|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kakšno kolo?
20.2.2009 16:19:44   
livia
Kakšno kolo kupiti skoraj 3 letnici?
Do sedaj je imela nekaj podobnega temu http://b2c.baby-center.si/article.asp?ArticleID=127347, a je to zdaj podedovala sestrica.
Kdaj otroci znajo vozit kolo? Kaj pa brez pomožnih koleščkov?
Naša je bolj lena za pedalirat, obračanje balance ji pa tudi dela še težave.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: kakšno kolo?
20.2.2009 17:15:58   
NinaŠ
"Navadno" 12 colsko kolo (s pomožnimi koleščki), poglej malo po športnih trgovinah in naj poskusi sesti nanj in zavrteti pedala, da vidite ali ji "geštel" ustreza. Brez pomožnih koleščkov je pa sin vozil že pri 3 letih (pri 2 se je začel vozit s pomožnimi koleščki), sestrica je pa gonjenje zakapirala pri 2,5 leta, kdaj bomo pa koleščke sneli bomo pa videli user posted image  

(odgovor članu livia)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: kakšno kolo?
20.2.2009 17:18:50   
rija
pri 2,5 letih je naš dobil schwinovega tigra....imajo pa tudi tigrice....in je superuser posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu livia)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: kakšno kolo?
20.2.2009 17:55:38   
bskrle
pri nas niso tako hitro zakapirale kolesa, so imele navaden tricikel, potem smo štiriletnici kupili schwinovo 12 colsko kolo, lani pa 14 colsko za 6letnico. So pa manjše rasti. 


(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: kakšno kolo?
20.2.2009 19:52:39   
CatJa
Za triletnega otroka je vsekakor primerno 12 colsko. Dobri ste, da ste jo sploh stlačli v tist tricikel.

Drugače je naš dobil tega 12colskega za 2. RD, ampak se na začetku sploh ni maral vozit, tudi tricikel pred tem mu ni dišal, no, pri treh je že veselo gonil, lani poleti pa zvozil tudi brez pomožnih kolesc. Letos gremo v nakup večjega kolesa user posted image

_____________________________

Niso časi slabi, temveč človek.
John BEAUMONT

(odgovor članu livia)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: kakšno kolo?
25.2.2009 8:30:40   
ksenjak
Kaj pa za 4-letnika? 12 ali raje 14-colsko kolo?

Lp

(odgovor članu CatJa)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: kakšno kolo?
25.2.2009 9:47:41   
end1
mi smo naši triletnici kupili 14 colsko in šiba ko strela, bi blo škoda manjšega, ker do poletja bi blo premajhno.

(odgovor članu ksenjak)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: kakšno kolo?
25.2.2009 10:56:32   
ksenjak
Ja, saj to sem tudi sama mislila. Po mojem bi bilo brez veze kupiti kolo, ki mu bo kmalu premajhno. Sem namreč nekje zasledila, da naj bi bili 12-colski bolj za otroke starosti od 2-4 let.

Lp

(odgovor članu end1)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: kakšno kolo?
25.2.2009 15:22:11   
mojca75
http://nakup.pikapolonica.com/igrace/vivi-kolo-barbie-14''/487498000259048749

mi smo naši triletnici (no maja bo 3) kupili nekaj takega, je pa bolj velike rasti.

_____________________________

Ne me ščipat v lička, ne me slint, sploh pa mi ne govort kolk sm zrasla

(odgovor članu ksenjak)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: kakšno kolo?
26.2.2009 13:49:39   
livia
A ima kdo kolo GT Lola?
Kaka je razlika med GT in Schwinn?

(odgovor članu mojca75)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Izbor TOP popoldanskih dejavnosti za otroke
Katera dejavnost bo najbolj ustrezala vašemu otroku, da bo lahko preživel popoldneve na zabaven, poučen in aktiven način...
10 mam je pokazalo nered v hiši
photo
10 pogumnih mam je delilo slike svojih domov v resničnem stanju. Imena so bila spremenjena zaradi zaščite nedolžnih.




Zajtrk
Michonne RR

Ali vaši malčki zajtrkujejo pred odhodom v vrtec/šolo?

Da (53%)

Ne (29%)

Občasno (18%)


Število vseh glasov: 17

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!