|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   nočno spanje 6 mesečnika
7.10.2008 14:26:47   
maktub
Zanima me koliko spijo vaši 6 mesecev stari sončki .. saj naš šiš miš se zbuja ponoči na 2 oz kako noč tudi na 1 uro! enostavno nemorem več ....tako sem utrujena čez dan da enostavno nimam več moči za popolnoma nič...
Pred spanjem pa dobi mlečno kašico in joško tako da mislim da ni premalo, da bi bil slučajno lačen!

No naš urnik je pa tak:
spat gremo  med 20 in 21, 30
Zbudimo se ponavadi med 11 - 1 in po 1 uri je pa konec... se zbuja in zbuja
spi pa do 7 -8 ure zjutraj?

No čudi me da tako se zbuja saj mi čez dan spi vse skupaj 1 urci oz. to je njegov maximum...
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: nočno spanje 6 mesečnika
7.10.2008 19:59:54   
alisha_2008
dobrodosla v klub:)
moja je tudi taka....kar od enkrat...se spomnem je spala celo noc od 20:30h pa do 8 zjutraj...in odenkrat pa zbujanje ponoci


(odgovor članu maktub)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: nočno spanje 6 mesečnika
7.10.2008 20:01:40   
Doll
Do 8 meseca smo se zbujali na 30 min,mislim da si lahko srečna user posted image
Skratka bo boljše.
Midva sva se nehala dojiti pri 14 mesecih in moram reči ,spanje je super,po 13-14 ur v kosu mi spi ;)

(odgovor članu alisha_2008)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: nočno spanje 6 mesečnika
7.10.2008 20:09:23   
alisha_2008
kaj pa si dajal pred spanjem za jest otroku...ko si ukinila dojenje?


(odgovor članu Doll)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: nočno spanje 6 mesečnika
7.10.2008 20:18:11   
Doll
za večerjo imamo različno ,če ostane kaj od kosila ,čokolino,drugače pa še preden gre res spat flaška dukatovega mleka cca 180-220 ml

(odgovor članu alisha_2008)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: nočno spanje 6 mesečnika
7.10.2008 20:25:29   
jajula
a duda nč ne pomaga?

(odgovor članu Doll)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: nočno spanje 6 mesečnika
7.10.2008 21:31:10   
Naja31
Pri nas je isto. Ponoči ni še spal več kot 4 ure, pa še to se je zgodilo samo 2x. Drugače sem srečna če spi 2 uri, se podoji in zaspi nazaj. Ker zadnje čase ne zaspi vedno nazaj, ampak se obrača, dviguje na kolena in se gunca, jaz pa zraven ležim in čakam, da omaga. Zjutraj komaj vstanem iz postelje in rabim nekaj časa da pridem k sebi.

(odgovor članu jajula)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   [Brisano sporočilo]
8.10.2008 0:24:43   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Naja31)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: nočno spanje 6 mesečnika
8.10.2008 8:28:20   
Tisana
Kaj naj rečem: Welcom to the club. Malo prebrskaj nazaj, je bilo pred kratkim veliko napisanega o mamicah s podočnjaki user posted image

_____________________________

V mladosti zamujenih norosti ne more nadomestiti vsa modrost starosti. (Bertrand Russel)

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: nočno spanje 6 mesečnika
8.10.2008 8:54:35   
bati

naša je 5m zdaj pa že 2dni zaspi med 19 pa 19.30 pa tam do pol 3....pol pa zaspi do pol 5 in ob pol7  ali 7 je pokonc s tem da ponovno zaspi ob pol9 do 10 itd....sam mi pa pop zelo malo spi...

in je pol proti večeru utrujena in po moje zato ponoč bl spi....smo pa tud mi mel težave neki časa k se je zbujala ponoč pa si pol utrujen pa nikakav ampak sva jo z mojim ful zadrževala tud to 20h da ne zaspi pa čeprav je bla čist konc ampak smo mogl mal ritm zamenjat.

Ponavadi jo sm jo mela budno od 18h naprej in sm jo zamotila do 20 da mi ne zaspi pa čeprav je blo teško, ker če mi je vmes zaspala pol je blo konc....



(odgovor članu maktub)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: nočno spanje 6 mesečnika
8.10.2008 9:55:38   
Zofy
Pri nas je isto in traja že slaba 2 meseca. Stari pa smo 6m in pol. Jaz jo imam tudi kar v postelji in sem v bistvu zjutraj naspana, pa čeprav sem npr. danes dojila vsaj 5x. Ji dam zizo in spim dalje....

(odgovor članu bati)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: nočno spanje 6 mesečnika
8.10.2008 10:16:47   
pezbar
Enako. Stari smo 6,5 m. Zvečer zaspi sam, brez problemov, okoli 21h. Ponoči se zbuja na 2 uri, prvič se zbudi okoli polnoči. Edini način, da se naspim, je, da ga vzamem k sebi v posteljo in se dojimo praktično v spanju. Ker nočem, da se navadi spati pri meni, sem ga danes ponoči po vsakem dojenju dala spat v njegovo posteljico. Rezultat: še vedno se je zbujal na 2 uri, jaz imam podočnjake, pa še križ me boli (mali je težek že 9,5 kg).

(odgovor članu Zofy)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: nočno spanje 6 mesečnika
8.10.2008 11:18:16   
matic0105
Enako. Okoli 22h gremo spat, do 1h še nekako, potem pa zbujanje na 30 min, ob 6h pa konec spanja. S tem da se ponoči 1x nafutrava, podirava kupčke (refluks, gastritis, najmanj pol ure pokonci). Čez dan spi max pol urce.

(odgovor članu pezbar)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: nočno spanje 6 mesečnika
8.10.2008 13:47:12   
darcik
Jaz ga dam spat tam okrog 21 do 21.30. Spi mi do pribl.1h, mu dam dudo ker mu ven pade in zaspi nazaj do 3h, 3.30 ga podojim za samo 10-15 min in že spimo naprej. Pol se mi spet zbudi tam okrog 6h, ga vzamem k sebi se spet na hitro podojiva in zaspiva do 8h.

(odgovor članu matic0105)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: nočno spanje 6 mesečnika
8.10.2008 15:07:25   
aurora28
Ojoj nič me niste potolažile user posted image , sem mislila, da bo kaj bolje ko bo sin malce starejši. Zdaj je star pet mesecev in en teden in imava že od rojtsva nočno prebujanje najprej je prva runda tri ure, nato pa na dve uri. Ga še vedno dojim in se bojim kaj bo potem ko ne bo več mleka, ker če berem potem hrana nima nekak bistvenega pomena na daljši spanec al ima???

_____________________________

30.4.2008 ob 15. uri se nama je rodil najin sonček Gal.


************************************************

(odgovor članu matic0105)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: nočno spanje 6 mesečnika
8.10.2008 15:15:05   
kasso
Ko bodo otroci stari leto ali več, bo precej bolje s spanjem, ali pa še prej. 

(odgovor članu aurora28)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: nočno spanje 6 mesečnika
13.10.2008 14:38:45   
tejč29
Mi smo imeli iste težave in smo jih hitro odpravili - enostavno mu nisem več dajala dojke ponoči (kadar je bilo prav hudo sem mu dala čaj) in sem ga pustila da se sam umiri in zdaj naš 6,5 mesečnik prespi 12 ur v kosu brez prebujanja. Če se pa kdaj zgodi da se predrami mu samo popravim dudo in spi naprej...
Otrok ne ve sam od sebe da more spati celo noč, pač ga je potrebno navaditi da noč je za spanje dan pa za ostale aktivnosti - sej sem se pošteno namatrala, ker ni bilo enostavno poslušati njegovega joka sredi noči, ampak nam je uspelo

(odgovor članu kasso)
Neposredna povezava do sporočila: 17
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Plenice po izbiri Sekcije medicinskih sest...
Pri izbiri izdelkov za najmlajše smo starši zelo pozorni, zato je bolje izbrati takšne, za katerimi stojijo strokovnjaki...
Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...




Znaki poroda.
пеперутка16

Kakšni so bili vaši zadnji simptomi pred porodom tisti dan ali dan ali dva prej? Če ste imeli kakšne simptome?