|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Jančika....
30.3.2005 18:55:53   
Pikapolonica
... a veš, da si v živo prav takšna kot na sliki ( :)-hi,hi:)- ). Si me danes namreč s prijateljico sredi mesta prehitela.

Ja, prav hecno je tole. Ko se takole sprehajaš po celjskih ulicah in srečuješ mlade mamice z vozički, pa se vedno znova vprašaš: A je mogoče tole Smrček? Ali pa Taša? Morda HuAnita? Meggi?

Ja, tale RR ti pa res okupira glavo!

Pa lep pozdravček, Pikapolonica :pika:

Neposredna povezava do sporočila: 1
   Jančika....
30.3.2005 19:20:41   
Taša
Ja, ja Jančika pa res zgleda tak kot na sliki... Čist ista je.... Pa dej pikapolonca, dej me pocuki kdaj za rokav...pol si mogla mene tudi danes videt kje ko sem špancirala po mestu... Pa sej sem itak vsak dan v mestu... Imava pa z Jančiko isti voziček....Bom mal pozorna drugič, zdej sem pogledala tvoje slikice, pa bom kar skočla pred tabo...:)-:)-:)-

(odgovor članu Pikapolonica)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Jančika....
30.3.2005 19:22:12   
Jančika_
Ojla! A veš, da se mi je zdelo, pa nisem bila ziher:)! Ker sem samo na hitro pogledala, potem pa nisem hotela buljit:)-.

Po moje si srečala tudi Tašo (jaz sem jo danes 3x:)-), pa Meggi, ker je prej sedela v tistem kafiču na Glavem trgu.

(odgovor članu Pikapolonica)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Jančika....
30.3.2005 19:25:48   
HuAnita
PikaPoka, Huanite ne boš zgrešila! Podočnjaki do kolen, razmišljam o modrcu zanje:)-

(odgovor članu Pikapolonica)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Jančika....
30.3.2005 19:26:53   
Taša
Hunaita, pa sej ni tko hudo... Zgledaš čist:angel::angel::)-:)-

(odgovor članu Pikapolonica)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Jančika....
30.3.2005 19:28:22   
HuAnita
Ne, Taša, to je bilo lani, pred 6m!!!:)-
Vi ste zdaj zdravi?

(odgovor članu Pikapolonica)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Jančika....
30.3.2005 19:29:58   
HuAnita
Pikapolonica,
saj se bomo kmalu spoznali, se bomo kmalu dobile in se pomartinčkale ob :kava:!

(odgovor članu Pikapolonica)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Jančika....
30.3.2005 19:30:45   
lutka
pikapolonica,ti si pa men tolk znana...........pa ne vem, kam te naj dam:ups:

Zdaj mi pa:hudicek:ne da mira,kje sem te že vidla:zmeden2:

(odgovor članu Pikapolonica)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   Jančika....
30.3.2005 19:32:04   
Taša
Ja, Huanita naj bi bili.( trkam, trkam). No v ponedeljek kot, sem že pisala, je imela vročino, pa sva bili potem cel dan not pa včeri tudi nisva šli ven, čeprav vročine ni bilo več. Druga ji ni čist nič falil.. Sem pa danes srečala patronažno in je rekla da je čisto možno da bi bila vročina tudi 38,5 od drugega zobeka, ki ji te dni prebija dlesen...

(odgovor članu Pikapolonica)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   Jančika....
30.3.2005 19:32:15   
Jančika_
Lutka, kaj je zdej, boste kej pribiciklirali v mesto:bravo:!

(odgovor članu Pikapolonica)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   Jančika....
30.3.2005 19:35:32   
Taša
Evo se lohk kr tuki zmenmo za naslednje srečanje...:)-:)-:)-:)... V mestu-dopoldan-če ste seveda za....

(odgovor članu Pikapolonica)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   Jančika....
30.3.2005 19:36:11   
lutka
sama bol težko,nam še nagaja:)-:)-:)-:)-:)-

se bomo kar s ta starim prevoznim sredstvom pripeljali na 4 kolesa:bravo::bravo::bravo:je še najbolj ziher

(odgovor članu Pikapolonica)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   Jančika....
30.3.2005 19:36:22   
HuAnita
Saj se bomo, pa bomo še potem na srečanja dale, ker ene tam berejo.

(odgovor članu Pikapolonica)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   Jančika....
30.3.2005 19:37:32   
Jančika_
Seveda smo za!:bravo: Naj povejo tiste, ki majo bolj daleč za it, me iz mesta se verjetno lažje prilagodimo.

(odgovor članu Pikapolonica)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   Jančika....
30.3.2005 19:39:25   
lutka
se bomo potrudli,da se naložimo v avto,pa pridemo pogledat,kako ste kaj meščanke:)-:)-:)-:)-:)-:)-

(odgovor članu Pikapolonica)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   Jančika....
30.3.2005 21:24:49   
Pikapolonica
Joj punce, odprem temo, pol pa mrknem po svetu in zamudim vso debato....

Jančika, mimogrede, je bila dobra kavica :kava:. Fino, da je Vasja tako priden da ti dovoli malce posedeti zunaj. Jaz pa še vedno le upam na boljše dneve kar se tega tiče. Morda pa nekoč....

Taša, znana se ti zdim? Hja, na treh mestih sva se morda srečali. V Zdravilišču Laško kjer delam, v Top FIt-u, kamor sem včasih (beri pred porodom) redno zahajala ali pa v srednji zdravstveni šoli (pred mnooooogimi leti :)- ).

Praviš da imaš isti voziček kot Jančika. Hja, samo me je tako hitro prehitela, da si ga nisem utegnila pogledati. Torej sem še vedno v temi.

HuAnita, je res tako hudo ponoči? Bogica!

Ja, morda se pa res kmalu srečamo. HuAnita, organizatorka bo pa povedala kje in kdaj!

Pa-pa, Pikapolonica :pika:

(odgovor članu Pikapolonica)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   Jančika....
30.3.2005 21:57:00   
Jančika_
Pikapoka, dobra radenska je bla:)- (dieta, pa to). Ja, z Vasjo sploh nimam nobenih problemov, kar se tiče vandranja - odkar jé gosto hrano in pije po flaši. Prej pa je znalo bit sitno, ker ga je vse okoli motilo in ga nisem mogla dojit drugje kot doma (to velja za čas od četrtega meseca naprej, prej sem ga lahko dojila kjerkoli).

Danes sem se recimo malo zaklepetala, na srečo pa sem imela s sabo že pripravljeno mleko, ki se je seveda vmes že shladilo, pa še frišno ni bilo (pripravljeno kaki dve uri prej). Doma ga še povohal ne bi, tam sredi publike ga je pa zmazal, kot bi rekel keks:)-.

(odgovor članu Pikapolonica)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   Jančika....
31.3.2005 5:46:55   
Meggi

Ja ja punce, morda pa vas res takole med španciranjem po mestu zasledim. Čeprav me druge prej ko jaz sama. :bravo:

In tako boste men naredile lušte za poletni čvek- ko bom mogla šibat nazaj v službo. A bolš ko nič:bravo:

Danes bo menda dež,..............

(odgovor članu Pikapolonica)
Neposredna povezava do sporočila: 18
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Teden otroka®: Otrok – nepopisan list
Ob letošnjem Tednu otroka, ki ga praznujemo že 70. leto zapored, in bo potekal od 7. do 13. oktobra, se osredotočamo na ...
Tudi kot s.p. lahko prejemate denarno soci...
Pri izračunu dohodka iz dejavnosti za določanje upravičenosti do denarne socialne pomoči je pomembno, ali v času vložitv...




Prezgodaj za otroka?
пеперутка16

Ali je pri 18 letih prezgodaj imeti željo po otroku in poroki?