|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   BEBE COMFORT
29.12.2008 23:31:26   
ukmarmiha
Lep pozdrav!

Že nekaj dni si ogledujem razne debate o vozičkih. Omenjeni so skoraj vsi obstoječi vozički, ki so na razpolago na nasičenem trgu.

Zanima me ali ima kdo iskušnje z znamko BEBE COMFORT (Francija). Zanimam se za model HIGH-TREK, trikolesni voziček.

Hvala!

Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: BEBE COMFORT
29.12.2008 23:33:48   
frutka_
Tuakj boš našla odgovore in izkušnje:

http://www.ringaraja.net/forum/Bebe_Confort_-_High_Trek/m_2056704/tm.htm


(odgovor članu ukmarmiha)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: BEBE COMFORT
29.12.2008 23:41:52   
ukmarmiha
HVALA...



(odgovor članu frutka_)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: BEBE COMFORT
30.12.2008 17:00:29   
ukmarmiha
Takole....

Danes sva se s partnerko odločila za nakup vozička BEBE COMFORT - High Trek. Voziček je športna izvedba, trikolesnik.

Nakup zajema komplet .. in sicer; voziček s sedežom + posteljica + lupinica + nastavek za enostavnejši privez v avto (baza) + previjalna torba + portidežna zaščita... CENA: 695€. Lahko pa se kupi brez baze ... CENA: 635€.

Kar me je pri tej kombinaciji najbolj navdušilo je resnično enostano zlaganje, odstranjevanje koles, enostavna menjava na vozičku. Z enostavno menjavo mislim na to, da se na ogrodje vozička enostavno in hitro nastavi tako posteljica ali lupinica ali sedež. Enostavno na CLICK sistem. Jaz sem 2x porbal kako funkcionira in sem bil že v drugo sposobem voziček kompletno razstavit in sestavit v cca. 1 min.

Voziček sva kupila v Italiji ( TUTTO PER IL BAMBINO, Monfalcone (I)), saj je v Sloveniji enaka kombinacija dražja za 250€!!!!!

VOziček sva enostavno pustila v trgovini in ga bova šla iskat kake dva tedna pred predvidenim rokom (03/03/09).

(odgovor članu ukmarmiha)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: BEBE COMFORT
30.12.2008 23:39:08   
frutka_
user posted image Super! Upam, da vam bo fajn služil.

(odgovor članu ukmarmiha)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: BEBE COMFORT
17.1.2009 22:41:32   
ukmarmiha
Danes smo kupili ta voziček. Če koga zanimajo kake INFO naj kar izvoli vprašat.



LP!


(odgovor članu frutka_)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: BEBE COMFORT
20.1.2009 21:30:28   
Jo@n
Voziček je ok, ena A, lupinica pa bog pomagaj. Naramnice lezejo dol, otrok je nekam čudno sključen, ozek sedež...

Še dobro, da jo je sin prerastel.

(odgovor članu ukmarmiha)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: BEBE COMFORT
21.1.2009 20:00:41   
ukmarmiha
Voziček je ok, ena A, lupinica pa bog pomagaj. Naramnice lezejo dol, otrok je nekam čudno sključen, ozek sedež...

Še dobro, da jo je sin prerastel.

_____________________________

Lp Joan




Koliko časa že uporabljaš voziček?  Nisem te popolnoma razumel kako misliš, da zlezejo naramnice dol??

(odgovor članu Jo@n)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: BEBE COMFORT
21.1.2009 21:10:30   
Naomi
mi smo ga z veseljem uporabljali...nobene pripombe na noben del vozicka...tudi z lupino ne... in ja tudi mi2 sva kupila v IT in dala za vse nasteto sam se vse dezne prevleke in deznicek zravn za 600 €...je biu pa se dodaten prednovoletni popust...
...sej ni pomembno, sam je pa bebe coNfort in ne bebe coMfort...

s pridom fajn uporabljata zadevo!



(odgovor članu ukmarmiha)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: BEBE COMFORT
21.1.2009 21:45:44   
thaiss
Mi smo bili z Bebe Confort zelo zadovoljniuser posted image
lupinica pa se mi sploh ni zdela ozka, pomoje je širša in večja od ostalih (PegPerego itd)

mi smo imeli Loolo; za 3delni komplet , poletno strehico, dežno prevleko, dežniček, torbo in zimsko vrečo smo dali neki manj kot 800€


_____________________________

****************************************
najin sonček Matia je posijal 27.2.2007 ob 12:59

****************************************


(odgovor članu Naomi)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: BEBE COMFORT
12.4.2009 22:25:10   
ukmarmiha
Voziček uporabljamo že dober mesec... Nimam nikakršne pripombe.  Naš Jakob je čez dan NON-STOP v posteljici (WINDO), tudi v avtu ga prevažamo s to posteljico (zelo priročno).

(odgovor članu thaiss)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: BEBE COMFORT
12.4.2009 22:32:46   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: ukmarmiha
Naš Jakob je čez dan NON-STOP v posteljici (WINDO), tudi v avtu ga prevažamo s to posteljico (zelo priročno).

Fino, da ste zadovoljni z vozičkom ... samo lubaduša, ne otroka v košari v avtu prevažat! Za to je namenjena lupinica!!!

(odgovor članu ukmarmiha)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: BEBE COMFORT
13.4.2009 19:09:35   
tobajsi
Košaro Windo je možno prevažati z otrokom v avtu. Ima neke dodatne nastavke.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: BEBE COMFORT
13.4.2009 20:15:43   
Anonimen
Ah saj z mostu se da tut skočit pa tega ne počnemo (no vsaj večina) ... Ena družina tu iz okolice je izgubila hčerkico, ko so jo v taki košari prevažali v avtu ... in to pri manjšem trku, kjer so ostali dobili komaj kako manjšo modrico. Imela sem pa tudi priložnost enkrat videt en dokumentarni film in so s testno lutko pokazali, kaj se zgodi z otrokom v taki košari med trkom in verjemite mi, ni bilo lepo ... user posted image ... sicer gre za varnost vašega otroka, samo jaz moje nikoli in za noben denar nebi dala v avto v košari ... sem raje cele dneve doma.

(odgovor članu tobajsi)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: BEBE COMFORT
13.4.2009 23:14:17   
mesecnica
Tudi mi imamo ta vozek. Pa se mi zdi lupinica full široka in udobna v primerjavi z drugimi.
Glede prevažanja v košarah - mislim oz. ko sem se zanimala, mi je bilo rečeno, da v Sloveniji ni dovoljeno prevažati otroka v košari, ne glede na to, da je košara prav pripravljena za to.

_____________________________

Mesečnica

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: BEBE COMFORT
14.4.2009 8:05:16   
barika
IZVIRNO SPOROČILO: mesecnica

Tudi mi imamo ta vozek. Pa se mi zdi lupinica full široka in udobna v primerjavi z drugimi.
Glede prevažanja v košarah - mislim oz. ko sem se zanimala, mi je bilo rečeno, da v Sloveniji ni dovoljeno prevažati otroka v košari, ne glede na to, da je košara prav pripravljena za to.


in prav je tako ...
a je otrok v košari sploh privezan?? ker če ni, potem ja boga štručka odleti čez okno kot papirčekuser posted image

(odgovor članu mesecnica)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: BEBE COMFORT
14.4.2009 9:28:07   
mesecnica
Ja v košari je privezan - mislim, da to ni problem. Samo pri nas mislim, da je pač zakon, da mora biti v avtosedežu.

_____________________________

Mesečnica

(odgovor članu barika)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: BEBE COMFORT
15.4.2009 8:54:29   
Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: mesecnica

Ja v košari je privezan - mislim, da to ni problem. Samo pri nas mislim, da je pač zakon, da mora biti v avtosedežu.

In tako je z nekim razlogom, kaj? A košara ima oporo za glavo? NE! A je v košari otrok v takem položaju, da v primeru trka na njegovo hrbteničko in glavo deluje najmanjša sila? NI!

(odgovor članu mesecnica)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: BEBE COMFORT
15.4.2009 23:54:19   
mesecnica
IZVIRNO SPOROČILO: Otika


IZVIRNO SPOROČILO: mesecnica

Ja v košari je privezan - mislim, da to ni problem. Samo pri nas mislim, da je pač zakon, da mora biti v avtosedežu.

In tako je z nekim razlogom, kaj? A košara ima oporo za glavo? NE! A je v košari otrok v takem položaju, da v primeru trka na njegovo hrbteničko in glavo deluje najmanjša sila? NI!


Mah ne bom se več spuščala v to debato, ker se ne mislim kregat. Kot sem že povedala, jaz nisem košare uporabljala za prevažanje v avtu.
Je pa tako, da je v tujini to dovoljeno in je ta košara očitno dovolj varna tudi za to, ker ima za to dovoljenje. Itak je košara v drugačnem položaju kot lupinica, in je res zelo močno zaščitena. Če imaš to košaro potem veš kaj mislim, drugače pač ne moreš tega vedeti. Menim pa, da so dovoljenje za prevažanje v avtu dobili z razlogom...


_____________________________

Mesečnica

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: BEBE COMFORT
14.7.2009 21:29:19   
ukmarmiha
Pozdrav.....

Posteljica WINDO ustreza vsem standardom EU. Testirana je in ima isto oznako kot lupinica... ECE R44/04. Osebno sem šel na POLICIJO povprašat o tem ali lahko prevažam otroka v njej in rečeno mi je bilo, da če ustreza EU standardom me ne sme nihče kaznovat.
Mi smo Jakoba prevažali v njej do trejega pa pol meseca, potem jo je prerasel. Kar se tiče opore za glavo je možno dokupit poseben ščitnik, ki dodatno zaščiti predel glave. Otrok je v njej privezan. In tudi posteljica je fiksirana na oba zadnja pasova z dodatnimi nastavki.
Stvar je zelo priročna!!
Skratka s to posteljico sem več kot zadovoljen.

(odgovor članu mesecnica)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: BEBE COMFORT
14.7.2009 21:34:18   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: ukmarmiha

Pozdrav.....

Posteljica WINDO ustreza vsem standardom EU. Testirana je in ima isto oznako kot lupinica... ECE R44/04. Osebno sem šel na POLICIJO povprašat o tem ali lahko prevažam otroka v njej in rečeno mi je bilo, da če ustreza EU standardom me ne sme nihče kaznovat.
Mi smo Jakoba prevažali v njej do trejega pa pol meseca, potem jo je prerasel. Kar se tiče opore za glavo je možno dokupit poseben ščitnik, ki dodatno zaščiti predel glave. Otrok je v njej privezan. In tudi posteljica je fiksirana na oba zadnja pasova z dodatnimi nastavki.
Stvar je zelo priročna!!
Skratka s to posteljico sem več kot zadovoljen.



Bom kar citirala, kar sem že zgoraj napisala:

Ena družina tu iz okolice je izgubila hčerkico, ko so jo v taki košari prevažali v avtu ... in to pri manjšem trku, kjer so ostali dobili komaj kako manjšo modrico. Imela sem pa tudi priložnost enkrat videt en dokumentarni film in so s testno lutko pokazali, kaj se zgodi z otrokom v taki košari med trkom in verjemite mi, ni bilo lepo ...


No in zaradi tega jaz svojega otroka nebi nikoli vozila naokrog v košari.

(odgovor članu ukmarmiha)
  Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: BEBE COMFORT
26.7.2009 10:48:23   
ukmarmiha
Nočem nobene polemike ustvarjat.... Le moje videnje sem podal.

Sicer pa jaz osebno ne poznam nikogar ampak sem že slišal tudi to, da so ljudje izgubili otroke tudi v lupinici.
V največji meri prispevamo sami k varnosti v prometu.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 22
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





10 mam je pokazalo nered v hiši
photo
10 pogumnih mam je delilo slike svojih domov v resničnem stanju. Imena so bila spremenjena zaradi zaščite nedolžnih.
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?