|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kaj je boljše ?
26.3.2005 9:47:03   
Urška*
Ojla!

Mene pa zanima kateri avtosedež je zdaj boljši, tisti 9-18 kg, ali 9-36kg? Tega zadnjega imaš dalje, zakaj pa potem vidim da rajši kupujete 9-18kg?

Prosim če mi katera pojasni.

lp:)
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Kaj je boljše ?
26.3.2005 10:58:56   
Gina
Meni se zdi, da so tisti 9-18 narejeni bolj za majhne otročke, naklon je bolj prilagodljiv, gre nižje, niso tako veliki...ampak po moje se najde tudi kakšen 9-36, ki vse to tudi ima. Najboljše, da pogledaš čisto konkretno na stolčkih v kakšni trgovini, pa otroka probaš kar notri dat.

(odgovor članu Urška*)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Kaj je boljše ?
26.3.2005 11:06:26   
Anonimen
Midva sva se odločala izključno na podlagi testiranj. Najbolje je jo odnesel Romer King (če se ne motim), tako kar se tiče varnosti kot udobja. Ker je za 9-18 kg sva pač kupila takega in sva res zelo zadovoljna.

(odgovor članu Urška*)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   Kaj je boljše ?
26.3.2005 11:42:09   
babylove
Ni se treba slepo testov držat, ker ne sodelujejo vsi sedeži vsako leto na testiranju. Če je lani bil dobro ocenjen, letos pa ravno zato ni sodeloval na testiranju, ga je še vseeno fajn kupit.

(odgovor članu Urška*)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Kaj je boljše ?
26.3.2005 13:36:36   
malika
najbolje je, da greš v trgovino s tvojim bebekom in potem naj on odloči :)- .

pri nas je bilo tako, da sem jaz na vsak načim hotela sedež 9-36 kg. zagledala sem se v Kiddy in točno tega hočem imet-sem rekla. Potem pa gremo kao po njega, damo malega v sedež in se mali dere kot nor.Sva rekla eh, slabe volje je. No vseeno sva sprobala še Roemerja-samo za primerjavo ; in mali se bleženo smeje in nobene sledi o slabi volji. pa spet nazaj v Kiddy in spet derenje.

No kupili smo seveda Roemer in zelo zadovoljni z njim :bravo::bravo::bravo:

(odgovor članu Urška*)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Kaj je boljše ?
26.3.2005 18:10:39   
bskrle
Še en vidik
Mi imamo 2 deklici v razponu 2eh let, ta velika ima novega , ta mala je pa podedovala od 8-19 kg.
Romerja< iamta pa obe.

(odgovor članu Urška*)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Kaj je boljše ?
26.3.2005 18:38:56   
dory
Jest sem tud isto studirala...pa se mi zdi brezveze,da bi si delala dvojne stroske..ker imajo tisti od 9-36kg se eno podlogo,tako,da manjsi otrocek bolj komot notri sedi...

(odgovor članu Urška*)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Kaj je boljše ?
26.3.2005 20:25:52   
lin
Odvisno pri kateri starosti ga kupiš,mi smo naši Lin ga zamenjali z jajčkom že pri 5 mes,ker je jajček prerasla in se mi je zdel tisti za od 9-36 prevelik,je kr notri plesala,tako da smo vzeli maxi cosi priori xp od 9-18 itak pol jahač stane cca.5.000 in manj

(odgovor članu Urška*)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   Kaj je boljše ?
26.3.2005 21:13:56   
puncica
Po moje so tisti 9-18 bolj varni ker so narejeni za manjši razpon. Mi imamo tega in smo zaenkrat zadovoljni z njim, ko pa ga bo prerastla pa bomo kupili jahača, ki je precej bolj poceni.

LP

(odgovor članu Urška*)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   Kaj je boljše ?
26.3.2005 21:23:01   
Urška*
Hvala!!:bravo::bravo:

Hm, kaj pa je to jahač?:ups:

Se pravi ko tega preraste(9-18kg) ga lahko posadiš že v jahača, al kak?

lp:)

(odgovor članu Urška*)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   Kaj je boljše ?
26.3.2005 21:37:47   
puncica
Evo tu si lahko ogledaš avtosedež - jahač

http://www.soncek.si/shop/page/detail/id/617/ http://www.soncek.si/shop/page/detail/id/3151/
LP

(odgovor članu Urška*)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   Kaj je boljše ?
26.3.2005 23:07:12   
Urška*
Hvala pncica:bravo:, nisem vedla da je to to. Sem že vidla tega jahača - ga ima fantova nečakinja, samo nisem vedla da se temu tako reče.

lp:)

(odgovor članu Urška*)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.
7 znakov, da se maternični vrat aktivno od...
Ko otrokova glavica potuje po porodnem kanalu navzdol, se na zadnjici pojavi rdečo-vijolična ali rjavkasta črta. Bolj ko...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?