|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Čevlji Pediped flex
18.2.2009 20:49:03   
Aja1
Za pomlad iščem za hčerko (stara skoraj 2,5 let) kakšne lušne čevlje. Všeč so mi Pediped flex KLIK
Imate kaj izkušenj z njimi? So premehki? Lani sem ji kupila Tipsie toes KLIK  
So lepi, ampak premehki.

_____________________________



Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Čevlji Pediped flex
18.2.2009 21:18:39   
NinaŠ
Nimam izkušenj z njimi, imam pa eno vprašanje: zakaj oz. kako premehki user posted image . Jaz vedno iščem obutev s čim mehkejšim oz fleksibilnim podplatom user posted image

(odgovor članu Aja1)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Čevlji Pediped flex
19.2.2009 8:16:56   
mojca75
meni so tudi točno teli zelo všeč. naša bo pa 3 leta stara!

_____________________________

Ne me ščipat v lička, ne me slint, sploh pa mi ne govort kolk sm zrasla

(odgovor članu NinaŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Čevlji Pediped flex
19.2.2009 8:38:20   
puncica
FUl so luštni user posted image izkušenj z njimi pa nimam.

_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.

(odgovor članu mojca75)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Čevlji Pediped flex
19.2.2009 8:56:15   
zmajaz
IZVIRNO SPOROČILO: NinaŠ
Nimam izkušenj z njimi, imam pa eno vprašanje: zakaj oz. kako premehki user posted image . Jaz vedno iščem obutev s čim mehkejšim oz fleksibilnim podplatom user posted image


Se pridružujem vprašanju - kako premehki? Bolj kot so mehki, boljše je za nogico. 

(odgovor članu NinaŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Čevlji Pediped flex
19.2.2009 11:05:52   
piko12
Moj je imel pediped flex za prve prave čeveljce. Ful sem bila zadovoljna z njimi in bo tudi za pomlad imel pedipedke. Podplat je mehek in upogljiv, pa usnjeni so.

(odgovor članu zmajaz)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Čevlji Pediped flex
19.2.2009 13:10:18   
Aja1
IZVIRNO SPOROČILO: NinaŠ

Nimam izkušenj z njimi, imam pa eno vprašanje: zakaj oz. kako premehki user posted image . Jaz vedno iščem obutev s čim mehkejšim oz fleksibilnim podplatom user posted image


Tipsie toes so res tako zelo mehki. Kar preveč za ven. Ne vem, kako bi razložila. Ali pa ni znala hodit v njih user posted image . Mogoče so bolj primerni za otroke, ki šele shodijo. Naša je pa norela v njih in jih je tudi uničila praktično takoj. Tudi usnje je bilo zelo tanko - da je čevelj kmalu spremenil obliko (se raztegnil). No, skratka, niso bilo ok.

_____________________________




(odgovor članu NinaŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Čevlji Pediped flex
19.2.2009 19:09:20   
ajdaN
Naša ima tele: http://www.pediped.com/Product/ProductInfo.aspx?id=196&cid=25 pa jih lahko samo pohvalim. So mehki, ampak je vseeno ornk podplat. Pa tudi sam čevelj je kvaliteten.  Pa fino je ker ima noter tak vložek, da zmanjšaš čevelj, ko nogica zraste ga pa vzameš ven.

(odgovor članu Aja1)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Čevlji Pediped flex
4.3.2009 10:26:33   
Leti31
Naša je imela točno te Pediped po katerih sprašuješ in ti povem, da so super. Čevelj je skoraj še sedaj po nošenju kot nov, mi smo zadovoljni.

(odgovor članu ajdaN)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Čevlji Pediped flex
4.3.2009 16:32:36   
Aja1
Hvala za vse odgovore. user posted image
Samo še izmerim nogico in naročim. Upam le, da bo po merah njena nogica št. 23, ker manjših nimajo.

_____________________________




(odgovor članu Leti31)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako prepoznati otrokov talent?
photo
V prostem času moramo otroku zagotoviti varno in spodbudno okolje, v katerem bo razvijal svoj kognitivno-čustveni svet i...
ABC Šport: Migamo, igramo in fino se imamo...
photo
ABC Šport že 25 let ponuja pestre in netekmovalne vadbe za otroke od 1. do 16. leta. Programi so prilagojeni starosti in...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?