|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   BABY ANNABELL ali BABY BORN
9.11.2008 10:21:03   
Ančka 123
mene pa zanima kako so vam všeč te pupe. naša si jo že zelo dolgo želi, pa je zaenkrat samo še pri obljubah.imamo pa namen, da ji jo prinese božiček. a se splača po njih v avstrijo in v katero trgovino. seveda so pa vse izkušnje dobrodošle dobre in slabe.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: BABY ANNABELL ali BABY BORN
9.11.2008 13:36:12   
Ribica **
V Mullerju je trenutno Baby Born v akciji za 40€, v Toysu je pa 50€ (tolk kot je sicer redna cena tudi pri nas). Ne vem, jaz sem imela BB, ko sem bila majhna in sem "custveno navezana" nanjga, tako da bi izbrala to user posted image  Pa se zdaj so super, ko se jih lahko kopa, pa ko zapira oci (moj tega ni pocel). Koliko je pa stara puncka?

(odgovor članu Ančka 123)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: BABY ANNABELL ali BABY BORN
9.11.2008 13:58:44   
lelaval
Sama punčka je meni bolj všeč BA, ampak otrokom pa BB - večji so bili ti interesantni - je pri 4 letih dobila prvega, pol pa še vse ostale (črnčka, fantka, pa še belega z magičnimi očmi) - zdaj pa jih ji je itak tamala "zaplenila" user posted image .
Koliko vidim, imajo punčke raje BB in se lahko zgodi, da če boš kupila BA, bo kasneje hotela še BB - se mi vseeno zdi škoda dat toliko denarja za tako punčko, če se potem ne igra z njo. So pa pri nas res ceneje - pa še sedaj pred prazniki bodo imeli akcije.


_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu Ribica **)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: BABY ANNABELL ali BABY BORN
9.11.2008 16:10:54   
Ančka 123
Naša punca je stara 5let. Tudi meni je BA bolj všeč, po opisih, ki sem jih prebrala. Moti me edino to, ker mislim da se BA ne more kopat, BB pa se lahko. Zato glede tega oklevam in prosim za inf. Pol je BB kar poceni v Mulleju. Marsikdo govori, da so otroške igrače v Avstriji zelo poceni, sama še nikoli nisem šla po njih, zato sem tudi vprašala, če  katera hodi.
Hvala za dosedanje inf. in se še priporočam za katero.

(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: BABY ANNABELL ali BABY BORN
9.11.2008 21:59:34   
Anonimen
Ančka ja Baby Born je v akciji v Muellerju za 39,99 eur - je nov model. V Baby centru in Pikapolonici pa imajo ravno tako akcijo Baby borna stari model za 39, 90 eur. Mi smo ji ga tudi kupili sedaj v BC. Razlika med starim in novim modelom je ta, da ima stari magične oči, novi pa pojočo kahlico, pa stari je oblečen v večni body, novi pa ful lepo v miniko pa pajkice (moderno - vsaj takega sem videla v Muellerju).
Mi je kar malo žal da sem ji ga kupila v BC, bi šla kar v Muellerja po ta novega.



(odgovor članu Ančka 123)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: BABY ANNABELL ali BABY BORN
10.11.2008 20:57:59   
Anonimen
Baby born bo od srede dalje v Leclercu za 28,43 eur (če imate njihovo kartico).

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: BABY ANNABELL ali BABY BORN
11.11.2008 16:52:27   
Ančka 123
nogico, to bo ta novejši baby born? ta cena bo samo za imetnike kartic?user posted image jaz je nimam. ga imajo v pikapolonici tudi ampak 50€user posted image . a bi bila katera pripravljena posoditi kartico? ( samo na njeno ime, ponavadi to gre, nevem kako imajo tu)
hvala za informacije, pa še samo pišite user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: BABY ANNABELL ali BABY BORN
11.11.2008 17:03:19   
bačko
Ančka kartico dobiša takoj na informacijah.Samo en obrazec izpolniš.Pa mislim da moraš imeti osebni dokument.No potem pa  greš lahko takoj v nakup.

(odgovor članu Ančka 123)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: BABY ANNABELL ali BABY BORN
12.11.2008 21:52:37   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: bačko

Ančka kartico dobiša takoj na informacijah.Samo en obrazec izpolniš.Pa mislim da moraš imeti osebni dokument.No potem pa  greš lahko takoj v nakup.


Ančka točno tako. Drugače pa je to stari Baby born. Jaz ti priporočam nakup kar tega, saj ima magične oči, novi jih nima ima pa pojočo kahlico. Jaz sem za magične oči. Je pa res da je novi moderno oblečen user posted image . Itak moraš pa potem še oblekice dokupovat, tako da... ne vem presodi sama.

Jaz pa ne dobim vozička BB 3- kolesnika. Ga nikjer nimajo. A ga je katera zasledila, pa koliko je cena. V BC je cena 4- kolesnika 83 eur - A SO NORI??? user posted image user posted image user posted image Pa to dobim že pravo marelo za mojo pikico.

(odgovor članu bačko)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: BABY ANNABELL ali BABY BORN
12.11.2008 23:22:48   
Ribica **
Cena s kartico je isto 40€, samo da ti na kartico nalozijo 12€, ki jih lahko koristis pri naslednjem nakupu.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: BABY ANNABELL ali BABY BORN
13.11.2008 12:27:42   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Ribica RR

Cena s kartico je isto 40€, samo da ti na kartico nalozijo 12€, ki jih lahko koristis pri naslednjem nakupu.


Ja saj to potem itak zapraviš za druge stvari. Je pa mogoče problem za tiste ki malo kupujejo v Leclercu in so bolj oddaljeni.

(odgovor članu Ribica **)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: BABY ANNABELL ali BABY BORN
13.11.2008 18:53:04   
Ančka 123
Hvala za tako izčrpne informacije. Jaz še sploh nisem bila v Leclerku, smo bolj oddaljeni, tako, da bomo verjetno pol kje drugje kupili. Nisem pa vedela, da novi nima magičnih oči, pol pa je boljši stari. No saj bomo videli, kako se bomo odločili.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: BABY ANNABELL ali BABY BORN
15.11.2008 16:54:34   
Nončika
Nogica, naša je avgusta za roj.dan dobila 3 kolesnika. tedaj smo ga kupili v BC, vem pa da so ga tedaj meli tudi v Pikapolonici. cena pa je bila 59€. je pa avtosedež in voziček obenem.

_____________________________

3 datumi v mojem življenju: 2.8.2005, 24.10.2009 in 22.5.2010.

(odgovor članu Ančka 123)
Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako prepoznati otrokov talent?
photo
V prostem času moramo otroku zagotoviti varno in spodbudno okolje, v katerem bo razvijal svoj kognitivno-čustveni svet i...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?