|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   hematom brez krvavitev
9.9.2008 10:24:37   
mediuhec
je imela katera hematom in ni nič krvavela?
sem v 13. tednu in so mi ga odkrili na UZ.

ali lahko spolni odnosi (ali kaj drugega) povzročijo okužbo hematoma?

se bo s krvavitvijo izločil ven?

prosim za izkušnje
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: hematom brez krvavitev
9.9.2008 10:27:38   
Dali*
meni so na drugem UZ pri 5t, ko sem bila v bolnici odkrili hematom. Ko sem bila v 7t pri svoji G je bil tudi viden. No ko sem pa imela pregled v 11t se ga ni več videla in je menda sam izzvenel. Nisem pa nič krvavela, tako da je menda kar tako poniknil.

Danes ko imaš ponovno NS oz G jo natančneje vprašaj kako in kaj.  Odvisno koliko je velik, če je preblizu ploda, da bi bil lahko zanj nevaren....

(odgovor članu mediuhec)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: hematom brez krvavitev
9.9.2008 10:31:31   
piamaria
Jaz sem ga imela tudi v 5t, pa je brez krvavitve izginil do 12t.
Srečno!

(odgovor članu Dali*)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: hematom brez krvavitev
9.9.2008 10:39:20   
Shuka
Hematom pride tudi od raztezanja maternice v nosečnosti, kar posledično lahko pripomore k pokanju žilic v maternici in če se ta kri ne izloči lahko nastane hematom, ki je krvni strdek.
Nekje sem zasledila, da ga lahko povzroča:
Veliko zdravil, ki jih pogosto uporabljamo, rastlinski nadomestki, vitamin E ali celo alkohol lahko povečajo vašo tendenco h krvavitvi. Podoben učinek ima tudi visok krvni tlak. Pravzaprav vse, kar dviguje vaš krvni tlak, kot na primer aerobna vadba, napenjanje, bruhanje in sklanjanje lahko povečuje tveganje za krvavitve. Kar pa ne velja le za nosečnost ampak na splošno.
In nekaj je že bilo na to temo napisanega pa si še TULE preberi.


_____________________________

Pot ni vedno rožnata, je pa cilj zato toliko lepši.

(odgovor članu Dali*)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: hematom brez krvavitev
9.9.2008 13:13:46   
mediuhec
shuka, hvala za link.

sem premetala tudi Pušenjaka.

absolutno bom danes na NS malo več vprašala, včeraj sploh nisem vedela kaj bi vprašala- G pa tud nič ne pove (pismo da res moraš bit ful tečen in na vse pripravljen če ne tko ne veš kaj bi točno vprašal), samo je sej ni nič takega? potem pa tukaj bereš o ss, pa te skor kap.

verjetno bo dobro obvestiti tud mojega G ali kaj (pregled imam šele čez 1 mesec)? kot razumem tko nimam vpliva na to- vse je v božjih rokah.

(odgovor članu Shuka)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: hematom brez krvavitev
9.9.2008 13:16:58   
Shuka
IZVIRNO SPOROČILO: mediuhec

shuka, hvala za link.

sem premetala tudi Pušenjaka.

absolutno bom danes na NS malo več vprašala, včeraj sploh nisem vedela kaj bi vprašala- G pa tud nič ne pove (pismo da res moraš bit ful tečen in na vse pripravljen če ne tko ne veš kaj bi točno vprašal), samo je sej ni nič takega? potem pa tukaj bereš o ss, pa te skor kap.

verjetno bo dobro obvestiti tud mojega G ali kaj (pregled imam šele čez 1 mesec)? kot razumem tko nimam vpliva na to- vse je v božjih rokah.

Ti lepo opravi NS in vprašaj g. kaj o tem hematomu a žal je tako, da tu res nimamo kaj narediti, samo počivati in čakati, da izgine.user posted image
Tale čakanja pa vem, da so mučna.user posted image


_____________________________

Pot ni vedno rožnata, je pa cilj zato toliko lepši.

(odgovor članu mediuhec)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: hematom brez krvavitev
10.9.2008 11:04:23   
mediuhec
G mi je povedala, da itak nimamo kaj narest s tem hematomom. pogosto se izlušči sam s krvavitvijo ali pa se ne zgodi nič.
dokelr ne dela problemov je vse OK.

(odgovor članu Shuka)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...
Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?




kaj menite
cupacups

je danasnja politika kriva za recesijo

da,vse v njihov zep sele nato delavci (93%)

ne, so posteni (7%)


Število vseh glasov: 274

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!