|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   vročina in bruhanje; k dežurnemu?
27.3.2005 10:41:42   
malika
Vito mi je včeraj 1x bruhal, ponoči še enkrat in danes zjutraj malo.
Ima tudi vročino zaenkrat je bila max 38.5; ki sem mu jo uspešno zbila.

zelo dosti pije, apetita pa nima. kaj pravite, bi ga morala peljat k dežurnemu? pa ful me je strah, da ga bodo hoteli obdržat v bolnici, ampak dehidriran ni, ker se res samo naceja.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   vročina in bruhanje; k dežurnemu?
27.3.2005 10:48:41   
Blanka77
Mi smo imeli enako situacijo 14 dni nazaj. Vsa panična sva jo peljala k zdravniku. Dal ji je sirup za zbijanje vročine. Drug dan vročine ni bilo več. Potem pa je pokukal ven zobek. Če imaš kaj za zbijanje vročine, mu daj to, in po moje ni treba k zdravniku. Če bi blo pa slabše, pa ne boš več vedela kaj, potem pa le pojdi.
Sočustvujem z vama. Upam, da bo hitro ozdravel.

(odgovor članu malika)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   vročina in bruhanje; k dežurnemu?
27.3.2005 10:50:16   
malika
vročino mu zbijam s svečkami, ker sirupa nimam.

Jaz tudi upam, da bo bolje in tudi upam, da je kriv "samo" kak zobek.

Hvala ti :)

(odgovor članu malika)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   vročina in bruhanje; k dežurnemu?
27.3.2005 10:50:34   
urši77
Če vročina pade in če zadosti popije, vsaj po moje ni kake grozne panike. Če pa se stanje v dnevu ali dveh ne bi popravilo, pa seveda pot pod noge in k zdravniku:)
LP in čimprej se pozdravite:miska:

(odgovor članu malika)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   vročina in bruhanje; k dežurnemu?
27.3.2005 10:52:51   
TARA in MAJ
malika, tko hitr pa tud ne pošlejo v bolnišnico čeprav je bolje da ga pelješ k dežurnemu boš vsaj sigurna,da ni nič hudega.
Je pa včeri tud naš Maj bruhov sam vročine pa nima dons je pa čist ok.

LP:miska:

(odgovor članu malika)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   vročina in bruhanje; k dežurnemu?
27.3.2005 14:41:29   
puncica
Jaz bi najprej poklicala pa vrprašala kaj oni mislijo, potem pa bi ga peljala če ne bi bilo boljše. Upam da se porihtate:bravo:

(odgovor članu malika)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   vročina in bruhanje; k dežurnemu?
27.3.2005 15:55:50   
Ro-La
Lanej je prvo imel vročino, čez dva dni je začel bruhat (petek), k zdravniku pa sva šla v ponedeljek (takrat je dobil tudi drisko), ravno zaradi tega, da ga ne bi v bolnico poslali. Je pa samo pil, jedel nič.

Opazuj ga, če veliko pije, potem bi jaz počakala do torka.

(odgovor članu malika)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   vročina in bruhanje; k dežurnemu?
27.3.2005 18:46:28   
anaj
Na potepu je nova viroza. bruhanje, driskanje, vročina,... Če otrok zadosti pije in ima mokro pleničko na vsake 3 do 4 ure ni dehidriran Če mu ne paše jest ni panike, važno je, da pije. Če ti uspe zbiti vročino tudi ni panike. To sem ravnokar izvedela.

Jana:kuza:

(odgovor članu malika)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   vročina in bruhanje; k dežurnemu?
27.3.2005 20:33:18   
malika
Zgleda, da so krivi kar zobki. Kažeta se kar dva(zgoraj in spodaj). Vročina je padla, bruhanja ni več, tako da mama tudi ni več panična. :bravo:

Hvala vam LP:rozica:

(odgovor članu malika)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...
Dojenček ponoči ne spi
Je nočno hranjenje res še vedno potrebno? Do kdaj? Kako bi si lahko pomagali, da bi omejili nočne podoje?Kaj storiti, če...




Znaki poroda.
пеперутка16

Kakšni so bili vaši zadnji simptomi pred porodom tisti dan ali dan ali dva prej? Če ste imeli kakšne simptome?