|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   lovorovo mazilo in vetovne kapljice
25.2.2009 9:22:28   
ajam27
Ali katera ve kje se dobi lovorovo mazilo in pa vetrovne kapljice? Prve naj bi imeli v neki CE lekarni ( v par lekarn sem že klicala pa so me odpravili z besedami, da oni tega ne držijo user posted image ), vetrovne kapljice pa nebi vedela kje se jih dobi. Če je katera s tem seznanjena bi lepo prosila, da mi napiše tel. številki.
Hvala
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: lovorovo mazilo in vetovne kapljice
25.2.2009 9:56:35   
tralala
Nič hudega, tudi če jih ne dobiš, itak nič ne pomaga. Najboljše zdravilo proti krčem je, da piješ ti, kot doječa mamica kislo mleko oz. kakšne probiotične jogurte (tudi do pol litra na dan), pomaga pa 90%. Vse ostalo (kapljice, mazila,...) je za v smeti! Če ne dojiš pa vztrajaj z njimi...

(odgovor članu ajam27)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: lovorovo mazilo in vetovne kapljice
25.2.2009 11:09:04   
benika
Nič hudega, tudi če jih ne dobiš, itak nič ne pomaga.


A dej no user posted image user posted image user posted image A misliš, da če pri vas niso pomagale, potem nobenemu ne? Ne posplošuj, lepo prosim.

Vetrovne kapljice dobiš v Koroških lekarnah, v Tržiču jih ima lekarna Deteljica, pri Kranju na Kokrici jih ima ena privat lekarna, lahko se pa tudi zapelješ v Avstrijo in nabaviš Antiflat kapljice ali pa kapljice Babynos.
In nam so krepko pomagale.


< Sporočilo je popravil benika -- 25.2.2009 11:11:10 >

(odgovor članu tralala)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: lovorovo mazilo in vetovne kapljice
25.2.2009 15:01:27   
s.
Vetrovne kapljice dobiš tudi v Koroških lekarnah ( Lekarna Dravograd).

(odgovor članu benika)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: lovorovo mazilo in vetovne kapljice
25.2.2009 15:03:35   
pizamca
V Lj imajo v BTC v lekarni v Hali A veliko ponudbo teh kapljic... ta lekarna je sploh kar dobro založena.

Sicer pa so tržiške vetrovne kapljice in štajerske narejene po isti recepturi.

(odgovor članu s.)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: lovorovo mazilo in vetovne kapljice
25.2.2009 15:17:10   
teja2008
Vetrovne kapljice koroških lekarn pošljejo tudi po pošti-stanejo cirka 8 evrov s poštnino.
Naročiš pa jih na številko: 02-8750-701.

(odgovor članu pizamca)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: lovorovo mazilo in vetovne kapljice
25.2.2009 20:31:29   
ajam27
Hvala za odgovore. Vetrovne kaplice bom jutri vsekakor naročila. sedaj pa me zanima le še za lovorovo mazilo katero naj bi tdi pomagalo pri krčih.

(odgovor članu teja2008)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: lovorovo mazilo in vetovne kapljice
25.2.2009 20:37:46   
katy82
Za lovorovo mazilo še nisem slišala,naši sem masirala trebuščka z brinovim oljem in je pomagalo,pa tudi smrdelouser posted image

_____________________________

10.5. smo končno dočakali našo prelepo mačkico Laro
12.5. pa sem postala teta malemu lumpu Anžetu
Le kaj nam bo prinesel 16. december

(odgovor članu ajam27)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: lovorovo mazilo in vetovne kapljice
25.2.2009 21:25:34   
benika
Mi smo našega okoli popka mazali s sivkinim ekstraktom.

(odgovor članu katy82)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: lovorovo mazilo in vetovne kapljice
26.2.2009 8:17:58   
patricijap
Pri nas so bile zakon Bio Gaia kapljice, dobiš jih v lekarni brez recepta. Dajali pa smo jih en čas vsak večer 3-5 kapljic in je pomagalo.

(odgovor članu benika)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: lovorovo mazilo in vetovne kapljice
26.2.2009 10:14:42   
pajčolanka
rečite mi, vetrovne kapljice,a  to dajete takrat ko jih zvija al recimo zvečer pred spanjem recimo 8-10 kapljic-glede na to da se jih lahko da do 30 na dan.
Ker našo bebo je začelo šravfat, samo ponoči mi je tako zoprno dajat kapljice ker se ji zaleti-dajem na žličko in pol raj ne damuser posted image pa ponavadi jo moram še malo umit ke je cela lepljiva potemuser posted image

(odgovor članu patricijap)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: lovorovo mazilo in vetovne kapljice
2.3.2009 13:55:12   
jagodinka
Lovorjevo mazilo oz. mazilo proti krčem za dojenčke sem kupila v Ce v lekarni v Plnetu Tuš.
Nam je zelo pomagalo.
Če nisi iz Celja ti lahko nabavim in pošljem.
LP.

(odgovor članu pajčolanka)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: lovorovo mazilo in vetovne kapljice
2.3.2009 14:33:35   
Hope2

IZVIRNO SPOROČILO: pajčolanka

rečite mi, vetrovne kapljice,a  to dajete takrat ko jih zvija al recimo zvečer pred spanjem recimo 8-10 kapljic-glede na to da se jih lahko da do 30 na dan.
Ker našo bebo je začelo šravfat, samo ponoči mi je tako zoprno dajat kapljice ker se ji zaleti-dajem na žličko in pol raj ne damuser posted image pa ponavadi jo moram še malo umit ke je cela lepljiva potemuser posted image



Kako pa jo šravfa? Našega je potem ko so se krči nehali, začelo napenjati, samo ponoči in to celo noč je pritiskal, kot da bi hotel kakat. Pa sem mu raje nabavla bio gaia kapljice in so po 3 dneh pomagale. Ker tale cuker dajat zvečer ni glih fajn, se bo beba navadla na cuker pred spanjem ali sred noči, pol pa kasnej ko bodo zobki bo mal krizauser posted image . http://www.biogaia.si/index.cfm?A6F61F62BCDD485EBDB0DF88895F25E8

(odgovor članu pajčolanka)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: lovorovo mazilo in vetovne kapljice
3.3.2009 8:22:22   
ajam27
IZVIRNO SPOROČILO: jagodinka

Lovorjevo mazilo oz. mazilo proti krčem za dojenčke sem kupila v Ce v lekarni v Plnetu Tuš.
Nam je zelo pomagalo.
Če nisi iz Celja ti lahko nabavim in pošljem.
LP.


Hvala sem jih v petek naročila in čakam na pošiljko.
Mojemu srčku Vetrovne kapljice sicer pomagajo a kakor je napisala Hope2 ga nebi rada navadila na to sladkobo. Bom poskusila še z Lovorovom mazilom. In če bo prav tako učinkovit bom raje s tem prakticirala.

(odgovor članu jagodinka)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: lovorovo mazilo in vetovne kapljice
7.3.2009 0:03:57   
Pacota
Meni pa so vsec zeliscne kapljice Bimbi Gas. Niso sladke in dobro se obnesejo.

(odgovor članu ajam27)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: lovorovo mazilo in vetovne kapljice
4.11.2009 17:56:10   
sweetchild
VETROVNE KAPLJICE DOBIŠ V KOROŠKIH LEKARNAH,RADLJE OB DRAVIuser posted image user posted image ZELO POMAGAJO

(odgovor članu Pacota)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: lovorovo mazilo in vetovne kapljice
4.11.2009 21:30:39   
Dali*
Sam neki glede vetrovnih kapljic iz koroških lekarn. ni mi jasno, zakaj zaračunajo 8€ za ene kapljice s poštnino (preverjeno), če pa kapljice stanejo 4,1075€.

No...danes sem poslala 4 kom kapljic moji sestrični na drug konc SLO in sem plačala 1,60€ za poštnino. $ kom kapljic pač nekaj tudi tehtajo. Oderuško se mi zdi toliko zaračunati, da ti jih pošljejo.

(odgovor članu sweetchild)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: lovorovo mazilo in vetovne kapljice
5.11.2009 13:51:24   
_sanja_*
Nam so najbolj pomagale BioGaia kapljice.

Tole mazilo sem pa jaz kupila v lekarni na ljubljanski, poslovalnica otok. Se pa ne reče ravno lovorjevo, ampak malo drugače, mi je takrat razložila, da so druge sestavine notri. Pomagalo je ful. Kadar ga je mučilo, sem mu masirala trebušček s to kremico + pregrevala z ovčko s koščicami in se je takoj pokakal.

(odgovor članu Dali*)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: lovorovo mazilo in vetovne kapljice
5.11.2009 14:06:00   
naomy
vetrovne kapljice iz lekarne na Viru so tudi zakon !!! user posted image Preverjeno!

(odgovor članu _sanja_*)
Neposredna povezava do sporočila: 19
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...




plenice
symba

od plenic za enkratno uporabo uporabljaš?

pampers (58%)

alana (4%)

muller (22%)

hofer (12%)

moltex (1%)

linostar (2%)


Število vseh glasov: 120

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!