|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Pižama "pajac" večje št.
17.8.2008 14:50:51   
Janeja
Počasi se ponoči hladi in treba bo zamenjat pižamce s kratkimi rokavi in hlačami. Ker so lanske že premajhne, sem začela mal iskat nove, pa nikjer nimajo večjih številk.
Rabila bi št. 104. A je katera kje videla takšne? Povsod imajo do 98 ali manjše. user posted image Pa Sparkijeva 98 je ful majhna. Se je po pranju ful skrčila...user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Pižama "pajac" večje št.
17.8.2008 14:57:57   
petja
Mogoče C&A? V Nemčiji imajo v C&A tudi bodije v večjih cifrah, tako da mogoče tam poglej.

_____________________________

Lp, petja

(odgovor članu Janeja)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Pižama "pajac" večje št.
17.8.2008 15:24:43   
Anonimen
A v Sparu si ziher, da nimajo? Ker bodije z dolgimi rokavi imajo 98/104. 

(odgovor članu petja)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Pižama "pajac" večje št.
17.8.2008 15:26:19   
Anonimen
Hja,, ce ti kaj koristi - Mothercare ima spalne pajace do 5-6 let. Mogoce ima tudi Marks&Spencer? 

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Pižama "pajac" večje št.
17.8.2008 15:52:38   
Janeja
C&A v SLO do zdaj ni imel, mogoče bodo zdaj z novo kolekcijo kaj dobili. Bom pogledala.

V Sparu sem pa te pajace videla samo do 98 - se mi je zdel kar dolg in sem ga kupila, potem se je pa ful skrčil. user posted image
Kje pa je Mothercare trgovina?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Pižama "pajac" večje št.
17.8.2008 16:05:16   
Anonimen
Anglija, Ceska, Makedonija itd user posted image JE bil vcasih pri nas, bodije vem, da ima Marks&Spencer iste, za pizame pa ne vem. Pajace brez stopal ima pa H&M do stevilke 128. Ce nima za puncke, ima za fantke ziher. 

(odgovor članu Janeja)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Pižama "pajac" večje št.
17.8.2008 16:09:23   
Janeja
IZVIRNO SPOROČILO: ribicaRR
Pajace brez stopal ima pa H&M do stevilke 128. Ce nima za puncke, ima za fantke ziher. 


Jaz iščem pa pajacka s stopali za punčke.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Pižama "pajac" večje št.
17.8.2008 17:22:01   
*bubi*
H&M ima med pižamicami za večje otroke.

Stopal pa menda ja ne rabi. user posted image  Če se ti zdi tak grozno hladno, ji magari zoknčke obuj.
Al pa jo daj v spalno vrečo.

_____________________________

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Pa smo kompletni... No, odvisno, kaj je komplet :)

(odgovor članu Janeja)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Pižama "pajac" večje št.
17.8.2008 19:20:30   
Anonimen
Jaz sem kupovala v Baby centru. Ima ena firma samo se imena ne spomnim. Imaš pa številke do 116 sigurno - tudi s stopali. So pa številke se mi zdi da večje od normalnih.

(odgovor članu Janeja)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Pižama "pajac" večje št.
17.8.2008 21:01:19   
Naty*Taja
HOj, Janeja, pa sej imajo zadevo v H&M v CE! Sam natroft moreš! Tam pri bebe punčkah je en obešalnik in jaz sem tam našla za tavečjega. Pa sej če nimaš stopalčkov, ji pa zoknčke obuješ pa je. Jaz grem tudi v nabavo kmalu, ker mi gre totalno na živce tole, ko sta čist mrzla, ker se razkrijeta.


_____________________________

MONTIGNAC

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Pižama "pajac" večje št.
17.8.2008 21:11:27   
Janeja
IZVIRNO SPOROČILO: Bojana26

Jaz sem kupovala v Baby centru. Ima ena firma samo se imena ne spomnim. Imaš pa številke do 116 sigurno - tudi s stopali. So pa številke se mi zdi da večje od normalnih.

Sem bila v četrtek v Baby centru v CE in nimajo nobene izbire. Št. pajackov samo do 86. user posted image Zgleda, da se bom mogla mal do LJ zapeljat.

Naty-Taja, tudi H&M je bil izropan. Upam, da zdaj kaj dobijo, ko bo konec razprodaj. Če boš šla kaj tja poglej, ali imajo kaj za punčke in mi javi. OK?

Bi pa imela pajacka s stopali dokler bo šlo, ker se obvezno vsak večer razkrije in potem je čist mrzla. Saj če ne bo druge možnosti, ji bom pač kupila brez stopal in nogavičke, ampak malo bom pa še vseen poiskala. Se mi zdijo stopalca bolj "komot", kot pa oprijete nogavičke. Itak bo v nogavičkah cel dan, tako pa je vsaj ponoči nogica fraj.



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Pižama "pajac" večje št.
17.8.2008 21:14:16   
Janeja
IZVIRNO SPOROČILO: *bubi*

Al pa jo daj v spalno vrečo.


Po mojem bi živčnega fasala, da bi jo v vrečo dala. user posted image Še ko je bila majhna, ni nikoli hotla bit pokrita, kaj šele v vreči zaprta. Zdaj bi si jo pa itak sama takoj slekla. user posted image  

(odgovor članu *bubi*)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Pižama "pajac" večje št.
18.8.2008 8:56:13   
*žaži*
A si šla zdj v kratkem kaj v Spar pogledat? Jst sm bila nedolgo nazaj....pa sm jih vidla, tavelike pajace...v CE.

(odgovor članu Janeja)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Pižama "pajac" večje št.
19.8.2008 18:53:10   
Anonimen
Zdaj sem se spomnila firme katera ima pajacke. Imenuje se "UPS!" .

(odgovor članu Janeja)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Pižama "pajac" večje št.
19.8.2008 19:52:54   
Lara28
Hofer je imel spomladi 98/104 in je ful velika številka. Mogoče bo spet kak akcija v kratkem. Spar ima tudi do 104, ampak se skrči in je za eno 92 potem.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Pižama "pajac" večje št.
20.8.2008 21:47:27   
Naty*Taja
Danes sem jih gledala v HM in imajo take velike od 92... sam brez stopalčkov. Pa sej to pa res ne rabi več. Jaz sem mali oblekla takega s stopalčki (sem ga mal nategnila user posted image ) pa je mala čist srečna, da je dojenček! user posted image

_____________________________

MONTIGNAC

(odgovor članu Lara28)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Pižama "pajac" večje št.
20.8.2008 21:48:14   
Naty*Taja
Aja, pa ti, ko si bolj ustvarjalna ji lahko kr stopalca kje odrežeš in tu gor prišiješ, pa bo! Za spat bo pa ja vredu?

_____________________________

MONTIGNAC

(odgovor članu Naty*Taja)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Pižama "pajac" večje št.
21.8.2008 9:01:30   
ajrin
Pižame "pajace" iz lastne proizvodnje imajo tudi v trgovini Venus (Kranj, Tenetiše) in to tako za otroke kot za odrasle. Ful dobro za spat!
LP

_____________________________

Irena z ropotijo (Luka 9, Domen 7, Miha 4)

(odgovor članu Naty*Taja)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Pižama "pajac" večje št.
21.8.2008 13:45:58   
ČebelicaMaja
jaz sem tudi obrnila štacune po dolgem in počez, sem hotela pajaca z podpladki- in sem ga dobila št.104, v Nami v Ljubljani, od Schiesserja...je bila malo dražja, a drugje nismo dobili...je pa super material in smo zadovoljni.

_____________________________

Življenje je plamen, ki dogoreva, toda vsakič, ko se rodi otrok, znova zažari. (George Bernard Shaw)

(odgovor članu ajrin)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Pižama "pajac" večje št.
21.8.2008 14:19:54   
kaya2007
ja točno, Schiesser jih sigurno ima, pa še take ogromne številke imajo-naši je prav pižama-pajac za 7 mesecev, pa jih ima 15 user posted image

(odgovor članu ČebelicaMaja)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Pižama "pajac" večje št.
21.8.2008 14:44:25   
mojca75
pa Chicco jih tudi ima, mislim da do 3 let

_____________________________

Ne me ščipat v lička, ne me slint, sploh pa mi ne govort kolk sm zrasla

(odgovor članu kaya2007)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Pižama "pajac" večje št.
21.8.2008 21:49:46   
Janeja
Hvala vsem za informacije. Sem za nekaj dni pozabla na tele dolge pižamce, ko je spet tako toplo vreme. user posted image
Bom šla verjetno naslednji teden mal v nabavo.

(odgovor članu mojca75)
Neposredna povezava do sporočila: 22
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Takšne so posledice, ko otroci premalo spijo
Spanje je nujno za normalen razvoj in telesno ter akademsko uspešnost. Kronično pomanjkanje kakovostnega spanja je lahko...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?