|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Navezanost mamice in malčka
7.4.2005 11:16:26   
Špela
Kako zelo ste povezani s svojimi otroki?
Ko sem bila zadnje tri tedne doma sva se z malim še bolj zbližala, ker res nisme nikamor šla brez njega. Zdaj ko sme začela delat pa ne vem komu je bolj hudo - meni ali njemu. Ko vidi da grem začne jokat in se stegovati proti meni, čeprav se potem menda hitro pomiri in ko se spet vidiva popoldne je sreča neizmerna. Meni pa je tudi tako hudo ga pustiti. Zaradi tega sem tudi zelo zanemarila faks. Že tako sem delala po 4 ure, potem bi morala pa še na faks, in me pol dneva ne bi bilo domov. Jaz tega ne prenesem. Že zdajle se čisto obupana, ker ga ne bom videla dve uri, imam namreč nujne opravke, pa ne more z mano. Babice in moje mami sploh ne pogleda če sem jaz zraven. Vidimo se 2-3 krat na teden in še takrat k njima sploh noče več. Še vedno pa obožuje svojo tetkico, tako da vsaj ko je mala z njim me ne skrbi da bi me pogrešal.
Kako ve opravite s tem, ko enkrat zaključite porodniško ali ko gre otrok v vrtec. Ne vem kako bo šele ko bo šel v vrtec, ker do zdaj sem se tolažila da mamica pač mora delat, pa čeprav le nekaj ur dnevno, saj so z malim moji straši, se pravi ga ne dam tujim ljudem.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Navezanost mamice in malčka
7.4.2005 11:18:16   
dory
Kako sem povezana...ful..prevec...sej zato pa mamo take tezave :)...kako ga bom navadla,da bo par ur brez mene...ne vem,ampak bomo ze :)

(odgovor članu Špela)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Navezanost mamice in malčka
7.4.2005 11:18:56   
babylove
Mene tudi to skrbi, ker sem z njim sama 24h/dan in ga res nimam kam dat, da bi malo ljudi spoznal. Se pridružujem vprašanju, kako bo to potem izgledalo?

(odgovor članu Špela)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Navezanost mamice in malčka
7.4.2005 11:46:32   
lidia
...tudi jaz se tega bojim...

(odgovor članu Špela)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Navezanost mamice in malčka
7.4.2005 11:53:25   
Anonimen
Da greste malo narazen, je za oboje samo dobro. To imejte v mislih, pa bo malo lažje.

(odgovor članu Špela)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   Navezanost mamice in malčka
7.4.2005 12:16:27   
Rozalija
Men pa ni noben problem Lano kje pustit. Zakaj pa ne. Če vem da je za njo dobro poskrbljeno in ko vidim da je rada v vrtcu, da se ima čisto fino, mi je čist fajn.

Je pa res, da sva bili celo porodniško med ljudmi, da je navajena na druge ljudi, da ima rada gužvo in uživa v tem, da je čimveč dogajanja okoli nje.

Navezani sva ena na drugo in seveda na očka, ampak radi pa imamo tudi vsak svoj čas. Je pol tko lepši kaj skupaj počet.


(odgovor članu Špela)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Navezanost mamice in malčka
7.4.2005 12:42:11   
ditkaaida
Spoštovana mlada mami.
Ravno danes zjutraj, ko je bilo na lj1 nekaj od Naceta Simončiča, sem dobila solzne oči.
Rekel je namreč: Srečen sem, da me je moja mami rodila tako mlada (18 let).
Ker sem jo imel 60 let....
Uživaj v tvojem sončku, ker nikoli več ne bo tako majhen, vse ostalo lahko počaka, ker otroci rastejo vsak dan, pa človek to včasih prepozno spozna.
Jaz sem stara 40 in sem mami 18 letni hčeri in 8 mesečnemu sinku.
Pa če se bom zelo potrudla, ko moj sin verjetno ne bo mogel reč, ker je rekel g. Simončič.
LP

(odgovor članu Špela)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...




prehranska dopolnila
Lelly28 RR

Ali jemljete prehranska dopolnila?

da (17%)

ne (67%)

le tiste, ki mi jih predpiše zdravnik (17%)


Število vseh glasov: 12

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!