|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Bi malo počvekale?
7.11.2008 22:45:00   
TAŠKI
Kaj dogaka,kaj počnete?? evo nimi še za spat pa malo čvekamuser posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Bi malo počvekale?
7.11.2008 22:47:25   
Barbara111
kaj si še tu jaz pa likam ,ko zmešanauser posted image

(odgovor članu TAŠKI)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Bi malo počvekale?
7.11.2008 22:48:35   
amaya
jaz sem tudi še kot zajec....pa ponavadi drnjoham že na kavču ob tej uriuser posted image ah....adrenalin me je zbudiluser posted image

_____________________________

Zaljubljena sem v tri fante...

(odgovor članu Barbara111)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Bi malo počvekale?
7.11.2008 22:50:52   
TAŠKI
ja sm še tuki sem odpravila obiske ,ker smo malo praznovali sedaj mi ni za spat.Barbara pridna si,amaya kako se ti počutiš? kaj piha na obali?

(odgovor članu amaya)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Bi malo počvekale?
7.11.2008 22:52:31   
amaya
ne prej je deževalo


sedaj se počutim kot po enem dobrem seksu....sproščeno user posted image


_____________________________

Zaljubljena sem v tri fante...

(odgovor članu TAŠKI)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Bi malo počvekale?
7.11.2008 22:52:53   
Barbara111
tak sem zaspana pa mi ni do spanja ,čeprav cel teden vstajam ob 5.40 jutri pa upam ,da bomo doollgo spaliuser posted image

(odgovor članu TAŠKI)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Bi malo počvekale?
7.11.2008 22:53:24   
amaya
se pa spomnem, da so mi v 1. nosečnosti govorili, da sem postala ful "bič". No verjetno bolj jezikava, kar ponavadi nisem. user posted image

_____________________________

Zaljubljena sem v tri fante...

(odgovor članu amaya)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Bi malo počvekale?
7.11.2008 22:54:08   
amaya
IZVIRNO SPOROČILO: Barbara111

tak sem zaspana pa mi ni do spanja ,čeprav cel teden vstajam ob 5.40 jutri pa upam ,da bomo doollgo spaliuser posted image


mi pa ob 2 zjutraj, pa potem auf ob 6-ih. Zobi prihajajo user posted image


_____________________________

Zaljubljena sem v tri fante...

(odgovor članu Barbara111)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Bi malo počvekale?
7.11.2008 22:54:19   
TAŠKI
mava že dve dobr občuek,sem spročena kot po sexu ,verjet malo zarad vinčkauser posted image pri nas pa dežujeuser posted image . amaya  ti malček že spi ?

(odgovor članu amaya)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Bi malo počvekale?
7.11.2008 22:54:20   
Barbara111
amaya takšno malo razliko boste imeliuser posted image to pa res super ne pa mi ,kot dva edinca

(odgovor članu Barbara111)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Bi malo počvekale?
7.11.2008 22:56:08   
amaya
IZVIRNO SPOROČILO: TAŠKI

mava že dve dobr občuek,sem spročena kot po sexu ,verjet malo zarad vinčkauser posted image pri nas pa dežujeuser posted image . amaya  ti malček že spi ?


ne ne pijem user posted image

mali spi že od 19 user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Zaljubljena sem v tri fante...

(odgovor članu TAŠKI)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Bi malo počvekale?
7.11.2008 22:56:22   
Barbara111
moj bo star 4 leta pa ponoči še pije mleko v prahu ,tak ,da vem kak je ,ko ne spijo prvi ni spal do 3.6 leta starostuser posted image

(odgovor članu Barbara111)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Bi malo počvekale?
7.11.2008 22:56:57   
amaya
IZVIRNO SPOROČILO: Barbara111

amaya takšno malo razliko boste imeliuser posted image to pa res super ne pa mi ,kot dva edinca


15 mesecev....kar malo...bo pestro....se moram samo še izselit od tukaj in bom zaživela user posted image user posted image user posted image Tukaj me vse dušiuser posted image user posted image user posted image


_____________________________

Zaljubljena sem v tri fante...

(odgovor članu Barbara111)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Bi malo počvekale?
7.11.2008 22:57:26   
TAŠKI
a zobi matrajouser posted image   ,pol ti verjamem,da dežurate ponoči?  barbara ti si s Ptuja a sem neki zamešala?

(odgovor članu Barbara111)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Bi malo počvekale?
7.11.2008 22:58:24   
amaya
IZVIRNO SPOROČILO: Barbara111

moj bo star 4 leta pa ponoči še pije mleko v prahu ,tak ,da vem kak je ,ko ne spijo prvi ni spal do 3.6 leta starostuser posted image


uuuuuuuuuuuu...hudo....moj mi je 1 noč prespal pri enem mesecu in tako nadaljuje. Se pa zgodi, da se mu kaj premakne, pa vztraja nekaj dni na nekem nočnem popivanju, potem pa neha. Se mu pozna potem čez dan, ker je non stop zaspan in se ne more naspat


_____________________________

Zaljubljena sem v tri fante...

(odgovor članu Barbara111)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Bi malo počvekale?
7.11.2008 22:59:01   
TAŠKI
 Bogica saj bo ,a živišše pri starših?  vem kako mje bilo pri nama **** ja

(odgovor članu amaya)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Bi malo počvekale?
7.11.2008 22:59:57   
smrka
evo da se prfockam, moj desc je zbolel, bruha in ma vrocino in stoka, da ga nemorem vec poslusat... a so vasi desci tud taki? Glihkar mi je rekel: jest ne morem vecuser posted image user posted image sej mi gre kar na smeh... si predstavljate ce bi bili moski noseci in bi imeli jutranje in vecernje slabosti 3 mesce.. da ne omenjamo poroda?? Moj definitivno nebi preziveluser posted image

(odgovor članu amaya)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Bi malo počvekale?
7.11.2008 23:00:39   
amaya
IZVIRNO SPOROČILO: TAŠKI

a zobi matrajouser posted image   ,pol ti verjamem,da dežurate ponoči?  barbara ti si s Ptuja a sem neki zamešala?


ma sej ne matrajo, samo zbudi se, se dvigne, pa kot sovica Oka gleda iz postelje in čeblja na glas. Če odpreš oči je gotovo, ker opazi, da si ga opazil in začne glsno vriskat. Potem pa vstat, previt, pa flaška. Jaz pa bi takoooooooo spala user posted image Že tako bi spala zaradi hormonov in vsega.....potem mi pa meni še slabo začne delat, pa ne morem nazaj zaspat takoj.


_____________________________

Zaljubljena sem v tri fante...

(odgovor članu TAŠKI)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Bi malo počvekale?
7.11.2008 23:01:40   
amaya
IZVIRNO SPOROČILO: smrka

evo da se prfockam, moj desc je zbolel, bruha in ma vrocino in stoka, da ga nemorem vec poslusat... a so vasi desci tud taki? Glihkar mi je rekel: jest ne morem vecuser posted image user posted image sej mi gre kar na smeh... si predstavljate ce bi bili moski noseci in bi imeli jutranje in vecernje slabosti 3 mesce.. da ne omenjamo poroda?? Moj definitivno nebi preziveluser posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

vsi so enaki..... user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

moj je bil z mano med porodom in zdej sem njegov idol user posted image


_____________________________

Zaljubljena sem v tri fante...

(odgovor članu smrka)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Bi malo počvekale?
7.11.2008 23:02:07   
smrka
IZVIRNO SPOROČILO: Barbara111

moj bo star 4 leta pa ponoči še pije mleko v prahu ,tak ,da vem kak je ,ko ne spijo prvi ni spal do 3.6 leta starostuser posted image


O jej.... zakaj mu pa dajes mleko po noci, saj ni lacen.. to je razvada in navada... zato se zbuja.

(odgovor članu Barbara111)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Bi malo počvekale?
7.11.2008 23:02:43   
TAŠKI
Ja niso prijetne te slabosti pa zobi no upam,da se kamlu naspiš ja ssps mislim deci so res bogi,dobr da ne rojevajouser posted image

(odgovor članu amaya)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Bi malo počvekale?
7.11.2008 23:03:48   
amaya
če bi rojevali oni, bi kmalu prišli na nulo z rodnostjo v Sloveniji user posted image

_____________________________

Zaljubljena sem v tri fante...

(odgovor članu TAŠKI)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Bi malo počvekale?
7.11.2008 23:04:32   
smrka
Jest sem si pristimala dodatno lezisce v dnevni, da bom lahko vsaj spala... ampak to ni res... sem rekla da ga bom posnela, da se bo slisal kako stoka....user posted image

(odgovor članu amaya)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Bi malo počvekale?
7.11.2008 23:04:37   
TAŠKI
A je tvoj mali lačen ponoči? ja to je razvada

(odgovor članu Barbara111)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Bi malo počvekale?
7.11.2008 23:05:21   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: amaya

če bi rojevali oni, bi kmalu prišli na nulo z rodnostjo v Sloveniji user posted image


Saj zdaj smo pa v minusu. Kaj pol?

(odgovor članu amaya)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?