|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   pametni kuža fisher price
2.1.2009 15:30:56   
J.L.
mi smo ga naši mali kupili pred božičlem, včeraj smo pa meli obisk, pa prijateljica pravi, da mi blokira. meni nič jasno, saj dela isto že od vsega začetka, pol pa zvem, da bi moral zapet vsako pesmico do konca in ne le na pol. kako je pri vas? će res nedela kot je treba, ga vrnem. 
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: pametni kuža fisher price
2.1.2009 15:31:39   
Petr_a
ga vrneš na reklamacijo in dobiš drugega

(odgovor članu J.L.)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: pametni kuža fisher price
2.1.2009 15:58:37   
tinatona
A ste odstranili zaščitni trakec zadaj? Ker če ga niste, potem štrajka zaradi tega. Tisti trakec je zato, da ne kuri baterij.

LP

(odgovor članu Petr_a)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: pametni kuža fisher price
2.1.2009 15:59:54   
Volga
Ma saj če je bilo en teden dovolj dobro, da je zapel samo pol pesmi, naj bo pa še naprej. Saj če ne bi soseda povedala itak ne bi vedeli, da je kaj narobe. 

(odgovor članu tinatona)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: pametni kuža fisher price
2.1.2009 16:17:49   
J.L.
IZVIRNO SPOROČILO: Volga

Ma saj če je bilo en teden dovolj dobro, da je zapel samo pol pesmi, naj bo pa še naprej. Saj če ne bi soseda povedala itak ne bi vedeli, da je kaj narobe. 


glede na to da stane čez 30e, pa ne funkcionira kot je treba, ga seveda vrnem v štacuno, brez premisleka. ne gre se za denar, pač pa če nekaj kupim, želim da je svar ki jo plačam brezhibna. verjetrno tudi ti kajne?

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: pametni kuža fisher price
2.1.2009 16:21:55   
mišk
Po moje je tudi krivo to, da še niste odstranili tistega papirnatega trakca pri baterijah.

(odgovor članu J.L.)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: pametni kuža fisher price
2.1.2009 16:36:21   
J.L.
IZVIRNO SPOROČILO: mišk

Po moje je tudi krivo to, da še niste odstranili tistega papirnatega trakca pri baterijah.


sem ga sedaj odstranla, pa dela. user posted image
sem bla prepričana, da je za uravnavanje glasnosti. saj imamo par igrač z tem trakcem za glasnost. hvala punci!!! sem prav vesela. user posted image

(odgovor članu mišk)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: pametni kuža fisher price
2.1.2009 16:38:16   
mišk
Fajn!user posted image  Sam da je zdej tko ko mora bit!user posted image

(odgovor članu J.L.)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: pametni kuža fisher price
2.1.2009 20:26:14   
Naja31
Ojej, mi imamo tega kužka že dve leti pa se ne spomnim, da bi kakšen trakec odstranila. Moram pogledati.

(odgovor članu mišk)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: pametni kuža fisher price
2.1.2009 21:10:18   
Anonimen
Kaj to pomeni, da mora zapeti pesmico do konca? A če ga pritiskaš, medtem ko poje, ne sme prekinit pesmice in začeti govorit ali peti kaj novega? Naj bi to to pomenilo? Ker sinov kuža ravno to dela...oglaša se kot mix vsega - poje, govori, laja... in ne zapoje do konca, če ga vmes pritiska...seveda, pri 6. mesecih, kaj pa bo drugaga počel z njimuser posted image

Trakca pri baterijah pa sploh ni imel, ko je bil kupljen.

(odgovor članu Naja31)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: pametni kuža fisher price
2.1.2009 21:11:29   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: *Angelina*



Trakca pri baterijah pa sploh ni imel, ko je bil kupljen.


Nesi nazaj. Ker brez trakca ga pa ne smejo prodajat. banda user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: pametni kuža fisher price
2.1.2009 21:20:39   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Volga

IZVIRNO SPOROČILO: *Angelina*



Trakca pri baterijah pa sploh ni imel, ko je bil kupljen.


Nesi nazaj. Ker brez trakca ga pa ne smejo prodajat. banda user posted image



Volga to, da trakca ni imel, sem povedala le kot informacijo, da mi ga ni bilo potrebno odstranjevat, posledično ne poznam razlike med tem, kako kuža dela s trakcem in kako brez! Zato sprašujem.

Če pa veš odgovor na vprašanje, ki sem ga postavila, pa ti bom hvaležna za odgovor!user posted image

(odgovor članu Volga)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: pametni kuža fisher price
2.1.2009 21:21:31   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: *Angelina*

Kaj to pomeni, da mora zapeti pesmico do konca?


Aha, ja, seveda mora zept do konca.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: pametni kuža fisher price
5.1.2009 20:22:36   
slovenka
No, drugače pa pesmica se prekine tudi če vmes pritisnete kaj drugega. Je mogoče to? user posted image

_____________________________

Ne živite, dokler ne najdete tistega, zaradi česar je vredno umreti!

(odgovor članu mišk)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: pametni kuža fisher price
5.1.2009 20:23:44   
slovenka
IZVIRNO SPOROČILO: *Angelina*

Kaj to pomeni, da mora zapeti pesmico do konca? A če ga pritiskaš, medtem ko poje, ne sme prekinit pesmice in začeti govorit ali peti kaj novega? Naj bi to to pomenilo? Ker sinov kuža ravno to dela...oglaša se kot mix vsega - poje, govori, laja... in ne zapoje do konca, če ga vmes pritiska...seveda, pri 6. mesecih, kaj pa bo drugaga počel z njimuser posted image



Ja, to sem jaz mislila... Saj po moje se ne more vse skup dreti. Naš prekine pesmico, če mala vmes kaj drugega pritisne...


_____________________________

Ne živite, dokler ne najdete tistega, zaradi česar je vredno umreti!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: pametni kuža fisher price
8.1.2009 11:54:07   
vedno vesela
Tale kuža dela pa marsikomu preglavice, moja hčerka, ga je dobila za božička smo ga že enkrat zamenjali, ker je blokiral, zdej nam pa uho več ne dela, pa se gremo spet pogajat v trgovino, igrača za toliko denarja mora funkcionirat!
Dandanes je pa res težko najt igračo s ceno primerno kvaliteti!



(odgovor članu J.L.)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: pametni kuža fisher price
8.1.2009 12:48:23   
mamicaTaja
IZVIRNO SPOROČILO: slovenka

IZVIRNO SPOROČILO: *Angelina*

Kaj to pomeni, da mora zapeti pesmico do konca? A če ga pritiskaš, medtem ko poje, ne sme prekinit pesmice in začeti govorit ali peti kaj novega? Naj bi to to pomenilo? Ker sinov kuža ravno to dela...oglaša se kot mix vsega - poje, govori, laja... in ne zapoje do konca, če ga vmes pritiska...seveda, pri 6. mesecih, kaj pa bo drugaga počel z njimuser posted image



Ja, to sem jaz mislila... Saj po moje se ne more vse skup dreti. Naš prekine pesmico, če mala vmes kaj drugega pritisne...



Tudi pri nas se pesmica prekine, če vmes kaj drugega pritisne... Sej to se mi zdi kar logično... 

(odgovor članu slovenka)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: pametni kuža fisher price
8.1.2009 12:54:29   
simin
igrači so ponavadi priložena navodila, tudi tej, tako da...
pa saj ni neka grozno zakomplicirana stvar ali pač??user posted image

(odgovor članu mamicaTaja)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: pametni kuža fisher price
8.1.2009 12:59:40   
mala maja
pesmice ne zapoje do konca če pritisneš na drugo tipko. 

Tudi nam že po enem tednu ni delalo uho in sedaj nam tudi vijolična rokica ne dela. So žičke raztrganeuser posted image  ker naš ni več v garanciji in sem šla pogledat kaj je narobe.

(odgovor članu simin)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: pametni kuža fisher price
8.1.2009 13:17:00   
Sonnja
Od zadaj kjer ga vključiš poglej, če imaš en trakec notri, tisto je varovalo in ga daj ven.

(odgovor članu mala maja)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: pametni kuža fisher price
8.1.2009 13:19:01   
Sonnja
IZVIRNO SPOROČILO: *Angelina*

IZVIRNO SPOROČILO: Volga

IZVIRNO SPOROČILO: *Angelina*



Trakca pri baterijah pa sploh ni imel, ko je bil kupljen.


Nesi nazaj. Ker brez trakca ga pa ne smejo prodajat. banda user posted image



Volga to, da trakca ni imel, sem povedala le kot informacijo, da mi ga ni bilo potrebno odstranjevat, posledično ne poznam razlike med tem, kako kuža dela s trakcem in kako brez! Zato sprašujem.

Če pa veš odgovor na vprašanje, ki sem ga postavila, pa ti bom hvaležna za odgovor!user posted image


pardon prehitro napisala.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: pametni kuža fisher price
8.1.2009 20:16:28   
lana17
IZVIRNO SPOROČILO: mamicaTaja

IZVIRNO SPOROČILO: slovenka

IZVIRNO SPOROČILO: *Angelina*

Kaj to pomeni, da mora zapeti pesmico do konca? A če ga pritiskaš, medtem ko poje, ne sme prekinit pesmice in začeti govorit ali peti kaj novega? Naj bi to to pomenilo? Ker sinov kuža ravno to dela...oglaša se kot mix vsega - poje, govori, laja... in ne zapoje do konca, če ga vmes pritiska...seveda, pri 6. mesecih, kaj pa bo drugaga počel z njimuser posted image



Ja, to sem jaz mislila... Saj po moje se ne more vse skup dreti. Naš prekine pesmico, če mala vmes kaj drugega pritisne...



Tudi pri nas se pesmica prekine, če vmes kaj drugega pritisne... Sej to se mi zdi kar logično... 



Men se zdi to logično. Je pa imel listek na bateriji.


_____________________________

Nikoli ne kažite otroku česa, kar ni mogoče videti. Ko razmišljate, kaj bi bilo zanj koristno, ko bo starejši, govorite o tistem, kar je lahko koristno sedaj.
Rousseau

(odgovor članu mamicaTaja)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: pametni kuža fisher price
9.1.2009 9:45:19   
Anonimen
Če zapoje samo polovico pesmi je igrača pokvarjena.Sama sem ga nesla nazaj.Škoda je,ker pa le 30 evrov ni malo.

(odgovor članu lana17)
  Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: pametni kuža fisher price
9.1.2009 13:44:19   
kristinaj
matr sem jezna...naša ga ima že več kot pol leta in poje, govori vse hkrati dela, pa sem mislila da je to ok.... sem pa to prebrala in sem takoj odšraufala in pri baterijah nobenega trakca, se pa ne spomnem ali sem ga mogoče že odstranila.... ga je dobila od tašče za šenk, ker je bil znižan in že od začetka je neki trokiral, ni delala dobro ena noga in roka..cajt hitro beži in se potem nismo več videli da bi ga dali v reklamacijo.... človek misli, da ker je igrača draga da tako dela... evo in prebere tole na forumu... v nedeljo pride tašča na obisk in ji bom povedala, pa naj gre nazaj v trgovino, naj jim pove kar ji gre...najrajši bi ji ga pa kar nazaj dala naj si ga gre zamenjat ampak je minilo že fuuuul časa...... ni čudno da je tamala vsa zmedena

_____________________________

polona 5.4.2007, 55 cm 3900 g
vili 19.10.2008, 57 cm, 3910 g

bila bi neustavljiva, če bi lahko začela....

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: pametni kuža fisher price
9.1.2009 20:33:08   
Tisana
Ma takole, ker mi je že kar malo smešno vse skupaj: Trakec pri baterijah se mora odstraniti, ker je ta namenjen verziji "try" (poskusi). Ko to storiš, kuža odpoje "celo" pesmico. Beseda celo je v narekovajih, ker to npr. ne pomeni, da odpoje cele litanije pesmi Ko si srečen, ampak samo tisti del, ko se tolče v dlan user posted image . (OK, mislim, da bolj jasno ne bi mogla povedati user posted image ). V kolikor takrat, ko kuža poje, deklamira ali kar koli že počne, pritisneš spet na enega od gumbov, začne pač igrati, peti, govoriti... tisto, kar je pač aktivirano z zadnjim pritiskom. Kuža je pač pameten, ampak tok pa tudi ne, da bi štekal, da se je mogoče otrok zmotil user posted image user posted image user posted image  in da bi njegova mama rada poslušala prejšnjo pesmico do konca user posted image user posted image user posted image .

_____________________________

V mladosti zamujenih norosti ne more nadomestiti vsa modrost starosti. (Bertrand Russel)

(odgovor članu kristinaj)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...
So nočna prebujanja pomembna za dojenčkov ...
Večina staršev se veseli trenutka, ko bo njihov dojenček prespal celo noč, malokdo pa se sprašuje, ali in zakaj so nočna...




Porodna izkušnja
Porodne zgodbe

Kakšna je bila vaša porodna izkušnja?

Pozitivna. (63%)

Negativna. (12%)

Oboje. (26%)


Število vseh glasov: 3676

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!