|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Avtosedež 15-36 kdaj?
24.2.2009 18:39:28   
alfist
Smo kupili za našo pnco avtosedež 15-36kg Maxi cosi Rodi XR, punca je stara 3 leta in dokaj velika (17kg). Ker se ti sedeži ne fiksirajo, pasovi niso tako fiksni kot prej me zanima kdaj ste vi začeli uporabljati takšen sedež? Sem mnenja da še malo počakam, tam do poletja?

Hvala za odgovore!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Avtosedež 15-36 kdaj?
24.2.2009 18:43:50   
misa4
Te kilogrami niso tako važni, važno je da je pas ne "reže" v vrat. Razumeš kaj mislim?

(odgovor članu alfist)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Avtosedež 15-36 kdaj?
25.2.2009 7:39:41   
alfist
Ja drugače je dovolj velika, lepo sedi notri...vendar sedež ni tako fiksni kot prejšnji (9-18), in tudi pas je čisto nekaj drugega...no malo bomo še počakali, poleti gre pa noter...

(odgovor članu misa4)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Avtosedež 15-36 kdaj?
26.2.2009 12:14:07   
honey
Ja, saj otroka v tem sedežu pripneš z normalnih varnostnim pasom. Zakaj pa mora biti potem sedež fiksen? Ne razumem povsem. Jaz imam tak sedež, ki mu pod naslonom za glavo pripnem varnostni pas in gre potem čez otrokovo ramo in prsni koš. Tako da je pripet praktično isto, kot jaz na sprednjem sedežu. Avtosedež pa ne more nikamor odletet, saj je in pripet in otrok sedi v njem.


_____________________________

V meni živi vitka ženska, ki bi rada prišla na površje. Običajno to kozo lahko utišam samo s piškoti.

(odgovor članu alfist)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Avtosedež 15-36 kdaj?
26.2.2009 12:47:20   
Lenny
Tudi mi bomo morali počasi menjati. Mali bo kmalu star 3 leta, ima 17 kg in 102 cm.
user posted image Izbrali smo Roemer Kidfix, ki ga uporablja tudi starejši sin in smo z njim zelo zadovoljni.

< Sporočilo je popravil Lenny -- 26.2.2009 12:48:14 >


_____________________________

Oči: "Sine, kaj delaš?"
Sin: "Nič oči. Pa to počasi!"

(odgovor članu honey)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Avtosedež 15-36 kdaj?
27.2.2009 11:07:43   
alfist
IZVIRNO SPOROČILO: honey

Ja, saj otroka v tem sedežu pripneš z normalnih varnostnim pasom. Zakaj pa mora biti potem sedež fiksen? Ne razumem povsem. Jaz imam tak sedež, ki mu pod naslonom za glavo pripnem varnostni pas in gre potem čez otrokovo ramo in prsni koš. Tako da je pripet praktično isto, kot jaz na sprednjem sedežu. Avtosedež pa ne more nikamor odletet, saj je in pripet in otrok sedi v njem.



Saj veste kaj otroci počnejo v sedežih, si popravlja pas, nagiba na stran...nekako bi sedaj bil bol primeren od 9-36kg, kjer ima še pet točkovni pas...(kot pri 9-18kg). Se mi zdi da še ni povsem zrela za ta sedež, iz vidika varnosti seveda...

(odgovor članu honey)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako prepoznati otrokov talent?
photo
V prostem času moramo otroku zagotoviti varno in spodbudno okolje, v katerem bo razvijal svoj kognitivno-čustveni svet i...
Takšne so posledice, ko otroci premalo spijo
Spanje je nujno za normalen razvoj in telesno ter akademsko uspešnost. Kronično pomanjkanje kakovostnega spanja je lahko...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?