|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Gluten
3.3.2005 14:49:17   
Maxica
Mož je prejšnji teden kupil kašico Milupa s hruško in prepečencem. :duda: jo je z veseljem jedel, danes pa zagledam, da na škatli piše, da vsebuje gluten. Zdaj me pa zanima, a bi se alergija nanj že takoj pokazala, in ali je bolje, da mu zdaj te kašice ne dajem več. Piše pa na škatli, da je za starost 6.mesecev in več. Čisto sem:zmeden2:...
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Gluten
3.3.2005 14:50:45   
Anonimen
Če se ni nič pokazalo, potem je O.K. Pa saj ta gluten ni noben bav-bav. Kar naj je, če mu paše.

(odgovor članu Maxica)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   Gluten
3.3.2005 14:53:10   
ZARA
Maxica...baje se alergija na gluten pokaze v dveh dneh...nekje sem to prebrala...boh ved kje??!!

(odgovor članu Maxica)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Gluten
3.3.2005 14:56:53   
Mojca P.
Ker nas ziga ne spi smo mu ze skoraj iz obupa kupili Hippovo kasico za lahko noc. Jo je tudi ze pojedel, ko sem prebrala, da vsebuje gluten. Nic mu ni bilo. Res pa od takrat se vedno je samo tiste brez glutena(koruzna, rizev, prosena). Ampak bova tudi ostale kar zacela!!

Ocitno res ni tak bav, bav...


(odgovor članu Maxica)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Gluten
3.3.2005 16:02:11   
sašaš
Od ene kašice ne bo dobil alergije oz. celiakije...

Lp :muca:

(odgovor članu Maxica)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Gluten
3.3.2005 20:36:22   
Anja167
Pa tudi glutenaste zadeve naj ne bi bile več "prepovedane" od 6. meseca naprej.

(odgovor članu Maxica)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Gluten
3.3.2005 21:07:54   
Anonimen
lep pozdrav
tale gluten... jaz sem stara 26 let pa so mi pred tremi leti ugotovili, da imam alergijo na gluten po dolgih preiskavah in vseh mogočih testih in na koncu so rekli, da se je najbrž razvil že v otroštvu. jaz svoji hčerki glutensko hrano ne bom dajala tam do osmega meseca, tako mi je svetovala tudi pediatrinja, se pa zdaj, ko še dojim moram zelo pazit, da jem brezglutensko hrano, ker naj bi bilo tako tudi več možnosti, da dobi mala alergijo, tako pravi pediatrinja.

(odgovor članu Maxica)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   Gluten
3.3.2005 21:15:36   
Willson
Alergija na gluten ni nujno, da se pokaže takoj. Ponavadi jo otkriejo do 24m otrokove starosti, lahko pa tudi kasneje. Žvila z glutenom naj nebi otroci uživali šele po 6m starosti ponekod v svetu pa priporočajo njihovo uvjanje šele po 1 letu. Če si mu enkrat dala ne rabiš skrbeti, vendar pa mu jaz nebi več dajala vsaj še kakšen mesec.lp

(odgovor članu Maxica)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kaj najbolj škodi otrokovemu imunskemu sis...
Preverite, kateri so največji sovražniki otrokovega močnega imunskega sistema in s tem njegovega zdravja.
So nočna prebujanja pomembna za dojenčkov ...
Večina staršev se veseli trenutka, ko bo njihov dojenček prespal celo noč, malokdo pa se sprašuje, ali in zakaj so nočna...




Pliz help?
tojeto1

Katero ime vam je najbolj všeč?

Tit (28%)

Taj (72%)


Število vseh glasov: 452

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!