|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Naloga z call tv-ja
12.12.2008 13:49:18   
Zanica
4 dekleta se vozijo v avtobusu. Vsako dekle ima 4 košare. V vsaki košari je 5 mačk, vsaka mačka ima 6 muck.
Dve dekleti izstopita iz avtobusa. Koliko nog je v avtobusu?

user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Naloga z call tv-ja
12.12.2008 13:51:05   
ada2
ja, samo moraš vedet, ali je to tak avtobus, ki ima sprevodnika, ali šofer sam pobira vozninouser posted image , ker potem gre za 2 nogi navzkriž, ne?


user posted image


_____________________________

Besedo KONTRA s proti razložimo in CEPCIJA je jasna brez vprašanj, tako se s kontracepcijo borimo, da bi bil na svetu kakšen cepec manj!

Ada vas ´ma rada!

(odgovor članu Zanica)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Naloga z call tv-ja
12.12.2008 14:03:54   
čipka
ojoj...zdej si mi pa dala za mislt..hm...to se pravi:4 dekleta=4*2=8 nog  dalje vsako dekle ima 4 košare po 5 mačk in 6 muck..to se pravi   1 dekle ima: 11mačk v vsaki košari to je 11*4= 44 nog v vsaki košari    hmmm...44nog krat 16 košar=704 nog+8 nog od deklet=712...zdej je vprašanja ko 2 dekleti izstopita iz avtobusa če stopita s košarami ali brez   če brez košar torej je rezultat 708 če pa z košarami...se mi pa ne da več računat...user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

my little babygirl - moja največja sreča
-

(odgovor članu ada2)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Naloga z call tv-ja
12.12.2008 14:13:00   
Zanica
tud meni je šlo na bruhanje, na koncu je rezultat 2086, pa nikakor ne pridem do tega rezultata... I give up. Jaz mislim da bi oni ob koncu morali podati tudi pojasnitev takega rezultata... ne vem 3 ure trajajoča igra, pa da na koncu ne pojasnijo, upoštevala sem tudi voznika..... Pa smešno da njihova sekunda traja po par minut, user posted image user posted image

(odgovor članu čipka)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Naloga z call tv-ja
12.12.2008 14:18:17   
čipka
Pa smešno da njihova sekunda traja po par minut,


user posted image    no..me prav zanima kok bo rezultat..pa da vidimo če bo kaera prišla do tega rezultata z celotnim računom..user posted image   jes sem se že vdala..


_____________________________

my little babygirl - moja največja sreča
-

(odgovor članu Zanica)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Naloga z call tv-ja
12.12.2008 14:42:40   
abc100
IZVIRNO SPOROČILO: čipka

ojoj...zdej si mi pa dala za mislt..hm...to se pravi:4 dekleta=4*2=8 nog  dalje vsako dekle ima 4 košare po 5 mačk in 6 muck..to se pravi   1 dekle ima: 11mačk v vsaki košari to je 11*4= 44 nog v vsaki košari    hmmm...44nog krat 16 košar=704 nog+8 nog od deklet=712...zdej je vprašanja ko 2 dekleti izstopita iz avtobusa če stopita s košarami ali brez   če brez košar torej je rezultat 708 če pa z košarami...se mi pa ne da več računat...user posted image user posted image user posted image user posted image


Samo en popravek: če ima vsaka muca v košari 6 mladičkov, jih je v košari 30 mladičkov + 5 mamic. 35 x 4 je 140. Vsaka deklica ima 140 živalic. Nog brez šoferja je 2248.


_____________________________

28.8.2007 je zajokal najin sinko Janez


(odgovor članu čipka)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Naloga z call tv-ja
12.12.2008 14:45:15   
Zanica
Ja, ampak rezultat na koncu oddaje je bil 2086

(odgovor članu abc100)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Naloga z call tv-ja
12.12.2008 15:28:23   
bumerang
Mha, muce imajo tace.
Torej so noge samo tiste, ki jih imajo dekleta.

_____________________________

Ustavi se in prišel boš!

(odgovor članu Zanica)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Naloga z call tv-ja
12.12.2008 16:21:03   
abc100
Takole:
1 punca ima v 1 košari 35 mačkov, se pravi 140 nog x 4 košare je 560+2 nogi od deklice. 562nog.
Če so 4 deklice to pomeni, da je na avtobusu 2248 nog, ne pozabimo na šoferja.

Tako imamo 2250 nog. Izstopita dve deklici, s seboj pa vzameta košare z mucami. 4 košare, v vsaki po 5 muc je to 20 muc, kar znese 80 nog. In če izstopita 2 deklici je to 160 nog +4 njune.

Končni rezultat 2250 - 164 = 2086

Mladički niso zapustili avtobusa, ker jih punčke niso mogle poloviti.


_____________________________

28.8.2007 je zajokal najin sinko Janez


(odgovor članu bumerang)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Naloga z call tv-ja
12.12.2008 17:50:22   
čipka
Mladički niso zapustili avtobusa, ker jih punčke niso mogle poloviti.


abc-bravo user posted image user posted image user posted image

tega zadnga stavka pa ne štekam user posted image


_____________________________

my little babygirl - moja največja sreča
-

(odgovor članu abc100)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Naloga z call tv-ja
12.12.2008 18:49:25   
abc100
IZVIRNO SPOROČILO: čipka

Mladički niso zapustili avtobusa, ker jih punčke niso mogle poloviti.


abc-bravo user posted image user posted image user posted image

tega zadnga stavka pa ne štekam user posted image



Punčke so zapustile avtobus brez mladičkov, ker jih niso ujele.


_____________________________

28.8.2007 je zajokal najin sinko Janez


(odgovor članu čipka)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Znaki poroda.
пеперутка16

Kakšni so bili vaši zadnji simptomi pred porodom tisti dan ali dan ali dva prej? Če ste imeli kakšne simptome?