|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kje kupiti furija?
1.8.2008 13:29:01   
Volga
Lepo prosim, če katera ve, če se ga da kupiti kje v SLO? Tole:

http://global.ebay.com/gbh/search?browse=0&Query=furby&showPrefs=&lang=en-US&country=182&crlp=702415000_23395&keyword=furby

Hvala in lep pozdrav.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kje kupiti furija?
1.8.2008 13:30:56   
Lepotica
Najbrž misliš furbija.

_____________________________

Vsakemu človeku je usojeno,
da bo našel zaklad.
A le tisti, ki posluša svoje srce,
bo zaklad tudi v resnici našel.

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kje kupiti furija?
1.8.2008 13:32:23   
baguSka
zakaj pa nebi furbija narocila kr preko ebaya?? se fuuull cenejsi je verjetno....

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kje kupiti furija?
1.8.2008 13:33:50   
Lepotica
Po mojem ga boš pri nas težko dobila. Res najboljše preko e-bay.

_____________________________

Vsakemu človeku je usojeno,
da bo našel zaklad.
A le tisti, ki posluša svoje srce,
bo zaklad tudi v resnici našel.

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kje kupiti furija?
1.8.2008 13:35:44   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

zakaj pa nebi furbija narocila kr preko ebaya?? se fuuull cenejsi je verjetno....


ja, saj bi jaz tudi, pa nisem še nikoli, nimam pojma kako se to dela, pa se tudi ne bi učila, ker sem nezaupljiva do teh reči. A ga kdo namesto mene, pa mu pošljem denar?

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kje kupiti furija?
1.8.2008 13:39:31   
Lepotica
Meni se zdi, da nekatere uporabnice kar dosti kupujejo na e-bayu. Mogoče pa ti lahko kakšna pomaga.

_____________________________

Vsakemu človeku je usojeno,
da bo našel zaklad.
A le tisti, ki posluša svoje srce,
bo zaklad tudi v resnici našel.

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kje kupiti furija?
1.8.2008 13:40:27   
baguSka
hM.. jah tud jst nisem se nikol tega pocela.. je pa moj moz to ze veckrat prakticiru in je blo vedno vse ok.. ne vem pa, ce bi on bil pripravljen furbija licitirat.. user posted image  bi ga mogla povprasat.. ce ne bo slo drugac..

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kje kupiti furija?
1.8.2008 13:40:30   
Mešamdrek
IZVIRNO SPOROČILO: Volga

IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

zakaj pa nebi furbija narocila kr preko ebaya?? se fuuull cenejsi je verjetno....


ja, saj bi jaz tudi, pa nisem še nikoli, nimam pojma kako se to dela, pa se tudi ne bi učila, ker sem nezaupljiva do teh reči. A ga kdo namesto mene, pa mu pošljem denar?


Raho mejbi?user posted image

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Kje kupiti furija?
1.8.2008 13:42:26   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: Mešamdrek

IZVIRNO SPOROČILO: Volga

IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

zakaj pa nebi furbija narocila kr preko ebaya?? se fuuull cenejsi je verjetno....


ja, saj bi jaz tudi, pa nisem še nikoli, nimam pojma kako se to dela, pa se tudi ne bi učila, ker sem nezaupljiva do teh reči. A ga kdo namesto mene, pa mu pošljem denar?


Raho mejbi?user posted image


jas, saj njej sem že ZS poslala, samo ne vem, kje se potiče. jaz pa nestrpna user posted image

(odgovor članu Mešamdrek)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Kje kupiti furija?
1.8.2008 13:44:38   
Mešamdrek
IZVIRNO SPOROČILO: Volga

IZVIRNO SPOROČILO: Mešamdrek

IZVIRNO SPOROČILO: Volga

IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

zakaj pa nebi furbija narocila kr preko ebaya?? se fuuull cenejsi je verjetno....


ja, saj bi jaz tudi, pa nisem še nikoli, nimam pojma kako se to dela, pa se tudi ne bi učila, ker sem nezaupljiva do teh reči. A ga kdo namesto mene, pa mu pošljem denar?


Raho mejbi?user posted image


jas, saj njej sem že ZS poslala, samo ne vem, kje se potiče. jaz pa nestrpna user posted image


Joj,če ni šla na Mađarsko.Jaz bi ti naročila pa mi nekaj paypal štrika,se mi zdi da em geslo zjebala.user posted image

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Kje kupiti furija?
1.8.2008 13:49:01   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: Mešamdrek

IZVIRNO SPOROČILO: Volga

IZVIRNO SPOROČILO: Mešamdrek

IZVIRNO SPOROČILO: Volga

IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

zakaj pa nebi furbija narocila kr preko ebaya?? se fuuull cenejsi je verjetno....


ja, saj bi jaz tudi, pa nisem še nikoli, nimam pojma kako se to dela, pa se tudi ne bi učila, ker sem nezaupljiva do teh reči. A ga kdo namesto mene, pa mu pošljem denar?


Raho mejbi?user posted image


jas, saj njej sem že ZS poslala, samo ne vem, kje se potiče. jaz pa nestrpna user posted image


Joj,če ni šla na Mađarsko.Jaz bi ti naročila pa mi nekaj paypal štrika,se mi zdi da em geslo zjebala.user posted image


Saj se bo potem zihr javila.

O.K., v redu, sem pač mislila, da ga tudi kje prodajajo.

(odgovor članu Mešamdrek)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Kje kupiti furija?
1.8.2008 15:46:53   
Anonimen
Jaz sem ga vidla kake tri tedne nazaj v Toys'r'us v Gradzu. Še spalno vrečo furby so meli, fulll poceni, nekje 10-15 evrov menda.

(odgovor članu Volga)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Kje kupiti furija?
1.8.2008 18:34:22   
MTFP
Ko sem jaz svojega dobila (ene 8 let nazaj ko so bili full popularni), so ga imeli v vseh trgovinah z igračam, šparu itd... kasneje sem dobila še enega ki pa ni bil original. Sta se pa znala med seboj lepo sporazumevati (ko jih skupaj postaviš en govori drugi je tiho in obratno)... ampak s tem da je ta ki ni bil originalni znal veliko manj stvari povedati, pa takoj je zaspal originalen ima pa bogatejši besedni zaklad in zaspi res ko ga pustiš čisto pri miru.... Pa originalni je ko si mu dal za jesti delal njam mm njamiii in kak kupček podrl... un pa sploh ni porajtal da ga hraniš, včasih je pel včasih pa zaspaluser posted image ...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Kje kupiti furija?
1.8.2008 21:35:25   
gaya
Ene 2 leti nazaj so ga imeli pri nas na Bledu v pikpoku-trgovina, ampak takrat je bil svinjsko drag.
Če imaš željo gremo lahko jutri pogledt v trgovino, ker smo veliko na Bledu pa ti sporočim. Ok?

_____________________________



30.09.2006 je v moje naročje prisvetila najsvetlejša zvezdica, obraz moje hčerke Gaje.



(odgovor članu MTFP)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Kje kupiti furija?
1.8.2008 22:24:20   
Rubin.
IZVIRNO SPOROČILO: MTFP

Ko sem jaz svojega dobila (ene 8 let nazaj ko so bili full popularni), so ga imeli v vseh trgovinah z igračam, šparu itd... kasneje sem dobila še enega ki pa ni bil original. Sta se pa znala med seboj lepo sporazumevati (ko jih skupaj postaviš en govori drugi je tiho in obratno)... ampak s tem da je ta ki ni bil originalni znal veliko manj stvari povedati, pa takoj je zaspal originalen ima pa bogatejši besedni zaklad in zaspi res ko ga pustiš čisto pri miru.... Pa originalni je ko si mu dal za jesti delal njam mm njamiii in kak kupček podrl... un pa sploh ni porajtal da ga hraniš, včasih je pel včasih pa zaspaluser posted image ...



In Volga to bi ti imela? A ti je res tolk dolgcajt user posted image ?

user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu MTFP)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Kje kupiti furija?
1.8.2008 22:27:04   
Mišni
IZVIRNO SPOROČILO: aspirinčica

Jaz sem ga vidla kake tri tedne nazaj v Toys'r'us v Gradzu. Še spalno vrečo furby so meli, fulll poceni, nekje 10-15 evrov menda.


A res? A to potem spet imajo? Vau, jaz bi tudi to. In na Bledu se tudi jaz lahko jutri ustavim, ko gremo v Bohinj.

_____________________________

Velika rit je velika stvar.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Kje kupiti furija?
1.8.2008 22:28:04   
Rubin.
Se vidi, da vama gredo otroci že v šolo. user posted image

(odgovor članu Mišni)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Kje kupiti furija?
1.8.2008 22:32:50   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: Mišni

IZVIRNO SPOROČILO: aspirinčica

Jaz sem ga vidla kake tri tedne nazaj v Toys'r'us v Gradzu. Še spalno vrečo furby so meli, fulll poceni, nekje 10-15 evrov menda.


A res? A to potem spet imajo? Vau, jaz bi tudi to. In na Bledu se tudi jaz lahko jutri ustavim, ko gremo v Bohinj.


Jaaaaaaaa, mišna, jutri poglej, če imajo, kar vzamei še zame. ne glede na tastarga.

(odgovor članu Mišni)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Kje kupiti furija?
1.8.2008 23:09:57   
lelaval
Par let nazaj ga je svakinja kupila mojemu sinu za RD - v Slo. Če se ne motim, so ga kupili v BC.

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Kje kupiti furija?
2.8.2008 21:27:38   
Mišni
IZVIRNO SPOROČILO: Volga

IZVIRNO SPOROČILO: Mišni

IZVIRNO SPOROČILO: aspirinčica

Jaz sem ga vidla kake tri tedne nazaj v Toys'r'us v Gradzu. Še spalno vrečo furby so meli, fulll poceni, nekje 10-15 evrov menda.


A res? A to potem spet imajo? Vau, jaz bi tudi to. In na Bledu se tudi jaz lahko jutri ustavim, ko gremo v Bohinj.


Jaaaaaaaa, mišna, jutri poglej, če imajo, kar vzamei še zame. ne glede na tastarga.


Evo smo se ustavili na Bledu, sem šla v Pik pok, pa niti pod razno tega nimajo. Škoda.

_____________________________

Velika rit je velika stvar.

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Kje kupiti furija?
2.8.2008 21:31:12   
Anonimen
Naš furby je že tako star, da je nekje zasmrčal in ga več ne najdemo. Nekaj časa nas je še klical, zdaj je pa že ene pol leta čist mrtu.

(odgovor članu Mišni)
  Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Kje kupiti furija?
2.8.2008 22:00:57   
chebeltza
drgach ubistvu ne rabsh nach posebej znat :) samo upishesh najvishjo ceno, ki si jo zanjga prpravljena pljachat in pochakash, do konca drazhbe :) che si zmagala, imash ob artiklu link, kjer stvar pljachash in.. :) chakash, da ti posthar prnese :)
edin fino je, che prej pogledash, che je shipment worldwide. che ni, lahko prashash, marsikdo je prpravljen poslat tud okol sveta, kkshn pa tud ni.
:)


_____________________________

09.08.2006 smo dobili malo, a glasno, princesko leo :)

08.03.2008 nasha princeska prichakuje konkurenco :P
od 17.03.2008 nashi lei dela druzhbo david :)

- - - - - - - - - - - - -

kam.si :)

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Kje kupiti furija?
2.8.2008 22:03:59   
benika
Draga čebelica, en dobronameren nasvet izven konteksta tele furbi teme-

tvoje pisanje v stilu sh variante je dokaj moteče in samo besedilo je precej težko prebrat. Sej lahko pišeš normalno, tud brez sumnikob bomo znale kaj prebratuser posted image

lp in brez zamere

(odgovor članu chebeltza)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Kje kupiti furija?
2.8.2008 22:05:29   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: chebeltza

drgach ubistvu ne rabsh nach posebej znat :) samo upishesh najvishjo ceno, ki si jo zanjga prpravljena pljachat in pochakash, do konca drazhbe :) che si zmagala, imash ob artiklu link, kjer stvar pljachash in.. :) chakash, da ti posthar prnese :)
edin fino je, che prej pogledash, che je shipment worldwide. che ni, lahko prashash, marsikdo je prpravljen poslat tud okol sveta, kkshn pa tud ni.
:)




user posted image user posted image user posted image user posted image svaka ti kvaka, jz bi se zakvachkala pri drugem stavku user posted image user posted image

(odgovor članu chebeltza)
  Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Kje kupiti furija?
2.8.2008 22:09:19   
chebeltza
benika.. rade volje, pa ne znam vec :( oz. traja ravno deset vechnosti, da napisem lepo. izhaja se iz dobe, ko vechina strani ni prikazovala shumnikov jest pa pisala o stvareh, ka mele popolnoma drugacen pomen z ali brez sumnika :)
ampak moje izkusnje so, da so se she vsi fewl hitr prvadl :D


_____________________________

09.08.2006 smo dobili malo, a glasno, princesko leo :)

08.03.2008 nasha princeska prichakuje konkurenco :P
od 17.03.2008 nashi lei dela druzhbo david :)

- - - - - - - - - - - - -

kam.si :)

(odgovor članu benika)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Želje
buči

Kaj si trenutno najbolj želiš?

Zdravja, sreče, ljubezni. (69%)

Denarja, finančne brezskrbnosti, konca recesije. (14%)

Snega. (6%)

Dopusta in brezskrbnosti. (5%)

Tišine. (3%)

Nore žurke. (2%)


Število vseh glasov: 293

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!