16:13 >

(odgovor članu amaya)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: aptamil in caj (voda)??
20.3.2009 11:01:19   
AnciM
Lahko ji ponudiš. Vendar se ne sekiraj, če ne bo hotela pit. Moj je že dva meseca samo AM in GH, pa je šele zdaj začel pomalo pit.

_____________________________

27.8. 2008 se nama je pridružil čmrlj Uroš.
17. 2. 2010 pa še Blaž.

(odgovor članu ZvezdicaZaspanka)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: aptamil in caj (voda)??
20.3.2009 12:09:47   
Katy78
Moj tudi redkokdaj spije še kaj drugega kot AM. Čaj mu ne gre preveč (do zdaj sem mu ga parkrat poskusila dati, pa se je kremžil, pa sem poskusila dve vrsti), če že, ima raje vodo, kar po žlički, vendar zelo zelo malo, tako da ga ne silim. Če bi bil žejen, bi pil, tako pa očitno ne rabi dodatne tekočine.

(odgovor članu AnciM)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: aptamil in caj (voda)??
20.3.2009 12:59:57   
Čebel@
moja je tudi samo na AM in mi je patronažna rekla da ji nej dam čaj ali vodo če kdaj 2 dni ne bo kakala-je pa včeraj samo 2x,danes se pa full napenja  med kakanjem tko da ji bom pri naslednem obroku ponudila vodo

(odgovor članu Katy78)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: aptamil in caj (voda)??
20.3.2009 13:24:14   
Tisana
Mi smo ji dajali prekuhano vodo - po steklenički. Glede količine težko rečem. Mi smo se pač ravnali po tem, da je še vedno spila zadostne količine mleka (da je pridobivala na teži) in da ni imela vdrte velike mečave. Itak je kmalu ugotovila, kaj je voda in kaj mleko, in je potem sama odrejala, kaj želi piti.

_____________________________

V mladosti zamujenih norosti ne more nadomestiti vsa modrost starosti. (Bertrand Russel)

(odgovor članu Čebel@)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: aptamil in caj (voda)??
20.3.2009 13:38:50   
čipka
Moja je tudi od začetka na aptamilu in ji dajem že skos prekuano vodo za piti. No, šele zdaj skoraj po 7 mesecih ji dajem komarčkov čas od Hippa. Ta čaj ji daješ že po 1. tednu starosti.  

_____________________________

my little babygirl - moja največja sreča
-

(odgovor članu Tisana)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: aptamil in caj (voda)??
20.3.2009 13:58:27   
Skye
Moji dve sta bile že od samega začetka na AM, pa sem jima tudi dodatno ponujala čaj, in pa prekuhano vodo...pa ni bilo šanse da bi kaj od tega spile...pile sta samo AM, do začetka uvajanja GH. Čaj sta vzljubile šele pri 6 mesecih. Zdaj ga pa spijeta tudi po 5 dcl in več na dan vsaka.

_____________________________

Vse, kar lahko storiš,
ali o čemer sanjaš,
da lahko narediš,
poskusi narediti.
V drznosti je genialnost,
je moč in čarovnija.
Začni zdaj! (Goethe)

(odgovor članu čipka)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...





sindarin

Se vam zdi, da igrača postaja neke vrste statusni simbol?

da (68%)

ne (32%)


Število vseh glasov: 196

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!