|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   krči pri 11.mesecih???
28.12.2008 20:27:20   
nincha
imam eno vprašanje...v bistvu sem že pisala za krče ko je bila moja še čist mičkena..pa so se hvalabogu končali pri 7,5 mesecih..imeli smo mir 2 meseca,sedaj je pa že spet skoraj 2 meseca nooro..ponoči se zbuja ima hude vetrove,krče in joče...blato je normalno,jemo že tudi vse(razen medu,oreščkov in tega kar pač še ne sme do enega leta)..sm poskušala že svašta,da je jedla nekatere stvari,pa ni...in je vsako noč isto..tudi čez dan jo matra,sam ni tk hudo in ne joče,ker je non stop v gibanju,in se mi zdi da gredo vetrovi lažje naprej.sem na začetku mislila da je to pač od zobkov,ampak ne more to trajat tako dolgo,ali pač?
se je kateri tudi to dogajalo...??

prosim za pomoč!!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: krči pri 11.mesecih???
28.12.2008 20:28:53   
Naja31
Kaj pa če je na kaj alergična?

(odgovor članu nincha)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: krči pri 11.mesecih???
28.12.2008 20:30:09   
Pikapolonica_
Poizkusi iz prehrane vzeti vse izdelke iz kravjega mleka in jih nadomesti z adaptiranim.


_____________________________

Menda bomo zibali...drugič ;)

(odgovor članu Naja31)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: krči pri 11.mesecih???
28.12.2008 21:15:09   
CatJa
Vzroka na žalost ne moremo kar tako vedet, zato bi se na tvojem mestu obrnila na pediatra.

_____________________________

Niso časi slabi, temveč človek.
John BEAUMONT

(odgovor članu nincha)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: krči pri 11.mesecih???
28.12.2008 21:16:20   
Petr_a
Ja,se je dogajalo,dokler nismo šli na testiranje na pediatrično in smo ugotovili kaj je.
Pikapolonica adaptirano mleko je kravje mleko ,tako da če je otrok alergičen bo še naprej to trajalo ;)

Povej P in naj vas pošlje na Ped.

(odgovor članu Pikapolonica_)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: krči pri 11.mesecih???
28.12.2008 21:18:40   
Lona76
Ko sem bila jaz na provokaciji v pediatrični je prišla notri punčka zaradi krčkov. Sumili so alergijo na KM. Ne vem pa, kaj so ji potem ugotovili. Ampak lahko da je tudi to. Mogče naredi sama test in ukini KM. Če še dojiš se izogibaj mlečnim izdelkom, drugače pa je Allernova nadomestek. Ampak ne vem, kako ga bo tvoja pri teh mesecih sprejela, ker je ogabnega okusa. Drugač pa itak reci P da ti da napotnico za pediatrično.

(odgovor članu Petr_a)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: krči pri 11.mesecih???
29.12.2008 10:20:49   
botrca
IZVIRNO SPOROČILO: Petr_a

Povej P in naj vas pošlje na Ped.



moje mnenje

_____________________________

Če želimo živeti z namenom, moramo poiskati tisto, kar najbolj goreče ljubimo, dati vse, kar imamo, nato pa to predati naprej kot štafeto tistim, ki nam sledijo.

(odgovor članu Petr_a)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: krči pri 11.mesecih???
30.12.2008 7:58:00   
nincha
mi smo že bili na vseh mogočih testiranjih-ni alergična na KM..baje je vse ok. bom videla kako bo,pa imamo itak tist pregled pri pediatru ob enem letu starosti,če se ne bo kej poslabšalo,bom pa prej letela.
hvala za odgovore.sem mislila,da je imela katera isti problem.

lp!

(odgovor članu botrca)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: krči pri 11.mesecih???
30.12.2008 21:41:44   
anikabd

Našuser posted image je star  5 mesecev in smo imeli krče dokler nismo ukinli AD3 kaplice.

Četrti mesec je bil najbolj naporen, naš fant je imel krče tudi po trikrat na dan. Po posvetu pediatrinje iz pediatrične klinike smo potem ukinili AD3 kaplice. Po novem letu bomo začeli z avstrijskimi.



(odgovor članu nincha)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: krči pri 11.mesecih???
2.1.2009 0:04:25   
soncipunci
tudi naš je imel "krče" skoraj do 10. meseca, pa smo ugotovili alergijo na KM. Najprej so me tolažili, da prebavila še zorijo, potem pa sem začela bolj natančno opazovat in povezovat  hrano in odvajanje blata (ker so bile prisotne tudi driske poleg hudih krčev, predvsem ponoči). in - ugotovila! zdaj je na dieti in je ok.

(odgovor članu anikabd)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: krči pri 11.mesecih???
2.1.2009 1:16:57   
Petr_a
nincha četudi so testi negativni še ne pomeni,da otrok ni alergičen;)

(odgovor članu soncipunci)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: krči pri 11.mesecih???
3.1.2009 21:35:44   
soncipunci
ja, to sem tudi jaz pozabila napisat - testi sicer niso bili pozitivni, sem pa imela srečo, da so moje navedbe vzeli resno in da so v času preiskav tudi sami videli reakcije otroka in blato po mlečnem obroku. rekli so mi,da kljub negativnim rezultatom praksa kaže, da je smiselno iti na dieto in upoštevati težave otroka. z dieto je bilo boljše že po dveh dneh, ob prekršku pa se takoj poslabša

p.s. lani sem 5.1. v temi KRČI ALI KAJ DRUGEGA spraševala o tem, ker mi je bilo dogajanje z otrokom čudno...

< Sporočilo je popravil soncipunci -- 3.1.2009 21:41:56 >

(odgovor članu Petr_a)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: krči pri 11.mesecih???
3.1.2009 21:45:46   
Leela
Tudi moj je imel zelo dolgo krče.

Sem pa tam okoli 7-8 meseca začela pisati dnevnik kaj je in sem ugotovila, da ima po jogurtu grozne krče.
Po mleku in skutki recimo pa ne. In ko sem jogurt izločila je bilo ok. Kasneje sem brala, da nekateri otroci zelo težko prenašajo jogurt. Problematični je tudi jabolčni sok.

Jaz bi ti svetovala, da pišeš dnevnik prehrane. Če v roku recimo 2-3 tednov nič ne ugotoviš pa pojdite k zdravniku, da vas pošljejo na testiranje.

(odgovor članu soncipunci)
Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Angelska imena za deklice in dečke
Preverite seznam prelepih in zelo posebnih imen za dečke in deklice, ki nosijo angelski pomen.
Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...




Znaki poroda.
пеперутка16

Kakšni so bili vaši zadnji simptomi pred porodom tisti dan ali dan ali dva prej? Če ste imeli kakšne simptome?