|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   vlažilci zraka
4.3.2009 15:13:31   
tante
ali mi zna katera svetovati kako zares učinkovito režiti problem suhega zraka v stanovanju. sin ima namreč bronhitis jaz pa alergijo na prah in trpiva celo zimo.
z nakupom vlažilca sem se pa enkrat tudi že nasankala. mokra brisača na radiator je premalo, vsak dan inhalirava tako da vremo slano vodo ampak tisti hip je uredu ponoč pa spet problem.....skratka smo v začaranem krogu.

Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: vlažilci zraka
4.3.2009 17:39:44   
nodika
pozdravljena!
iz lastnih izkušenj ti svetujem uporabo vlažilca in to takšnega ki notri naliješ okol 3 litre vode in vklopiš čez noč, preverjeno pomaga!
Moj tamal je tud mel bronhitis na bronhitis odkar imamo vlažilec pa ga ni več.
Se splača razkirat okrog 50 eurov, pa je problem rešen,...
Tolk z moje strani,...

(odgovor članu tante)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: vlažilci zraka
4.3.2009 20:20:04   
ajataja
Tud mi imamo vlažilc in sem zelo zadovoljna,sej po moje kake ekstra druge rešitve ni.Zakaj pa z vlažilcem nisi bila zadovoljna?

(odgovor članu nodika)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: vlažilci zraka
5.3.2009 8:57:14   
tante
ni mi všeč, da pod njim ko dela rata velika luža...to za parket ni uredu.

Povejte mi kakšne vlažilce imate s katerimi ste zadovoljni...

(odgovor članu ajataja)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: vlažilci zraka
7.3.2009 16:58:40   
sonce_sije
mi imamo  Lanaformov vlažilec in smo zelo zadovoljni. Ima gumb, s katerim nastaviš moč vlaženja.
http://www.mimovrste.com/artikel/3020015415/q=lanaform/ultrazvocni-vlazilec-in-ionizator-zraka-lanaform-family-care


(odgovor članu tante)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako z Lahkonočnicami uspavati svoje male ...
Kakovostno spanje je ključnega pomena za zdrav razvoj in dobro počutje otrok. Umirjena večerna rutina, med katero tudi p...
Kako prepoznati otrokov talent?
photo
V prostem času moramo otroku zagotoviti varno in spodbudno okolje, v katerem bo razvijal svoj kognitivno-čustveni svet i...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?