|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Plišasta ribica Nemo, kje ga dobit? :(
5.2.2009 12:51:25   
beruška
ali katera ve,kje bi lahko dobila plišasto igračko Nemota, nikjer po teh večjih trg centrih za otroke ga nimajo, mogoče kdo kje videl? Pa ne prevelikega, tam do 30 cm. Da mi ne bi bilo treba v tujini naročat. Pa da ne bo potrebno s knjigico hodit spat user posted image
Hvala za kakršnokoli informacijo.  user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Plišasta ribica Nemo, kje ga dobit? :(
5.2.2009 13:15:46   
Lunca1
gledam pa nič pametnega ne najdem, sorry

(odgovor članu beruška)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Plišasta ribica Nemo, kje ga dobit? :(
5.2.2009 13:18:00   
beruška
ja, saj :( prek e-baya se nisem narocala, mal me skrbi to placevanje s kartico, saj vem, ni za skrbet, pa vseeno.

(odgovor članu Lunca1)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Plišasta ribica Nemo, kje ga dobit? :(
5.2.2009 13:25:24   
Lenny
Verjetno ti ne bo ravno v pomoč, ampak na zadnje sem ga videla kot copatke (tiste plišaste kosmate) pri Deichman-u. Pa kak Turbo Limač bi ga znal imeti.

(odgovor članu beruška)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Plišasta ribica Nemo, kje ga dobit? :(
5.2.2009 13:51:25   
beruška
no, lahko bi sel s copatom spat haha, turbo limac pa se vprasam, hvala

(odgovor članu Lenny)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Plišasta ribica Nemo, kje ga dobit? :(
5.2.2009 19:35:40   
Lusa
Če lahko osrečim eno majhno bitjece ,pol poslikam ta nemota ,če je pravi in vam ga podarim...mislim ,da ga še imamo v vreči ,če ni romal na petrol..jutri pogledam...

(odgovor članu beruška)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Plišasta ribica Nemo, kje ga dobit? :(
5.2.2009 20:11:29   
beruška
o noro :) joj, res, če ni šel, pa nič hudega, če je, ker je šel v dobre rokice in je že osrečil eno bitjece ... če pa ni šel, pa super veseli, kako bo šele mali :) Odkar hudo bolan, spal stalno pri nama, zdaj p a z nemotom prvic po dooolgem casu prespal celo noc v svoji posteljici :) in z Dory user posted image  res bomo hvaležni, tud kupimo ga, da dobijo tvoji zakladki zamenjavo za kaj drugega, sploh ni problem user posted image
Hvala res, za trud, če že ne drugega ;)

(odgovor članu Lusa)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Plišasta ribica Nemo, kje ga dobit? :(
5.2.2009 20:26:13   
kamilija
tudi jaz mislim, da ga imamo nekje doma in to celo dva. Če ga ne dobiš, piši na zs, pa ga pošljem.

(odgovor članu beruška)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Plišasta ribica Nemo, kje ga dobit? :(
5.2.2009 20:39:32   
beruška
ne morem verjet, ker trenutno ga res ni moč dobiti nikjer, zlate ste res user posted image
No, če ima katera res možnost odstopiti, bomo zelo veseli.  Hvala res

aja, ja a se kaj spomnete punce,kje ste jih pa dobile????

(odgovor članu kamilija)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Plišasta ribica Nemo, kje ga dobit? :(
6.2.2009 9:33:15   
Lusa
Oj
Sem pogledala in ga imamo.Je velik z repom 30cm.Pošlji mi naslov na zs!

(odgovor članu beruška)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





ABC Šport: Migamo, igramo in fino se imamo...
photo
ABC Šport že 25 let ponuja pestre in netekmovalne vadbe za otroke od 1. do 16. leta. Programi so prilagojeni starosti in...
Izbor TOP popoldanskih dejavnosti za otroke
Katera dejavnost bo najbolj ustrezala vašemu otroku, da bo lahko preživel popoldneve na zabaven, poučen in aktiven način...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?