|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   HEHE-MAL HECA, da namo tko napete
11.11.2008 10:29:31   
alisha_2008
Sinko je bil tepen. Užaljen pride k mamici in jo vpraša: "Mami, ali je dedek tudi tepel očka, ko je bil ta majhen?" "Tudi, sinko." "Kaj pa dedka, je tudi njega tepel njegov oče?" "Tudi." "Kdo pa si je potem to prvi izmislil?"

"Si se že kdaj nasmejal do solz?" "Da, danes zjutraj. Oče je stopil na žebelj in me videl, ko sem se mu smejal."

Striček na obisku vpraša Milančka, ali je kdaj tepen. "Včasih me natepe oče, včasih mama, včasih pa tudi stari ata." "In pri kom najbolj boli?" "Pri meni."

"Zakaj imaš uho rdeče?" vpraša mama. "Očetu sem segel v besedo, ko je pripovedoval neko šalo." "Da, da, saj sem ti pravila, da oče ne pozna šale, kadar jih pripoveduje."

"Zakaj imaš desno uho tako rdeče?" "Zato ker je moj oče levičar."

"Zakaj jokaš, Stanko?" "Očka me je pretepel, uuuu ..." "In ti se jokaš? Ali nisi rekel, da boš postal velik boksar?" "Že, že, toda to so bili nizki udarci!"

Dečko pride iz vrtca domov in reče mamici: "Mami, zdaj te bom pa nekaj vprašal. Kaj imaš na glavi?" "Lase." "Kaj imaš pod pazduho?" Mamica je malce v zadregi, vendar odgovori: "Dlake." "In kaj imaš v hlačkah?" To pot mamica malce zardi in molči, sinko pa zmagoslavno reče: "Ja elastiko, a ne?"

"Očka, kako se podmornica obdrži pod vodo?" "Ne vem, sinko!" "Kako lahko letalo leti v zraku?" "Ne vem, sinko." "Kako deluje vesoljska ladja?" "Tudi tega ne vem, sinko." "Očka, ali si jezen, ker te toliko sprašujem?" " Ne, ne, sinko, ti kar sprašuj! Kako boš pa sicer kaj zvedel ..."

Še en radovednež med vožnjo z avtobusom sprašuje mamico, zakaj to, zakaj ono, zakaj tretje, dokler mamica ne izgubi živcev in jezno nahruli otroka, naj ji da mir. Ko to vidi starejša ženska, izzivalno reče radovednežu: "Fantek, mene vprašaj, jaz ti bom pa povedala!" Ta je očitno samo čakal na to in brž vpraša: "Gospa, zakaj imate pa brke?"

"Mama, ali spadajo ušesa k vratu ali k obrazu?" "Zakaj, sinko?" "Metki si naročila, naj mi umije obraz, ona mi pa hoče tudi ušesa!"

Trije pobiči stopijo v špecerijsko trgovino. Prvi prosi za dvesto tolarjev bonbonov (pokaže z roko katerih). Prodajalec spleza po lestvi in vzame z gornje police veliko steklenico z bonboni. Spusti se po lestvi, odtehta za dvesto tolarjev bonbonov in spravi steklenico nazaj gor na staro mesto. Spleza po lestvi navzdol in sprejme dvesto tolarjev. Drugi pobič prosi za dvesto tolarjev enakih bonbonov. Prodajalec - malo besen - spleza po lestvi in vzame z gornje police isto steklenico z bonboni. Spusti se po lestvi (pri tem celo malo omahne, vendar ne pade), odtehta za dvesto tolarjev bonbonov in sprejme dvesto tolarjev. Ko že hoče odnesti steklenico nazaj gor na staro mesto, se ustavi in pogleda tretjega pobiča: "Ali bi tudi ti rad za dvesto tolarjev teh bonbonov?" "Ne, ne," odkima pobič. Prodajalec spleza po lestvi navzgor in spravi steklenico nazaj na staro mesto. Spleza po lestvi navzdol in vpraša tretjega: "No, kaj bi pa ti rad?" "Jaz bi pa rad za sto tolarjev teh bonbonov."

"Mami, ali človek res pride iz prahu in se povrne v prah?" "Tako pravijo." "Mami, potem so pa pod našo posteljo najmanj trije mrliči!"
hahahaha


Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: HEHE-MAL HECA, da namo tko napete
11.11.2008 20:40:32   
botrca
Prava faca si user posted image user posted image .

_____________________________

Če želimo živeti z namenom, moramo poiskati tisto, kar najbolj goreče ljubimo, dati vse, kar imamo, nato pa to predati naprej kot štafeto tistim, ki nam sledijo.

(odgovor članu alisha_2008)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: HEHE-MAL HECA, da namo tko napete
12.11.2008 9:26:15   
alisha_2008
user posted image
hvala

(odgovor članu botrca)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: HEHE-MAL HECA, da namo tko napete
12.11.2008 9:32:16   
botrca
Ni za kaj, saj tudi kak vic lahko polepša dan, ker ene so res nasajene in ne razumejo da imajo ljudje različna mnenja.

Lepo bodi user posted image

_____________________________

Če želimo živeti z namenom, moramo poiskati tisto, kar najbolj goreče ljubimo, dati vse, kar imamo, nato pa to predati naprej kot štafeto tistim, ki nam sledijo.

(odgovor članu alisha_2008)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: HEHE-MAL HECA, da namo tko napete
12.11.2008 10:01:35   
BOTIKA
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

7.7.2008 JE POSIJAL ŠE EN SONČEK V NAŠE ŽIVLJENJE

(odgovor članu botrca)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: HEHE-MAL HECA, da namo tko napete
12.11.2008 10:54:16   
Anonimen
Evo še en:

Dva borzna posrednika se pogovarjata.
Prvi: Kako pa spiš ponoči ob tem klavrnem stanju na borzah?
Drugi: Kot dojenček.
Prvi: Kako kot dojenček???
Drugi: Ponoči jokam in se dvakrat poserjem v gate.

user posted image

(odgovor članu BOTIKA)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: HEHE-MAL HECA, da namo tko napete
12.11.2008 10:55:44   
Vrtnica79
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: HEHE-MAL HECA, da namo tko napete
12.11.2008 12:33:32   
botrca
IZVIRNO SPOROČILO: AnjaPH

Evo še en:

Dva borzna posrednika se pogovarjata.
Prvi: Kako pa spiš ponoči ob tem klavrnem stanju na borzah?
Drugi: Kot dojenček.
Prvi: Kako kot dojenček???
Drugi: Ponoči jokam in se dvakrat poserjem v gate.


user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  

_____________________________

Če želimo živeti z namenom, moramo poiskati tisto, kar najbolj goreče ljubimo, dati vse, kar imamo, nato pa to predati naprej kot štafeto tistim, ki nam sledijo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: HEHE-MAL HECA, da namo tko napete
12.11.2008 12:47:38   
alisha_2008
SLAB IZGLED
Stranka pride k urarju in se pritoži:
"Pred mesecem dni sem pri vas kupila uro, za katero ste garantirali, da bo delala do moje smrti, ura pa je se že po treh tednih ustavila. Kaj lahko recete k temu:
"Takrat ste zelo slabo izgledali."

TRI ŽELJE
Mejni prehod. Zelo malo prometa. Tu in tam, vsaki dve uri eno vozilo. Policist opazuje ptico, ki poskakuje po mejnem prehodu. Po dveh urah zasledovanja jo ujame. Kaj naj z njo? Nic. Zopet je izpusti. Ptica odleti in se zopet kmalu vrne. Policistu rece:
"Ker si me izpustil, ti izpolnim tri želje."
"Najprej si želim tovornjak vlacilec poln denarja." In že je na mejnem prehodu stal vlacilec z denarjem.
"Moja druga želja je, da bi bil na otoku edini moški in obdan z lepoticami. "In že se je znašel na otoku med lepoticami.
Potem je povedal tretjo žejo: "Želel bi imeti celo življenje lagodno in da mi ne bi bilo potrebno vec delati."
In zopet se je znašel na mejnem prehodu.

ZDRAVILA
Janezek leži bolan doma. Obišce ga sošolec in Janezek mu potoži, kako zanic grenka zdravila in kapljice mora jemati trikrat dnevno in nadaljuje:
"Najraje vidim, da mi jih da babica, saj jih vec kot polovico zlije poleg žlice!" "Kako moški lahko pregovori blondinko, da se poroci z njim?"
"Preprica jo, da je zanosila z njim."

"Kakšna je razlika med jetijem in inteligentno blondinko?"
"Obstajajo price, ki so povedale, da so videle jetija."
URAR
Blondinka je vstopila v urarjevo delavnico in ga prosila naj ji zamenja baterijo v uri. Urar ji je prijazno pojasnil, da njena ura nima baterije, temvec je na navijanje. Blondinka se je zahvalila, zapustila urarjevo delavnico, ko pa je stopila na ulico je zavpila:
"Dajmo, OLIMPIJA! Olimpija! Olimpija!"
"Zakaj blondinka nosi krznene spodnje hlacke?"
"Da je ne zebe v gležnje."
ZAKONSKE MODROSTI
Slovenke, in sicer Štajerka, Gorenjka in Dolenjka so si izmenjale modrosti zakonskega življenja.
"Jaz sem svojemu možu prvi dan rekla, da si bo srajce likal sam. Prvi dan nic, drugi dan so bile tudi še zmeckane, tretji dan jih je pa sam zlikal" je rekla Štajerka.
"Jaz pa sem mojemu rekla, naj si sam pere perilo. Prvi dan nic, drugi dan tudi nic, tretji dan pa si je sam opral perilo" je rekla Gorenjka.
"Jaz sem pa svojemu rekla, naj si sam kuha. Prvi dan nisem nic videla, drugi dan tudi ne, tretji dan pa sem že lahko oprla desno oko!" je povedala Dolenjka.



(odgovor članu botrca)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Materinski dopust
Pravico do materinskega dopusta ima mati otroka, pod določenimi pogoji pa tudi oče otroka ali druga oseba ali eden od st...
Dojenček ponoči ne spi
Je nočno hranjenje res še vedno potrebno? Do kdaj? Kako bi si lahko pomagali, da bi omejili nočne podoje?Kaj storiti, če...




Znaki poroda.
пеперутка16

Kakšni so bili vaši zadnji simptomi pred porodom tisti dan ali dan ali dva prej? Če ste imeli kakšne simptome?