|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   KENGORUJČKI
1.10.2008 13:20:02   
159lila
Mi imamo 2,5 mesecev starega dojenčka in se odločamo za nakup kengorujčka.
Zanima me vaše mnenje glede kengorujčkov.Kako se obnesejo,kdaj ste jih začeli uporabljat,kkšnega imate doma?Se vam zdi da je 2,5m še premajhen?
Lep pozdrav
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: KENGORUJČKI
1.10.2008 13:21:32   
Volga
Kaj je to kengorujček?

(odgovor članu 159lila)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: KENGORUJČKI
1.10.2008 13:23:35   
Doll
Ja,pri 2,5 mesecih je še prezgodaj za klasične kengurujčke.
Kupi tistega,v katerem lahk otrok leži,

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: KENGORUJČKI
1.10.2008 13:25:52   
Kabija
lp,

meni je terapevtka kengurujčka priporočila pri šestih mesecih,oziroma takrat ko otroček že sam drži glavico pokonci

(odgovor članu 159lila)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: KENGORUJČKI
1.10.2008 13:35:39   
159lila
Volga sem se zmotla kengurujček.

(odgovor članu Kabija)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: KENGORUJČKI
1.10.2008 13:51:06   
frutka_
Jaz imam doma enako staro deklico in K uporabljam kakšen teden. Imam ga od Baby Bjorna in je super. Fajn si ga sam lahko narihtaš in malega , če v nejm zaspi, čisto preprosto odpneš in položiš spat. Nosim jo predvsem doma, ko ne more sama zaspati in jo z nošenjem uspavam.
Deklica je zdrava. Če bi bile kakršnekoli zdravstvene indikacije proti nošenju je ne bi nosila. Je praktična zadeva, ker imaš obe roki prosti.
Morda še vprašaj pri pediatru.

(odgovor članu 159lila)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: KENGORUJČKI
1.10.2008 13:57:49   
159lila
frutka a imaš takšnega,da ga lahko nosiš v treh položajih ali samo v dveh.

(odgovor članu frutka_)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: KENGORUJČKI
1.10.2008 14:00:25   
ursalara
Čaw!Jaz imam kengurujčka baby bjorn snegery super kengurujček samo na žalost sem ga uporabila samo nekajkrat!Je pa super in za tvojo hrbtenico in super tudi za dojenlkovo glavico saj imaš opore,...meni je vreden svojega denarja 130 evrov le ni malo in za to že mora biti dobra stvar a ne?
Zdaj če boš kupovala enega navadnega ni glih priporočljivo veliko dojenčka not nositi,tale od baby bjorna je pa od tretjega meseca naprej super in še fizoterapevti ga priporočajo!


_____________________________

4.1.08 se nama je pridruzila najina princeska Lara!

http://picasaweb.google.com/krasevec.ursa


(odgovor članu frutka_)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: KENGORUJČKI
1.10.2008 14:30:41   
kitty69
dobila na posodo baby Bjorna
mali pri 4 m tehta 8 kg in ga komaj stlačim v ta kengurujček, Pred kratkim sem ga tako drugič požokala vanj in zdaj ga imam namen vrniti.
kaj so ti K delani samo za drobcene dojenčke?


(odgovor članu ursalara)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: KENGORUJČKI
1.10.2008 14:48:43   
bsasab
Mi imamo tegale - je do 13 kg, sicer ga zdaj ne uporabljamo vec, ampak je super....

http://b2c.baby-center.si/article.asp?ArticleID=177953




_____________________________

5.12.2007 nam je Miklavz prinesel najlepse darilo doslej...

(odgovor članu kitty69)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: KENGORUJČKI
1.10.2008 15:45:08   
kaya2007
130 evrov le ni malo in za to že mora biti dobra stvar a ne?
Zdaj če boš kupovala enega navadnega ni glih priporočljivo veliko dojenčka not nositi,tale od baby bjorna je pa od tretjega meseca naprej super in še fizoterapevti ga priporočajo!


a če je drago je avtomatično dobro? in fizioterapevti definitivno ne priporočajo nobenega kungurujčka.

(odgovor članu bsasab)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: KENGORUJČKI
1.10.2008 15:56:25   
Taula
Jaz ga imam tudi od I go-ja, ki ima 3 položaje in mi je super.

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu bsasab)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: KENGORUJČKI
1.10.2008 15:58:27   
vcugmas2
Mi imamo Baby Bjorna in ga uporabljamo od 2 meseca dalje. Sedaj ima 7 kg pa ga težko dobim notri.

(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: KENGORUJČKI
1.10.2008 16:02:29   
blaža
Imam chicco-tovega in je tudi za majhne dojenčke. Meni pri prvem ni prišel v poštev in sem ga malo uporabljala. Pri drugem mi je nekako prišel malo bolj prav, ki sem lahko dojenčka nesla v kengurujčku, ta starejšega pa sem lahko držala za roko. po moje ni ravno ne vem kako potreben kengurujček. Otrok hitro raste in je hitro težek za nosit. Vsaj pri nas je blo tako.

(odgovor članu vcugmas2)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: KENGORUJČKI
1.10.2008 17:54:17   
ursalara
IZVIRNO SPOROČILO: kaya2007

130 evrov le ni malo in za to že mora biti dobra stvar a ne?
Zdaj če boš kupovala enega navadnega ni glih priporočljivo veliko dojenčka not nositi,tale od baby bjorna je pa od tretjega meseca naprej super in še fizoterapevti ga priporočajo!


a če je drago je avtomatično dobro? in fizioterapevti definitivno ne priporočajo nobenega kungurujčka.


Ja baby bjorn je sigurno zanesliva in dobra firma saj take so moje izkušnje in po mojih izkušnjah tisti za 20 evrov ni toliko dober kot je tale,oprosti moje izkušnje če imaš ti drugačne hvala bogu!
In ja imam certifikat od kengurujčka ki izpolnuje vse dobre pogoje in je od tretjega meseca dalje,nevem pa zakaj potem fizoterapevti v razvonji ko so videli tale kengurujček pravijo da je eden med boljšimi!In ja meni ga je fizoterapevtka priporočila in tudi P,ni sama od sebe rekla da je dober samo na podlagi dokumentacije in vprašanja ali lahko nosim svojo bebico v temu je bila takoj za njega in mislim da še eden od chiccota, drugače jaz ga tudi ne bi kupila za tistih 5x kolikokrat sem jo nosila notri tako da se je potrebno prej malo inf.potem pa podajati izjave!!


_____________________________

4.1.08 se nama je pridruzila najina princeska Lara!

http://picasaweb.google.com/krasevec.ursa


(odgovor članu kaya2007)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: KENGORUJČKI
1.10.2008 17:59:02   
ursalara
IZVIRNO SPOROČILO: kitty69

dobila na posodo baby Bjorna
mali pri 4 m tehta 8 kg in ga komaj stlačim v ta kengurujček, Pred kratkim sem ga tako drugič požokala vanj in zdaj ga imam namen vrniti.
kaj so ti K delani samo za drobcene dojenčke?




Probaj dobiti tega na posojo  jaz imam tega je res ful fobr lahko si štimaš na velikost kolikor je velik dojenček toliko naštimaš je pa do 12 kg!
Zdaj če ga boš rabila skozi si nabavi kengurujčka če pa veš da ga ne boš ga pa niti ne potrebuješ!

http://www.babybjorn.com/en-gb/Eng/products/Mobility/BABYBJORN-Barsele-Synergy/


_____________________________

4.1.08 se nama je pridruzila najina princeska Lara!

http://picasaweb.google.com/krasevec.ursa


(odgovor članu kitty69)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: KENGORUJČKI
1.10.2008 18:41:43   
mišk
Jst imam sposojenega Baby bjorn kengurujčka, ki je do 9 kg, pa našega skoraj enoletnega "dojenčka" še sedaj dobim noter.user posted image  Je pa bolj pri ta drobnih (8300g). V njem jo nosim nekje od petega meseca, ampak samo občasno. Drugače pa zelo uživa v njem, se nikoli ne pritožuje.
Sedaj ga bom morala vrnit, ampak ga bom kupila svojega za naslednjega user posted image .

(odgovor članu ursalara)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: KENGORUJČKI
1.10.2008 23:35:39   
Zofy
Jaz sem imela cybex.igo, ki gre v vdoravni opložaj, pa sem sedaj kengurujček zamenjala za trak za nošenje otroka. Je ZAKON!! Ne vem zakaj nisem trak že iz prve kupila, ke otroka namontiraš not hitreje kot v kengurujčka. Ja, zgleda pa večja umetnost, ampak dejstvo je, da ni, je 100x enostavneje, pa še številne kombinacije nošenja imašuser posted image

(odgovor članu mišk)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: KENGORUJČKI
1.10.2008 23:49:00   
Pandica
Jaz tut imam kengurujčka. Dobila sem ga v dar ob rojstvu moje princeske. Ampak ga uporabljala praktično vsega skupaj 15 min.
Sem pa malo kr nekaj prenosila v slingu, zdaj, ko pa je že večja pa se nosima v mei tai-ju.


_____________________________

SREČA..... tako majhna, da jo lahko držiš v naročju, a hkrati tako velika, da napolni življenje z ljubeznijo! Ta sreča je moja deklica Zala

(odgovor članu Zofy)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: KENGORUJČKI
1.10.2008 23:50:44   
Pandica
zofy  vidim, da sma obe zamenjali kengurujčka za nosilke user posted image  user posted image  user posted image
So boljše, ne? user posted image


_____________________________

SREČA..... tako majhna, da jo lahko držiš v naročju, a hkrati tako velika, da napolni življenje z ljubeznijo! Ta sreča je moja deklica Zala

(odgovor članu Pandica)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: KENGORUJČKI
2.10.2008 8:15:21   
Klaudia
HB da sem imela kengurujček sposojen, ker sem malo dala noter samo enkrat. Prvo sem mislila da mi bo hrbet počil, potem je pa še tako čudno noter visela.

Potem sem, tako kot moji dve predhodnici, zamenjala za sling z obroči - ZAKON! Jutri bo stara eno leto in ga še vedno vsak dan uporabljam, da lažje znosim stvari v tretje nadstropje. Za daljše sprehode pa uporabljam mei tai, ki je od 6.mesecev naprej.

_____________________________

If your kids are giving you a headache, follow the directions on the aspirin bottle, especially the part that says "keep away from children."
Susan Savannah

(odgovor članu Pandica)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: KENGORUJČKI
2.10.2008 8:38:48   
kitty69
 
IZVIRNO SPOROČILO: ursalara

IZVIRNO SPOROČILO: kitty69

dobila na posodo baby Bjorna
mali pri 4 m tehta 8 kg in ga komaj stlačim v ta kengurujček, Pred kratkim sem ga tako drugič požokala vanj in zdaj ga imam namen vrniti.
kaj so ti K delani samo za drobcene dojenčke?




Probaj dobiti tega na posojo  jaz imam tega je res ful fobr lahko si štimaš na velikost kolikor je velik dojenček toliko naštimaš je pa do 12 kg!
Zdaj če ga boš rabila skozi si nabavi kengurujčka če pa veš da ga ne boš ga pa niti ne potrebuješ!

http://www.babybjorn.com/en-gb/Eng/products/Mobility/BABYBJORN-Barsele-Synergy/



hvala ursalara...
itak nisem pristaš kengurujščkov, a ker sem ga dobila, sem ga želela tudi sprobati. Piko smo odrli user posted image
Mali gre v 5 mesec, počasi se bo nosil v ruzaku, tako da bomo nastavljive kengurujčke preskočili.

(odgovor članu ursalara)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: KENGORUJČKI
2.10.2008 8:49:38   
majci23
mi smo tut meli kengurujčka ampak smo zadevo zamenjali za sling. je ful boljše, ker ti ne obremeni tako hrbteniceuser posted image .

(odgovor članu kitty69)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: KENGORUJČKI
2.10.2008 10:27:49   
Katharina
Js mam tud kengurujčka BabyBjorn, do 12kg, z dodatno oporo za križ. Mali je v četrtem mesecu, uporabljamo ga kake 14 dni in smo vsi trije zadovoljni. Najbrž je tako kot z vsako drugo stvarjo: odvisno od posameznika. Moje mnenje je pa pozitivno.

(odgovor članu majci23)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: KENGORUJČKI
2.10.2008 11:20:55   
Zofy
IZVIRNO SPOROČILO: Pandica

zofy  vidim, da sma obe zamenjali kengurujčka za nosilke user posted image  user posted image  user posted image
So boljše, ne? user posted image



Definitivno! Ne vem kaj mi je blo, da sem sploh začela s kengurujčkom user posted image

(odgovor članu Pandica)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...
Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...




vtikanje
23tina

ali pustite staršem ali tašči oz. tastu,da se vtikajo v vzgojo vaših otrok?

da,ker potrebujem nasvete (5%)

ne,ponorim! (11%)

se ne vtikajo (14%)

pustim do neke meje (45%)

ne pustim,vzgoja je izključno stvat staršev (25%)


Število vseh glasov: 506

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!