|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   pozor vsi, ki kupujete roemer avtosedež s sis...
24.11.2008 18:10:48   
babajči
Živjo,

če kupujete avtosedež s sistemom click and safe proizvajalca Roemer, si preberite kopijo maila, ki sva ga danes dobila od distributerja iz Nemčije. Roemerjev avtosedež SAFEFIX PLUS je prva liga. Pred kratkim smo imeli prometno nesrečo s smrtnim izidom, ampak naša punčka, ki je sedela v tem sedežu, jo je odnesla brez kakršnekoli praske, modrice, bolečine. Zdaj smo se odločili kupiti nov model  s tem sistemom, vendar smo dobili opozorilo. Če ste že kupili ta avtosedež, preverite pri uvozniku, kako in kaj.

LP

M.



Hi Ales,the shipping cost to Slovenia is 21,90 Euro. The producer Roemer doesn't deliver seats with click & safe-system for a while. There were some problems with this system in the past. The click sound was to early and the children were not safe in their seat. So the system must be checked. We don't no exactly when Roemer deliver the seats with click & safe again. It can last 2 - 3 weeks.Best regardshttp://www.babyprofi.de
i.A Marion Sommer
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: pozor vsi, ki kupujete roemer avtosedež s...
24.11.2008 18:38:28   
Spark
Kaj pa je to za en sistem? 

(odgovor članu babajči)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: pozor vsi, ki kupujete roemer avtosedež s...
24.11.2008 18:44:56   
Petr_a
Jaz poznam tudi eno punco ,ki je preživela nesrečo,njena starša pa sta na žalost umrla.pa sta imela en pradavninski avtosedež.
odvisno je kakšna je bila nesreča,s kakšno hitrostjo,v kater del avta in še tisoč stvari.
ne more pa nihče rečt,ni umrla zaradi tega avtosedeža.Saj te gre lahko še kdo tožit,ker zavajaš ljudi  ;)

pa brez zamere,čeprav sem stopila na "boleč prst"

(odgovor članu Spark)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: pozor vsi, ki kupujete roemer avtosedež s...
24.11.2008 18:49:44   
Anonimen
Verjamem, da je dober.
Ni pa zagotovilo za dober izid nesrece...Bustasta reklama, ki izkorisca nesreco nekoga...

(odgovor članu babajči)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: pozor vsi, ki kupujete roemer avtosedež s...
24.11.2008 22:10:12   
Jatek
Moje razmišljanje. Proizvajalec kot je Roemer bi si verjetno zelo težko privoščil ne opozoriti na takšno napako kot jo navajaš. Na njihovi spletni strani ni niti sledu o tem. Tudi prodajalec, ki ga navajaš bi verjetno produkt takoj umaknil v kolikor bi v resnici prišlo do česa takega.

Po mojem mnenju gre bolj za izgovor prodajalca kot kaj drugega.

Jaz sem Roemerju poslala mail in v njem navedla vsebino maila, ki si ga objavila. Ko prejmem odgovor ga objavim tukaj. Konec koncev pa živimo v EU. Še zmeraj lahko zadevo preverimo tudi prek nemškega urada za varstvo potrošnikov, verjetno tudi našega.

LP


(odgovor članu babajči)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: pozor vsi, ki kupujete roemer avtosedež s...
26.11.2008 7:37:24   
babajči
kakokrkoli, preverite... hotela sem samo dobro... če so to napisali zato, ker nimajo na zalogi, potem jim prav bodi. nisem pa hotela delati kakršnekoli reklame, le opozoriti sem hotela na to, da bodite previdni. očitno pa tega, glede na negativen odziv, ne bom več naredila...lp

(odgovor članu Jatek)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: pozor vsi, ki kupujete roemer avtosedež s...
26.11.2008 9:18:08   
PIRANJA
Jaz pa mislim, da je distributer želel prodati le dražjega.user posted image  in mu očitno ratuje.

(odgovor članu babajči)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: pozor vsi, ki kupujete roemer avtosedež s...
26.11.2008 19:48:11   
Jatek
IZVIRNO SPOROČILO: babajči

kakokrkoli, preverite... hotela sem samo dobro... če so to napisali zato, ker nimajo na zalogi, potem jim prav bodi. nisem pa hotela delati kakršnekoli reklame, le opozoriti sem hotela na to, da bodite previdni. očitno pa tega, glede na negativen odziv, ne bom več naredila...lp


Z opozorilom ni nič narobe. Vsekakor pa je zadevo dobro zmeraj preveriti. Pri tem nam web in elektronska pošta olajšata zadevo.user posted image

Kot obljubljeno objavljam odgovor proizvajalca iz katerega je razvidno, da informacija, ki vam jo je podala spletna trgovina ne drži.
 
Citiram odgovor, ki sem ga prejela po elektronski pošti danes, dne 26.11.2008:
 
Dear .......
 
 
Thanks for your inquiry.
 
It’s right: We don’t deliver the seat King Plus with Click&Safe at the moment. The reason is that our supplier for the C&S-component can’t produce this part at the moment. And we have to fulfill our orders. But: The failure of Click& Safe system is NOT a security risk. The C&S system is only for the comfort of the user. Your seats w/o this system are just as safe as the seats with C&S.
For the time being we don’t know when we can get the C&S-component again.
 
Best regards from Ulm
 
Ingo Biener
BRITAX RÖMER Kindersicherheit GmbH
Kundenservice/ Customerservice
 
Blaubeurer Straße 71
D-89077 Ulm (Donau)
Fax +49 (0731)93 45-212
E-Mail Ingo.Biener@de.britaxeurope.com
http://www.britax-roemer.de

(odgovor članu babajči)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: pozor vsi, ki kupujete roemer avtosedež s...
27.11.2008 7:26:15   
babajči
No, hvala za info...torej je to rešeno in bom nov avtosedež SAFEFIX PLUS (ne KING) s sistemom click and safe naročila drugje.

LP

(odgovor članu Jatek)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako prepoznati otrokov talent?
photo
V prostem času moramo otroku zagotoviti varno in spodbudno okolje, v katerem bo razvijal svoj kognitivno-čustveni svet i...
Kako z Lahkonočnicami uspavati svoje male ...
Kakovostno spanje je ključnega pomena za zdrav razvoj in dobro počutje otrok. Umirjena večerna rutina, med katero tudi p...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?