|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kupujem na netu
14.3.2009 23:05:05   
5mušketirjev
Živjo.
Rada bi kupila Romerjev avtosedež, in glede na to, da sem jih že kar nekaj slišala, kako drag je BC, me zanima, če ima kdo kakšne dobre linke in izkušnje z nakupom  prek neta. Nekaj sem gledala že na angleški  strani http://www.olivers-baby-care.co.uk/delivery/index.asp  in stvari so bistveno ceneje.
Pa še eno vprašanjce. Gledala sem KIDFIX sedeže, ki so isti kot Romerjevi v BC, le da imajo tu oznako "BRITAX" in ne Romer. Ali kdo ve kaj je to? Ali gre za iste sedeže, ki se prodajajo pod različnim imenom ali kaj?

Hvala.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   [Brisano sporočilo]
15.3.2009 12:23:39   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu 5mušketirjev)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: kupujem na netu
15.3.2009 20:53:48   
Klaudia
Romer in Britax je eno in isto. Pojdi na njihovo stran in, če klikneš na nemšino je romer, če pa na angleščino je pa britax.

Isto je pri quinny in maxi-cosi. To je eno in isto.

Drugače se pa definitivno splača stvari kupit preko neta. Sploh ebay-a.

_____________________________

If your kids are giving you a headache, follow the directions on the aspirin bottle, especially the part that says "keep away from children."
Susan Savannah

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: kupujem na netu
15.3.2009 21:50:14   
ZmajTolovaj
Mi smo tule kupili Romerja. (Safefixa mamo.) Zelo zadovoljna z izbiro, ceno in postrežbo!

_____________________________

The only man who had his work done by Friday was Robinson Crusoe.

(odgovor članu Klaudia)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: kupujem na netu
15.3.2009 22:08:50   
Onasiss
A katera ve koliko bi prišla poštnina za   http://www.olivers-baby-care.co.uk/Kid-Booster-Seat/58pol1041p.asp   avtosedež?

_____________________________

So what....

(odgovor članu 5mušketirjev)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: kupujem na netu
15.3.2009 22:20:26   
Gilo
Mi smo kupili Romerja safefix preko te strani http://www.pingpong-online.com/

Prišel nas je 294 EUR s poštnino vred. Začetna cena avtosedeža je 310 EUR, nato dobiš 2 %popusta na plačilo z Mastercard in še 5 % popusta v tem mesecu (ta popust imajo skoraj vsak mesec). Dostavljajo v Slovenijo, mi smo ga čakali malo dlje, ker so bili ravno takrat božično novoletni prazniki, drugače mislim, da se čaka na sedež cca 4 tedne. V baby centru je tak sedež 410 EUR. Pa lep nakup!

_____________________________

Odločitev imeti otroka je pomembna. To pomeni odločiti se za vedno, da bo naše srce hodilo naokoli zunaj našega telesa. (Elisabeth Stone)

Kadar srce joče za tistim, kar je izgubilo,
se duh smeji zaradi tistega, kar je našel...

(odgovor članu Onasiss)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: kupujem na netu
20.3.2009 13:01:59   
5mušketirjev
Živjo.
Glede poštnine pri "Olivers baby care" je zadeva taka, da je odvisno od velikosti naročila. Jaz sem naročila en sedež in so mi povedali, da je cena 30 funtov, vendar je škatla v katerega dajo ta sedež tako velika, da lahko naročiš tudi 2 sedeža in so stroški dostave še vedno 30 funtov. Tako sem dobila še eno kolegico, ki je kupovala avto sedež in naročila oba hkrati. Vendar tudi če bi naročila samo en sedež in palčala 30 funtov poštnine, bi bil še vedno cenejši za cca.20€ kot v BC. Se splača, še posebno, če kupuješ izdelke v akciji. (Romer IsoFix je cenejši za 55€)

(odgovor članu Gilo)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





10 mam je pokazalo nered v hiši
photo
10 pogumnih mam je delilo slike svojih domov v resničnem stanju. Imena so bila spremenjena zaradi zaščite nedolžnih.
Mladinske sobe Magnet
Sobe Magnet združujejo sodoben dizajn, prilagodljivost in inovativno zaščito pred elektromagnetnim sevanjem. Omogočajo z...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?