|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Oleovit kapljice
15.1.2009 11:53:42   
Detece
Našega  user posted image  je danes celo noč šraufalo in mislim, da je bilo zaradi ad3 kapljic (pa sem mu dala samo 1). Kako je s temi Oleovit? Kje se jih da dobiti razen v Avstriji?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Oleovit kapljice
15.1.2009 12:07:07   
Anonimen
Dobijo se v privat lekarni Arnika v Škofji Loki - pošljejo tudi po pošti. Mi smo jih tudi uporabljali; bilo je malenkost bolje, a še vedno hudo, tako da ... no, za poskusit je. 

(odgovor članu Detece)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Oleovit kapljice
15.1.2009 12:09:08   
Hope2
A si ziher da od 1 kapljiceuser posted image ? Pa najbrž ne boš že odnehala, kaj če je samo naklučje?
Jaz mojemu dajem 8 kapljic in nima krčev po njih. Sicer jih j eimel že pred kapljicami in jih oblasno še ima, samo ne od kapljic.

(odgovor članu Detece)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   [Brisano sporočilo]
15.1.2009 12:46:13   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Hope2)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Oleovit kapljice
15.1.2009 13:31:43   
Jatek
Lekarna v Škofji loki se je zaprla.
Mislim da je šla lastnica v pokoj, nism 100 %.

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Oleovit kapljice
15.1.2009 14:29:29   
Toja22
Tudi jaz sem ji začela devat kar oleovit in jih je jemala do 4 meseca, zdaj sva na AD3. Drugače pa  sem tudi jaz slišala, da se je ta lekarna zaprla. Zaloge še prodaja. Še link http://med.over.net/forum5/read.php?151,5195046,5195046#msg-5195046

(odgovor članu Jatek)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Oleovit kapljice
15.1.2009 22:13:19   
Mandek
Lekarna ŠE VEDNO pošilja kapljice po pošti nm so jih v torek. Pred tem smo meli AD3 In Plivit d3 pa je bla katastrofa, po teh pa je vse ok:):) nekako nisem bila mirna,ko sem mislila, da ji ne bom mogla dati nič od tega...

_____________________________

Bistvo je očem skrito. Kdor hoče videti, mora gledati s srcem. (Mali princ)

(odgovor članu Toja22)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Oleovit kapljice
16.1.2009 8:34:39   
clara23
IZVIRNO SPOROČILO: Jatek

Lekarna v Škofji loki se je zaprla.
Mislim da je šla lastnica v pokoj, nism 100 %.


user posted image user posted image jaz sem bila pred 1 mesecem tam in je še vedno obratovala..

(odgovor članu Jatek)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Dojenček ponoči ne spi
Je nočno hranjenje res še vedno potrebno? Do kdaj? Kako bi si lahko pomagali, da bi omejili nočne podoje?Kaj storiti, če...
Meningokokna okužba najbolj ogroža otroke ...
Invazivne meningokokne okužbe so med najpogostejšimi vzroki za gnojno vnetje možganskih ovojnic ali meningokokni meningi...




Znaki poroda.
пеперутка16

Kakšni so bili vaši zadnji simptomi pred porodom tisti dan ali dan ali dva prej? Če ste imeli kakšne simptome?