|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Avtosedež
6.10.2008 10:08:32   
xerox
Za katerega bi se odločile?

http://b2c.baby-center.si/article.asp?ArticleID=182694

ali

http://b2c.baby-center.si/article.asp?ArticleID=176401

ali

http://b2c.baby-center.si/article.asp?ArticleID=182587

in zakaj?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Avtosedež
6.10.2008 10:13:37   
Skye
jaz za zadnjo varianto, zaradi dolge dobe uporabnosti (9-36 kg), dobrih ocen, lastnosti in tud izgleda, čeprav je cenovno kar na visoki ravni, ampak kvaliteta je kvaliteta user posted image

_____________________________

Vse, kar lahko storiš,
ali o čemer sanjaš,
da lahko narediš,
poskusi narediti.
V drznosti je genialnost,
je moč in čarovnija.
Začni zdaj! (Goethe)

(odgovor članu xerox)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Avtosedež
6.10.2008 10:32:47   
Ladybug_2007
Xerox, nam so rekli, da je bolje kupiti za otroka en sedež do 15 kg in potem še enega. Izbrali smo roemerjevega, ker ima ta že vsa leta odlične rezultate testiranj - te sicer objavlja tudi amzs.

(odgovor članu Skye)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Avtosedež
6.10.2008 10:39:03   
gajči
Od teh treh bi izbrala Tobija, ne vem no, meni tile kiddy tako čudno zgledajo, res pa je, da ga v živo še nisem videla.
Mi imamo Roemerja safefix plus, ampak zaenkrat uporabljamo še lupinico

(odgovor članu Ladybug_2007)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Avtosedež
6.10.2008 10:41:24   
Anonimen
Meni 1. in 3. izgledata sumljivo, ker ni videt, da bi imela 5 točkovno pripenjanje otroka. No midva sva tudi že kupila Römerja 9-18kg, ker je na testih najboljši. 

(odgovor članu Ladybug_2007)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Avtosedež
6.10.2008 10:54:16   
Zofy
Jaz bom kupila Tobija, me teli Kiddyji s tole mizico ne prepričajo. Si res ne predstavljam, da bi moj otrok v njem užival, pa čeprav je moja punčka ful pridna in se rada vozi. Sem tudi jaz razmišljala o Kiddiyu napreč, saj ima dobre ocene, ampak se mi tak stol zdi prav kazen za otroka. Sicer pa ga nisem sprobala, tako, da govorim bolj na pamet kot ne.
Predlagam, da greš v BC in posadiš otroka v vsakega od teh stolov pa boš vidla kje mu je najbolj fajn.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Avtosedež
6.10.2008 11:16:45   
Anonimen
midva imava tobija pa sva ful zadovolna, lahko je v sedečem položaju če je bol zaspana v ležečem pa še zdi se mi da ima več prostora.

Pa tud pri močnem zaviranju se mi je že dobro obnesel ker mi je nek idiot sekal cesto in sem morala zelo zavreti in tamala ni nič vedela za to.

upam da se pa ne bo ponovilo.

ker pa tebi odgovarja pa sama najbolj veš.

(odgovor članu Zofy)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Avtosedež
6.10.2008 11:44:15   
ursalara
Meni so tudi vsi svetovali da naj raje kupi dva sedeža prvi od 9-18kg potem pa še enega ko tega preraste že zaradi varnosti!
Jaz bi tukaj zbrala maxi cosi tobi zaradi tega ker sem gledala tvoj izbor sedeža pod številko 1 v sami trgovini in me ni prepričal je samo mizica in nima varnostnih pasov to me je zmotilo!

Mi imamo maxi cosi priori sps in smo več kot zadovoljni!

Pa prijeten nakup!


_____________________________

4.1.08 se nama je pridruzila najina princeska Lara!

http://picasaweb.google.com/krasevec.ursa


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Avtosedež
6.10.2008 12:36:10   
katra55
Mi imamo Tobija in Priori sps, pa mi je Tobi veliko boljši.
Na tvojem mestu bi se odločila za Tobija, ker je zelo varen, enostavno se montira v avto, se dobro fiksira, je zelo udoben-moja mala vedno zaspi v avtu, otroka se zelo enostavno pripne, je visok, da vidi skozi okno,...

(odgovor članu ursalara)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Avtosedež
6.10.2008 13:38:47   
maja&m
Mi smo tudi nabavili Tobija.Sem pa slišala za te kiddiye,da se mizica ne da stran-ker je to v bistvu varnostni pas.user posted image Da potem otrok nima dovolj prostora,pa še najbolj varen ni,če ima to mizico?

(odgovor članu katra55)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Avtosedež
6.10.2008 17:12:12   
lana8
Meni 1. in 3. izgledata sumljivo, ker ni videt, da bi imela 5 točkovno pripenjanje otroka. No midva sva tudi že kupila Römerja 9-18kg, ker je na testih najboljši.


Se strinjam, mi smo šli prejšnji teden kupovat nov avtosedež in smo tudi kupili Römer-ja king plus 9-18kg, ker je bil najboljši od ostalih (ima tudi dobre stranske opore-ki se jih nastavi na 7 višin), v avtosedežu Kiddy je user posted image sedela kot na klopci, neudobdno, pojdi n Baby center pogledat v živo ta avtosedež in  user posted image  položi vanj, pa ti bo vse takoj jasno. 
Na tvojem mestu bi med temi tremi izbrala Maxi Cosi Tobi.

(odgovor članu xerox)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Avtosedež
6.10.2008 21:00:17   
kaya2007
mi smo cel mesec hodili po trgovinah in dajali tamalo v avtosedeže user posted image  na koncu smo se odločili za romerja (9-18) in nam je končno enkrat ratalo-res smo zadovoljni, tamala pa še bolj-kar je najbolj pomembno.

(odgovor članu lana8)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Avtosedež
7.10.2008 7:42:19   
nincha
mi imamo kiddy comfort pro 9-36kg..rdeče barve..za nas je zelo praktičen, varen in vredu sedež.tudi tamala super sedi v njem..tista mizica ni nič v napoto kot ene govorite...ne vem..sama se odloči.najprej pojdi v trgovino in jih sprobaj..sama se prepričaj in ugotovi kaj tvojemu otroku najbolj odgovarja.
lp

(odgovor članu kaya2007)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Avtosedež
7.10.2008 8:22:08   
iskanje
Od teh treh se mi zdi da je najboljši ta drugi ,to pa zato ker smo šli tud mi kupit že stolček za tamalo čeprav bo imela komaj 2 mesca sicer smo vzeli od concorda ker je od 0 do 18 in je ful ok za ta dva  prvega in tretjega pa nama je rekla prodajalka da je bil res da ocenjen ful dobro sam da je pršla ena stranka z dvojčki punčki da je bil ok ker je bla bolj suhcana fantek pa da je čist rdeč ratal ko so zapeli stolček tako da po mojem je ta 2 najbolj ok

(odgovor članu nincha)
Neposredna povezava do sporočila: 14
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...
Kaj najbolj škodi otrokovemu imunskemu sis...
Preverite, kateri so največji sovražniki otrokovega močnega imunskega sistema in s tem njegovega zdravja.




Odločitev za nakup novega vozička
endrina

Kako bi se odločila za nakup novega vozička?

izključno sama, glede na to kaj bi mi bilo všeč (11%)

nikakor ne brez partnerja (48%)

partnerja bi sicer vprašala za mnenje, končna odločitev pa bi bila moja (34%)

za mnenje bi vprašala kolegice (5%)

za mnenje bi vprašala starše (1%)


Število vseh glasov: 320

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!