|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   elektronska varuška - 2 enoti za otroka?
3.3.2009 19:54:12   
sončnica14
Živjo!

Zanima me, ali obstaja takšna elektronska enota, ki ima dve enoti za otroka in eno enoto za starša.
Imamo namreč dve otroški sobi in bi rada dala v vsako sobo eno otroško enoto, potem pa rabim samo eno enoto za starše. Ali to obstaja????

Hvala in LP
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: elektronska varuška - 2 enoti za otroka?
3.3.2009 20:55:20   
ajataja
po moje je bolje da imaš kar dve varuški,saj drgač itak ne boš vedla v katero sobo moraš it.Pa ne,nisem še nikjer zasledila da bi taka varuška obstajala.

(odgovor članu sončnica14)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: elektronska varuška - 2 enoti za otroka?
4.3.2009 13:58:28   
2 Sraki
Sem enkrat že pisala o voki-toki varianti, sicer zadeva ni neki ful občutljiva, vendar če se joka ga sigurno slišiš. Nese pa nekaj kilometrov daleč. Dobiš v merkurju oz. občasno v hofru. Kupiti pa moraš dva kompleta, vendar jih naštelaš tako, da so vsi na isti ferkvenci in imaš še en enoto frej za tretjega otroka :) 

(odgovor članu ajataja)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: elektronska varuška - 2 enoti za otroka?
5.3.2009 9:01:46   
livia
Jaz sem pred časom spraševala isto. Pa take varuške nisem našla. Preklicala sem tudi vse dobavitelje, pa nihče ni vedel, da bi kaj takega obstajalo. Sedaj imamo dva baby phona.
Zanimivo, da se še noben kitajc ni tega spomnil.user posted image

(odgovor članu 2 Sraki)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: elektronska varuška - 2 enoti za otroka?
5.3.2009 14:09:13   
sončnica14
Livia, kateri varuški pa imaš?
Hvala in lp.

(odgovor članu livia)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: elektronska varuška - 2 enoti za otroka?
6.3.2009 12:20:56   
livia
Jaz imam eno Philips Avent scd497 s katero smo btw super zadovoljni. Drugo sem si pa sposodila od prijateljice in je Beghelli. Nimam pojma, pri nas je še nisem videla, je pa ona iz it. Ni bog ve kaj, a važno da slišim otročka. Upam, pa da bosta kmalu šli v isto sobo spat, pa bo mir.

(odgovor članu sončnica14)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako prepoznati otrokov talent?
photo
V prostem času moramo otroku zagotoviti varno in spodbudno okolje, v katerem bo razvijal svoj kognitivno-čustveni svet i...
Kako ZARES pomagamo otrokovemu imunskemu s...
Antibiotike je pri zdravljenju otrok treba uporabljati smotrno, v omejeni količini in indikativno ter jih uporabljati iz...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?