|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Trimesečniki, kako smo kaj?
22.3.2005 19:44:11   
kepa*
Ojla!
Spet jaz...radovedna.:ups:

Danes smo ravno iz posvetovalnice.Smo dobli pikico:(( in celo popoldne bolj kot ne jokali.
Upam, da bo jutri bolje. Kako je bilo pa pri vas pri prvem cepljenju? Koliko časa je treba dajati oblkadke?

Drugače pa smo veliki 58 cm in tehtamo 4740g. Za nas je to kar uspeh.:bravo::bravo:

Drugače je vse ok, le glavice Gašper še ne dviguje dobro, zato morava delati neke vaje. Upam, da bo pomagalo.

Je pa Gašper iz dneva v dan bolj radoveden, zelo rad spušča glasove, posebej zjutraj je zel dobre volje in se smeji vse poprek.:love:
Zelo rad se nosi in si ob tem ogleduje okolico. Manj se joče kot se je prva dva meseca. Upam, da smo s krči končali.
Je pa naš mali tak srček, da bi ga najraje pojedla.
9nebesa9nebesa9nebesa

In kako kaj napredujejo vaši malčki?
Škoda, da se ne moremo dobiti na :kava:, da bi mal počvekale v živo z našimi bejbiji.

Bodite lepo.:metulj:
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Trimesečniki, kako smo kaj?
22.3.2005 19:47:47   
ZARA
O kepa,bravo!!
Super si ga poredila...no vids, ko ti gre dobr!!
Kaksen fletk je na sliki!!!
DRZ'SE!!

(odgovor članu kepa*)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Trimesečniki, kako smo kaj?
22.3.2005 19:51:40   
urši*
hoj kepa*! najina :duda: sta 2 dni narazen!!:bravo:
mi imamo v četrtek posvetovalnico , upam , da bo vse vredu, sm kr živčna, pred temi pregledi, sem tak paničar:ups:!!!
našga tamalga tud vse zanima, sploh noče ležat več na rokah sam pokonci bi bil! včeri je dobu un igralni most, pa ga ful gleda, sam ne prav dolgo!!:)
pa ko ga oblačim je pravo dritje!!:((
drgač je pa dans tud kr hitr šel spat, ob 19.00!!! lp, pa lepo cartanje!!!:sloncek:

(odgovor članu kepa*)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Trimesečniki, kako smo kaj?
22.3.2005 21:50:48   
Anonimen
urši*
najina sta tudi 2 dni narazen- naša Maša je rojena 16.12. A mate tisti most, ki raste z otrokom- mi smo kupili takega in se zamoti z njim vsaj pol ure.

Posvetovalnico smo imeli včeraj in je tudi dobila pikico. Drugače je velika 62 cm in tehta 6220 g.
zelo rada se smeji, ko jo nosiš mora biti pokonci, da gleda okoli.
Sedaj je začela spat celo noč in čez dan še spi vsaj 5 krat po eno uro.

tudi mi imamo pri oblačenju vedno jok!!!




(odgovor članu kepa*)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   Trimesečniki, kako smo kaj?
22.3.2005 22:07:06   
Pinja
ninny ti si pa srečnica! Naša pa nič ne spi čez dan, mogoče 1x pol urce, edino če smo zunaj spi :(. Glasna je ko :hudicek:, se smeji in vriska da je kej. Most jo pa ne zanima, noče ležat pod njim, ker bi bla rada pokonc. Ima pa na ležalniku most z medvedki, ki pa je zanimiv samo na trenutke. Je pa čist nora na tv, jo moram včasih prov na silo stran obračat :zmeden:. Cepljenje in posvetovalnico imamo pa 29, sem jo pa glih dons merla in tehtala ima 61cm in 6200g.

Pa kaka mi na vsake 10-12 dni :((. Sicer nima krčev ampak se ji ful trebušček napihne :(.

Pri oblačenju pa tko kot povsod :(( :(( in :((!

(odgovor članu kepa*)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Trimesečniki, kako smo kaj?
22.3.2005 22:18:09   
kepa*
Urši*, zanima me, zakaj si šla rodit v MB?
Aja, in kateri most ste kupli? Tistega, ki je v akciji v BC od Fisher price? Tud jaz razmišljam, da bi mu ga kupila.

Jen, naš tud noče ležat na trebuščku, razen kadar je gol, preden ga dam kopat. Poskusi, morda bo pa tud tvoji všeč.

(odgovor članu kepa*)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Trimesečniki, kako smo kaj?
22.3.2005 22:40:10   
Magi*
Še ena trimesečnica z vami! Zarja se je rodila 18.12. in je bila včeraj prvič cepljena, velika je 61cm in tehta 6700g. danes smo uspešno preverili kolke in smo odvrgli vse plenice, razen pampersk seveda. pa še te bi lahko, ker naš angelček kaka na 10-14 dni. pri tem pa nima prav nobenih težav:zmeden:

glavico že drži ponosno pokonci, kravice rada pase, mal se že poskuša obračati, pa ji ne rata vedno. igračke že prijemlje in jih nosi v usta. najraje pa gruli in se na ves glas smeji. zvečer zaspi brez problemov okoli 8ih. ponoči se zbudi okrog 5ih, poje in spi dalje v svoji posteljici do 9ih. čez dan ji uspe 2 do 3 krat zadremat za kako urico. bolj, ko jo utrudim, več spi;) po cepljenju je pa spala 6 ur skupaj. drugih reakcij pa ni bilo.

uživajte z vašimi bejbiji:rozica:

(odgovor članu kepa*)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Trimesečniki, kako smo kaj?
22.3.2005 23:29:01   
Urška*
Ojla mamice!

No, pa še ena. 10. marca sma imela posvetovalnico, in je težki 5645g in 56cm velik. Kolke smo imeli 1A, tako da smo že 14 dni samo v pamperski.:bravo:
Cepljeni smo tudi bili, pa je dva dni samo spal. Zbudil se je samo, ko je bil lačen.

No, drugače pa še kar dosti spi čez dan, ponavadi od 8:30 pa tja do 10:00, potem pa od 12:00 pa nekje do 15:00 (ponavadi na sprehodu), potem pa še nekje od 17:00 pa do 19:00. Nato se skopamo, malo zadremamo, malo igramo, popapcamo in zaspi nekje ob 22 uri. Zbudi se nekje ob 5, ga dam k sebi v posteljo, dudico v usta in že aja dalje. Sploh ne zahteva papice, ampak kar zaspi. Očitno se je navado tako, da ga dam samo k sebi in je vredu. Pol pa še spi kaki dve urci. V glavnem, ful je priden.:bravo:

Krčki ga ne mantrajo več tako, zadnja dav dni opažam da ga sploh več ne zvija. Upam da je mimo.:)

Hm, moj tudi noče kaj preveč kravice past. Drugače pa je zelo rad v pokončnem položaju, lepo že drži glavico pokonci, rad si ogleduje okolico, pa moj tudi obožuje TV. Samo sem ugotovila, da ima isto zanimanje, če gleda akvarij.:)- Je ful smešen ko gleda ribice.

Tudi moj že prijema igračke, pa njegove rokice so mu zelo zanimive. Joj, kako so posrečeni.:love:

Ja pri oblačenju pa tudi moj :(( ko hudič. Pa saj bo boljše.

Mi imamo tudi ta most, pa je super zadva to. Se kar za nekaj časa zamoti, tako da mama lahko kaj naredi.

Uf, sem se razpisala.:)-

Lupčka vsem, lp:)

(odgovor članu kepa*)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   Trimesečniki, kako smo kaj?
23.3.2005 10:15:40   
pikapoka27
Ja, Kepa* pri nas smo pa 10 minut mlajši od vas;). Pri nas izgleda tako:
- 5900 kg, 61cm
- prvo cepljenje brez problema
- po cepljenju smo fasali prvi prehlad (ne vem, če je zadeva kaj povezana s cepljenjem)
- zadnji mesec spimo celo noč oz. sedaj ko imamo prehlad 1x jemo vmes
- oblačenje OK
- rada pase kravice in se jezi, če jo prehitro obrneš na hrbet
- spi na hrbtu
- nikoli ni imela krčev
- zadnjih 14 dni ji je najbolj všeč opazovanje svoje roke
- pri 3. mesecih se je prvič naglas smejala
- kaka dnevno
- najraje je v dvignjenem položaju
- ko govoriš z njo, odgovarja nazaj s svojimi žblji
- vsak dan pogrunta kaj novega

pozdravček vsem,
pikapoka

(odgovor članu kepa*)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   [Brisano sporočilo]
23.3.2005 11:53:10   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu kepa*)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   Trimesečniki, kako smo kaj?
23.3.2005 23:33:12   
Taj
Mi tud, mi tud....12.12.:duda:,sedaj pri malo manj kot 7kg in 64 cm, po cepljenju brez težav, kolki bp, spimo nekaj malega- od 23h do 4h, potem pa le še kako uro tu in tam, vse skupaj pa ne zberemo več kot 8, 9 ur dnevno.Pravi mali rogovilež:sloncek:! Veliko se smejimo, kravice enkrat pasemo, drugič spet smo preleni, ves čas imamo roko v ustih, začeli smo gruliti, vriskamo sem ter tja, opazujemo vse naokoli z na stežaj odprtimi učki, še pa še uživamo pri previjanju:sloncek::sloncek:, dude ne maramo, ves čas bi se nosili, vozili in bili v akciji:angel:. Počasi lahko preživimo v stolčku že cca 20 min in se pogovarjamo z visečimi živalcami ali pa opazujemo glasne utripajoče zadevice pod mostom (ker noče ležat, postavimo stolček pod most)...Pa še vedno polivamo, ko se preveč napokamo.Popijemo pa tam okoli 1200 ml dnevno.

all in all, lepo nam je in uživamo sto na uro...da bi le ostali tako zdravi in igrivi še naprej....le še malček spanja bi bilo lepo dodati, ker sta starša že povsem skrokana....potrebujeva namreč nekoliko več spanja kot najin malček:zmeden:...

pozdravčki vsem:rozica:

(odgovor članu kepa*)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...
So nočna prebujanja pomembna za dojenčkov ...
Večina staršev se veseli trenutka, ko bo njihov dojenček prespal celo noč, malokdo pa se sprašuje, ali in zakaj so nočna...




si predstavljate čez 10 let...?
muška

Si predstavljate čez npr. 10 let življenje z istim partnerjem?

da (86%)

ne (6%)

ne vem (8%)


Število vseh glasov: 542

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!