|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   mizica s stoli
13.10.2008 14:26:14   
kaya2007
iščem leseno mizico s stoli, po možnosti da so taki bolj stabilni (tiste barbie varjante v BC se mi zdijo bolj tako tako), kdo ve kje jih imajo? moj brat je imel take kvadratne stole (kot neke kocke), pa tega zdaj nikjer ne vidim..
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: mizica s stoli
13.10.2008 18:41:47   
Klaudia
ikea ima zelo lepe čist preproste lesene

_____________________________

If your kids are giving you a headache, follow the directions on the aspirin bottle, especially the part that says "keep away from children."
Susan Savannah

(odgovor članu kaya2007)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: mizica s stoli
13.10.2008 19:31:10   
tinaaja
Tudi sama iscem, ker sem enkrat zasledila enega slo proizvajalca, ki ga zdaj itak ne najdem in mi je bilo ful vsec. Tko da upam, da spet najdem, cena komplieta miza +4 stoli je bila 150€..

Novoles - ma mi oblika mize ni tok prakticna, lepa in zanimiva je ze, ampak prakticna pa se mi ne zdi. user posted image




od alplesa so ful lustne klopce v bistvu - malo sirse kot samo za eno rito, in imajo notri prostor za shranjevanje.. Cene nisem sla preverjat.. Na klopci lahko sedita dva otrocka, pac cist skupaj, ampak placa je.




< Sporočilo je popravil shorty -- 15.10.2008 10:43:03 >


_____________________________

Preden si bila spočeta, sem si te želela, še preden si bila rojena, sem te ljubila in komaj si se rodila, bi zate umrla. To je čudež življenja. /Maureen Hawkins/

(odgovor članu Klaudia)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: mizica s stoli
13.10.2008 21:02:54   
kaya2007
super tinaaja, tole mi je že bolj všeč! sva naredila en krog po ljubljanskih trgovinah in nisva našla nič pametnega.

(odgovor članu tinaaja)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: mizica s stoli
13.10.2008 22:19:17   
blak
jaz sem tukaj nekaj gledala:

http://www.lik-kocevje.si/02_oprema/01_vrtci.html

(odgovor članu kaya2007)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: mizica s stoli
14.10.2008 6:54:33   
tinaaja
IZVIRNO SPOROČILO: blak

jaz sem tukaj nekaj gledala:

http://www.lik-kocevje.si/02_oprema/01_vrtci.html


tud ful super.. A pa imajo maloprodajo?

Kaya, ce kje cene zasledis se priporcam.. Razmisljam, da bi morda miklavz nasi to prinesel..


_____________________________

Preden si bila spočeta, sem si te želela, še preden si bila rojena, sem te ljubila in komaj si se rodila, bi zate umrla. To je čudež življenja. /Maureen Hawkins/

(odgovor članu blak)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: mizica s stoli
14.10.2008 7:01:03   
tinaaja
Aha tole sem vceraj iskala, da bi pokazala.. ful hud ergonomski stolce, ki raste z otrokom.. ampka cena v lesnini je bil nekaj pod 100€ na stol user posted image cene za mizico raje nisem pogledala..
po drugi strani pa je zadeva uporabna tko dalj casa, prilagojena otroku glede na visino...

user posted image user posted image


_____________________________

Preden si bila spočeta, sem si te želela, še preden si bila rojena, sem te ljubila in komaj si se rodila, bi zate umrla. To je čudež življenja. /Maureen Hawkins/

(odgovor članu tinaaja)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: mizica s stoli
14.10.2008 11:33:55   
Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: tinaaja

Aha tole sem vceraj iskala, da bi pokazala.. ful hud ergonomski stolce, ki raste z otrokom.. ampka cena v lesnini je bil nekaj pod 100€ na stol user posted image cene za mizico raje nisem pogledala..
po drugi strani pa je zadeva uporabna tko dalj casa, prilagojena otroku glede na visino...


hej tegale sem videla v babycentru.. za ceno nisem vprasala, ker se mi zdi naslon cist neprakticen.

mi smo pa vzeli za nase cmrlje v BC mizico in stole od Sadeko.. prav lustni iz masivnega lesa. zaobljeni...super se obnesejo..

(odgovor članu tinaaja)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: mizica s stoli
14.10.2008 12:01:20   
Errai
Mi imamo tole:

http://www.les-kra.si/trgovina/podrobneje.asp?iz=1007&stran=&tip_iskanja=iskanje

Meni se zdi super. Stolčki in miza so iz masivnega lesa in zelo stabilni. Imajo 3 različne velikosti, mi imamo trojko, ki je v redu tudi za štiriletnika.  Naročili smo preko interneta, dobili zelo hitro, v nekaj dneh.

(odgovor članu kaya2007)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: mizica s stoli
14.10.2008 12:26:53   
A.N.J.A.
Mi sicer nimamo lesene, ampak imamo tole:

user posted image

http://www.step2.si/pohistvomizasstolcki767000.htm

Mi je praktično, ker imamo že mal krizo s prostorom in se lepo zloži:

user posted image

pa v ot pospravi do naslednjič user posted image ...

(odgovor članu Errai)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: mizica s stoli
14.10.2008 14:38:59   
Adelina
IZVIRNO SPOROČILO: Irena*

Mi imamo tole:

http://www.les-kra.si/trgovina/podrobneje.asp?iz=1007&stran=&tip_iskanja=iskanje

Meni se zdi super. Stolčki in miza so iz masivnega lesa in zelo stabilni. Imajo 3 različne velikosti, mi imamo trojko, ki je v redu tudi za štiriletnika.  Naročili smo preko interneta, dobili zelo hitro, v nekaj dneh.


Jaz sem tud hotla kupit ta komplet, pa sem pred kakima 2 mesecema klicala in mi je gospod rekel, da tega nimajo več v repertoarju in da verjetno ne bodo več izdelovali.

Sama sem potem v Ikei kupila dva kompleta Svala (v 1 je mizica in 2 stolčka), katere smo pobarvali in sta lahko ločeno ali pa skupaj, da je večja mizica.

(odgovor članu Errai)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: mizica s stoli
14.10.2008 17:04:44   
blak
IZVIRNO SPOROČILO: tinaaja

IZVIRNO SPOROČILO: blak

jaz sem tukaj nekaj gledala:

http://www.lik-kocevje.si/02_oprema/01_vrtci.html


tud ful super.. A pa imajo maloprodajo?




Jaz sem jih kar telefonsko kontaktirala. Rekli so, da cca 1x na teden pridejo na naš konec in mi lahko kupljeno dostavijo. Sicer pa baje, da imajo v Lesnini nekaj iz njihovega programa. Pri njih v Kočevju pa imajo tudi blago z napako (gre za minimalne estetske napake, baje), ki je ful cenejše.

Se mi pa zdi, da so mizice okrog 50€, stolčki pa 20-25€

(odgovor članu tinaaja)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: mizica s stoli
14.10.2008 17:06:14   
tinaaja
Sama sem potem v Ikei kupila dva kompleta Svala (v 1 je mizica in 2 stolčka), katere smo pobarvali in sta lahko ločeno ali pa skupaj, da je večja mizica.


definitivno najbolj ugodno..
evo, tele od les kra sem jaz iskala..

ob vseh predlogih sploh ne vem vec, kaj je najboljs user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Preden si bila spočeta, sem si te želela, še preden si bila rojena, sem te ljubila in komaj si se rodila, bi zate umrla. To je čudež življenja. /Maureen Hawkins/

(odgovor članu Adelina)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: mizica s stoli
14.10.2008 17:07:58   
tinaaja
IZVIRNO SPOROČILO: blak

IZVIRNO SPOROČILO: tinaaja

IZVIRNO SPOROČILO: blak

jaz sem tukaj nekaj gledala:

http://www.lik-kocevje.si/02_oprema/01_vrtci.html


tud ful super.. A pa imajo maloprodajo?




Jaz sem jih kar telefonsko kontaktirala. Rekli so, da cca 1x na teden pridejo na naš konec in mi lahko kupljeno dostavijo. Sicer pa baje, da imajo v Lesnini nekaj iz njihovega programa. Pri njih v Kočevju pa imajo tudi blago z napako (gre za minimalne estetske napake, baje), ki je ful cenejše.

Se mi pa zdi, da so mizice okrog 50€, stolčki pa 20-25€



hvala za info user posted image v lesnini sem zasledila edino te ta drage ergonoske stolcke.. sem bila glih prejsnji teden.


_____________________________

Preden si bila spočeta, sem si te želela, še preden si bila rojena, sem te ljubila in komaj si se rodila, bi zate umrla. To je čudež življenja. /Maureen Hawkins/

(odgovor članu blak)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: mizica s stoli
14.10.2008 17:28:22   
kaya2007
hej tegale sem videla v babycentru.. za ceno nisem vprasala, ker se mi zdi naslon cist neprakticen.


tele sem tudi jaz gledala v BC, pa mi niso bili ok, precej nestabilni...drugače sem pa odkrila še small world (disney pohištvo) v kerin-povirku, ampak so cene pomoje precej hude. http://www.kerin-povirk.si/ponudba/otroske_sobe/disney/

(odgovor članu tinaaja)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: mizica s stoli
14.10.2008 19:25:57   
tinaaja
se mal z ebaya.. so mi barve ful svec, ker niso standard..




< Sporočilo je popravil shorty -- 15.10.2008 10:44:46 >


_____________________________

Preden si bila spočeta, sem si te želela, še preden si bila rojena, sem te ljubila in komaj si se rodila, bi zate umrla. To je čudež življenja. /Maureen Hawkins/

(odgovor članu kaya2007)
Neposredna povezava do sporočila: 16
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
10 mam je pokazalo nered v hiši
photo
10 pogumnih mam je delilo slike svojih domov v resničnem stanju. Imena so bila spremenjena zaradi zaščite nedolžnih.




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?