|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Pobral me bo
11.12.2008 16:18:41   
Lilita
če kmalu ne pogleda zob ven ... Stari smo 9m in ga čakamo od 6m in je iz dneva v dan, iz tedna v teden huje. Jok, neješčnost, nezainteresiranost, brezvoljnost.

Ok je po novem še kolikor toliko, ker se vstaja in hodi ob opori, ampak zadnje dni tudi med najnovejšo aktivnostjo jooooookkk, da te boli verjetn 2x bolj kot njo.

Mažemo, masiramo, grize med dojenjem, ali zoba od nikoder (sploh se ne vidi, kateri in kje bi naj prišel ven). To, da nimam nič časa za sebe je že vsakdan.

Počutim pa se tk izčrpano, pa še delam zraven in imam rok, ki ga ne morem izpeljati ... res me bo vse skup povozilo.

Vse skup ni več ničemer podobno.

user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Pobral me bo
11.12.2008 16:28:36   
lotty4
Lilita

Tako kot bi brala sebe. Otrok, nega, zobek, jok, neješčnost, sto stvri ponudiš vse ven vrže, potem še hoja gremo tja pa tja , pa s prstom kaže daj mi tisto pa tisto, pa spet vrže na tla.....
Kaj je to že prosti čas?
Jaz sem bila popolnoma izmučena, pisala sem tudi na drug forum, da sem se izkašljala, svetovle pa so mi da rabim proste minute zase. Jaz imam k sreči še mamico in sem jo kar zaposlila. Enkrat na teden ali dvakrat ima popoldne hčerkico, jaz pa grem mal ven. In sem si nabrala moči tudi za tiste ure dneva ko je bila tamala nemogoča. Poizkusi dobit varstvo za otroka in pobegni stran.  Ker materinstvo res ni mačji kašelj.
Želim ti vso srečo!!

Ps: zobek pa smo čakali pet mesecev

(odgovor članu Lilita)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Pobral me bo
11.12.2008 16:29:16   
Anonimen
Če se ne vidi, potem ga še ne bo. user posted image Ko bo videti belo na dlesni, takrat pride kmalu ven. verjamem da ti je hudo, ampak to je otrok, ki ne zna povedati, kaj mu je.Brez zamere.

(odgovor članu Lilita)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Pobral me bo
11.12.2008 17:43:57   
piamaria
oh ja...kar povejte....moja oba sta imele šele v 10 mes zobeke...za predat se včasih ja!user posted image
Sedaj pa imata oba zelo lepe in nič gnile....še.
Stara sta 5,5 in 3 leta.

_____________________________

Imejmo se radi- živimo za jutri :)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   [Brisano sporočilo]
11.12.2008 17:55:26   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu piamaria)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   [Brisano sporočilo]
11.12.2008 17:56:43   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Pobral me bo
11.12.2008 18:31:59   
matic0105
mene bo tudi pobralo. naš je sicer star 7m, pa je že nekaj časa hhudo. ne spimo, nič ne bi jedel, nič mu ni prav....vidi se pa samo malo belo spodaj. upam, da bo kmalu ven prikukal

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Pobral me bo
11.12.2008 20:33:01   
Taula
Mi smo na istem. Ima belo spodaj in zgoraj že od septembra, ponoči joka, nič ni dobro..zoba pa ni.user posted image

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu matic0105)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Pobral me bo
12.12.2008 9:41:47   
mamica1
pri nas je blo še do včeraj enako smo tud ene dva meseca čakali zgornji enki
potem sta pa en za drugim ven pogledala user posted image prej smo pa kar parkrat morali dat žličko calpola, ker je ponoči zelo bolelo in je ful jokal

(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Plenice po izbiri Sekcije medicinskih sest...
Pri izbiri izdelkov za najmlajše smo starši zelo pozorni, zato je bolje izbrati takšne, za katerimi stojijo strokovnjaki...
Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...




Znaki poroda.
пеперутка16

Kakšni so bili vaši zadnji simptomi pred porodom tisti dan ali dan ali dva prej? Če ste imeli kakšne simptome?