|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Čiščnje vozička?????
27.9.2008 10:24:16   
Rožica*
Kako očistite (operete) prevleko vozička?

Imam Quiny Frestayl in bi želela očistiti oblazinjeje dele.
Čistila sem že tako malo na roke, vendar je voziček še kar popackan.
Zato me zanima, če lahko prevleko slečem in mogoče operem v pralnem stroju,....
Kakšen nasvet.
Bojim se da bi uničila tisti sedežni del, kjer je v prevleki nekaj tršega, če je kakšna lepenka se bo verjetno namočila, tudi če je les ni najbolje da bi namakala prevleko,...

Je že katera prala to prevleko, na roke ali v stroju.

Hvala za info.

Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Čiščnje vozička?????
27.9.2008 11:19:30   
frutka_
Imam Buzza in perem vse strojno. Prej smo imeli Zappa pa sem tudi vse prala v stroju. Morda tisti trši del samo fejst na mokro z roko očisti.
Pri pranju uporabljam program ročnega pranja, z znižanim št. obratov, tekoči prašek in mehčalec.

(odgovor članu Rožica*)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Čiščnje vozička?????
27.9.2008 11:23:35   
hokejistka
Sicer nimam Quinniya, ampak Concorda......

Tudi naš sedalni del ima nekaj trdega notri- po mojem je to plastika. ZAto se nisem odločila za pranje v pralnem stroju, ampak sem lepo na roke oprala. Sem dala v banjo in madeže našpricala ter malo tekočega praška čez in nato podrgnila z gobico ter temeljito sprala s tušem. Vsi madeži so šli stran in sedaj je voziček kot nov user posted image

Lp

(odgovor članu frutka_)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Čiščnje vozička?????
27.9.2008 12:00:05   
Naja30
Imamo PP pramette in perem vse kar je iz blaga v pralnem stroju na 40. Tudi senčnik sem dala zraven in se je izšlo. user posted image

(odgovor članu hokejistka)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Čiščnje vozička?????
27.9.2008 12:26:50   
makica
Imela sem ta voziček. Kar mirne duše ga lahko daš v pralni stroj. Iz hrbtišča in sedala odstraniš plastične vložke (gredo zelo enostavno ven) in nato blago v pralni stroj. Jaz sem prala na 40 stopinj. Super se je opral in ko sem ga prodala mi nihče ni verjel, da je bil sploh uporabljen, ker je bil tako čistuser posted image . Razen strehe se da v pralni stroj vse.



(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Čiščnje vozička?????
27.9.2008 13:22:45   
darja72
Mi smo vozičke kar z vap-om prali. Našpricaš  + prašek ali milo in potem splakneš. Ampak to samo poleti. Aja, vap je tista visokotlačna vodna prha. Za avte prat.

_____________________________

Kogar ni, ga ne pogrešamo!

(odgovor članu Rožica*)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Čiščnje vozička?????
27.9.2008 14:06:46   
Rožica*
Ja tudi jaz sem ga že prala z vapom, seveda poleti, ko se je na sončku hitro posušil.

Sem pa zapa prala ročno tako kot je ena pisla in potem sprala s tušem.
Da bi ga dala v stroj? nevem? ne upam oz.  ne znam odstranit tistih trdih delovuser posted image  Kolikor sem gledala so všiti v prevlekouser posted image
Kaj  ste dale zappa tudi z tistimi trdimi vstavki v stroj?

A pri Fristajlu pa gre plastika ven?
Kako pa odstranite tisto prevleko z loka, mogoče katera ve če gre dol?

Saj vem da so trapasta vprašanja, samo si ne upam na silo da nebi poškodovala.

Sploh pa če pomislim kako sem se trudila z odstranjevanjem prevleke z avtosedeža, potem pa mi prijateljica pokažem da se na strani samo gumbek stisne in vola prevleka je dol...

Hvala za pomoč.

lp

(odgovor članu darja72)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Čiščnje vozička?????
27.9.2008 18:24:44   
VV
Kot pravi Makica. Hrbtišče in sedež daš enostavno ven (zadaj imaš na 'ježka' odprtino) in vse skupaj vržeš v pralni stroj na 40°C. To je to. Vse razen strehice se da lepo oprat, brez skrbi. 

(odgovor članu Rožica*)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Čiščnje vozička?????
27.9.2008 21:22:41   
Rožica*
Hvala, vse že lepo oprano.

Sedež sem oprala v stroju, ostalo vse na roke.

Hvala, lp

< Sporočilo je popravil Rožica* -- 27.9.2008 21:24:12 >

(odgovor članu VV)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako ZARES pomagamo otrokovemu imunskemu s...
Antibiotike je pri zdravljenju otrok treba uporabljati smotrno, v omejeni količini in indikativno ter jih uporabljati iz...
10 mam je pokazalo nered v hiši
photo
10 pogumnih mam je delilo slike svojih domov v resničnem stanju. Imena so bila spremenjena zaradi zaščite nedolžnih.




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?