|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Rokavičke za cca. 18-mesečnika
23.7.2008 8:08:59   
Mesečnica
Mogoče bo videti, da sem nora, ko v teh poletnih dneh sprašujem po rokavičkah user posted image
No, ja, včasih je treba misliti vnaprej. Z možem greva v kratkem v šoping v Avstrijo, pa bom malo pobrskala, če imajo slučajno že/še kaj "zimske opreme", kajti jeseni bom bolj zaposlena (prihaja naš drugi pikec, pa se po mojem trenutnem počutju sodeč zna zgoditi, da ne bom več dolgo mobilna in je to morda moj zadnji šoping v tujini za nekaj časa).

Naš mali bo letos pozimi (konec novembra) star 18 mesecev. Lansko leto smo imeli rokavičke za celo dlan (ne znam drugače povedati - tista najbolj enostavna varianta, ko je rokavička kot majhen mošnjiček in vanjo daš celo otrokovo dlan). Letos to verjetno odpade, si kar predstavljam, kakšen revolt bo, če bo imel roke zaradi rokavičk preveč ovirane user posted image user posted image user posted image .

Imate kakšen predlog, kaj naj iščem? Imajo otroci pri tej starosti radi palčnike (palec + ostali prsti skupaj) ali pa je obstajajo že rokavičke za vse prste (vsak prst posebej)? Kaj se je vam najbolj obneslo?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Rokavičke za cca. 18-mesečnika
23.7.2008 9:37:37   
kristinaj
in take komplikacije zaradi enih rokavičk in sploh še ne veš kakšne bi mu kupila...... s prstki ali cele?!! počakaj na zimo, saj lahko gre kdo drugi z mulcem v trgovino in mu rokavičke kupi, a ne?

_____________________________

polona 5.4.2007, 55 cm 3900 g
vili 19.10.2008, 57 cm, 3910 g

bila bi neustavljiva, če bi lahko začela....

(odgovor članu Mesečnica)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Rokavičke za cca. 18-mesečnika
23.7.2008 10:17:20   
Lenny
Nabavi mehke palčnike, vsaj pri nas so se vedno dobro obnesli. Če jih boš že zdaj dobila, je pa drugo vpršanje. Meni se pri tej starosti rokavičke na vseh pet prstkov še niso obnesle. Preveč časa in nestrpnosti je bilo, preden so vsi prstki našli svojo "garažo". Palčniki pa so super in še fino topli.

(odgovor članu kristinaj)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Rokavičke za cca. 18-mesečnika
23.7.2008 15:02:45   
Mesečnica
IZVIRNO SPOROČILO: kristinaj

in take komplikacije zaradi enih rokavičk in sploh še ne veš kakšne bi mu kupila...... s prstki ali cele?!! počakaj na zimo, saj lahko gre kdo drugi z mulcem v trgovino in mu rokavičke kupi, a ne?


Pišuka, ženska, a si z levo nogo vstala? user posted image

Ja, oprosti, da živim in si drznem kaj vprašati user posted image

Saj ti ni treba odgovoriti. Si vse skupaj sploh dobro prebrala? Nisem rekla, da moram nujno kupiti rokavičke, ampak bom malo pogledala, če slučajno še/že kaj imajo. Lansko leto sem tudi malemu julija na eni razprodaji kupila zimski plašček, našla sem ga pa povsem slučajno. Pa se je vse skupaj super obneslo user posted image .

Po izkušnjah drugih glede rokavic bi pa tudi jeseni vprašala ...

In ja, če bo treba, bo šel pa mož sam po nakupih. Ne bo prvič in tudi ne zadnjič. Je pa moja (najina) stvar, če želim tudi sama imeti besedo zraven pri tem, kaj se kupi, a ne?

(odgovor članu kristinaj)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Rokavičke za cca. 18-mesečnika
23.7.2008 15:03:53   
Mesečnica
Hvala! Saj se mi je zdelo, da bo tako najboljše user posted image

(odgovor članu Lenny)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Rokavičke za cca. 18-mesečnika
23.7.2008 21:39:52   
Lianna
Očitno možu ne zaupaš dovolj, da te že sedaj skrbi. No pa sej to bosta vidva mogla sama uredit. Ampak malo več zaupanja pa ne bi škodilo. Sej moški so tudi sposobni kupovat oblačila za otroke.

(odgovor članu Mesečnica)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Rokavičke za cca. 18-mesečnika
23.7.2008 23:10:23   
benika
Nikar za tako majhnega škrata ne kupuj rokavičk s 5 prsti. Najprej bo otrok znorel, kmalu zatem pa še ti, ko mu jih boš gor vlekla.

(odgovor članu Lianna)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Rokavičke za cca. 18-mesečnika
23.7.2008 23:42:27   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: kristinaj

in take komplikacije zaradi enih rokavičk in sploh še ne veš kakšne bi mu kupila...... s prstki ali cele?!! počakaj na zimo, saj lahko gre kdo drugi z mulcem v trgovino in mu rokavičke kupi, a ne?



ne in ne in ne.

če ni zakomplicirano, je treba to pač čimprej storit.

in ja, sem videla gore rokavic v avstrijiuser posted image user posted image

za golf, kolesarjenje, fitnes....user posted image user posted image user posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu kristinaj)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Rokavičke za cca. 18-mesečnika
24.7.2008 7:46:39   
rosisa
Nikar za tako majhnega škrata ne kupuj rokavičk s 5 prsti. Najprej bo otrok znorel, kmalu zatem pa še ti, ko mu jih boš gor vlekla.


našauser posted image  jih pa ima zelo rada že od 9 meseca in ima raje take s 5 prstki, sem jih kupila v leclercu pa so raztegljive in ful mehke. ne vem zakaj bi otrok znorel. najprej jih daš gor sebi in pol ga to zanima kaj maš in pol daš še otroku pa mu poveš kok je lep  kok ma zdej lepe rokice pa da mu bo toplo. al pa.. sej vsak otrok ma svoj karakter.

ti kar kupi če boš kašne prave videla, če boš s 5 prstki pa res glej da bodo čim bolj elastične in raztegljive pa po možnosti da majo kej lepega gor narisanga. sicer če je malček bolj raziskovalnega tipa mu kup te če ne pa loh tud sam z 1 prstkom. naša je mela raj une s 5.

(odgovor članu benika)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Rokavičke za cca. 18-mesečnika
24.7.2008 9:33:52   
mojca75
Ok, sev v naslovu prebrala ROKAVČKE (za v vodo) in šele potem videla da sprašuješ za rokavičke.

user posted image  boš pozimi videla, kaj vam bo sedlo, pusti da otrok zraste pa boš potem videla, ma sej niso celo premoženje da bi jih rabli v avstrijo hodit kupovat!

_____________________________

Ne me ščipat v lička, ne me slint, sploh pa mi ne govort kolk sm zrasla

(odgovor članu rosisa)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Rokavičke za cca. 18-mesečnika
24.7.2008 10:03:01   
Mesečnica

Madonca, a nekatere res ne znate natačno prebrati, kar sem napisala, ali sem pa jaz nepismena


IZVIRNO SPOROČILO: mojca75

Ok, sev v naslovu prebrala ROKAVČKE (za v vodo) in šele potem videla da sprašuješ za rokavičke.

user posted image  boš pozimi videla, kaj vam bo sedlo, pusti da otrok zraste pa boš potem videla, ma sej niso celo premoženje da bi jih rabli v avstrijo hodit kupovat!


Nisem rekla, da bom šla v Avstrijo samo po rokavičke user posted image , ampak da jih bom mimogrede kupila, če jih bodo pač imeli. Če jih ne bo, se ne bom sekirala in zaradi tega izgubljala spanec. Pa kot sem rekla, je to zelo verjetno najin zadnji skupni šoping za kar dolgo časa (vsaj za kakšnega pol leta, če ne več), zato ga oba želiva čim bolj izkoristiti.


IZVIRNO SPOROČILO: Lianna

Očitno možu ne zaupaš dovolj, da te že sedaj skrbi. No pa sej to bosta vidva mogla sama uredit. Ampak malo več zaupanja pa ne bi škodilo. Sej moški so tudi sposobni kupovat oblačila za otroke.


Pišuka, a ti pa iz nekaj mojih besed že na najin odnos z možem sklepaš? user posted image Daj no, ne sklepaj prehitro, da naju ne boš že k ločitvenemu odvetniku poslala user posted image user posted image user posted image

Mož je že marsikakšno oblačilce za otroka kupil brez mene, pa je to čisto dobro izpeljal user posted image . Je pa res, da sam raje vidi, če sem za oblačila "zadolžena" jaz, on je pa za tehnične stvari a la voziček, sedež ipd. user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mojca75)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Rokavičke za cca. 18-mesečnika
24.7.2008 10:05:05   
Mesečnica
Pa hvala vsem, ki so podale konstruktivno mnenje user posted image

(odgovor članu Mesečnica)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Rokavičke za cca. 18-mesečnika
24.7.2008 11:23:02   
mojca75
madoniš no, sm ti čist prijazno napisala da sem narobe prebrala Rokav(i)čke, je samo 1 črka razlike in trenutno so bolj aktualni rokavčki kot rokavičke.



_____________________________

Ne me ščipat v lička, ne me slint, sploh pa mi ne govort kolk sm zrasla

(odgovor članu Mesečnica)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Rokavičke za cca. 18-mesečnika
24.7.2008 12:36:31   
Mesečnica
IZVIRNO SPOROČILO: mojca75

madoniš no, sm ti čist prijazno napisala da sem narobe prebrala Rokav(i)čke, je samo 1 črka razlike in trenutno so bolj aktualni rokavčki kot rokavičke.




Ja, prvi del me ne moti.

Mi je zelo žal, ampak tale (spodaj citirani) del sporočila se mi pa ne zdi ravno prijazen user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: mojca75

user posted image  boš pozimi videla, kaj vam bo sedlo, pusti da otrok zraste pa boš potem videla, ma sej niso celo premoženje da bi jih rabli v avstrijo hodit kupovat!


< Sporočilo je popravil Mesečnica -- 24.7.2008 12:37:27 >

(odgovor članu mojca75)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Rokavičke za cca. 18-mesečnika
24.7.2008 13:51:37   
honey
Sicer se meni tudi malo smešno zdi, da kupuješ julija rokavičke, ampak glede na temperature je pa vse možno user posted image  Jaz sem našemu kupila v tej starosti mislim da oboje - na en prst in na 5 prstov. Pa smo ponavadi pristali kar na tistih na 1 prst, ker drugače smo doktorat naredili z natikanjem rokavic na vsak prst posebej user posted image  Ni pa ni šlo, vedno sta bila po 2 prstka v eni luknji user posted image  Sicer dvomim, da boš zdaj dobila rokavičke, ampak če boš, pa kupi oboje - niso drage, tako da si lahko najbrž privoščite. Pa če kupiš tiste na 5 prstkov "magične" ali kako se jim že reče, tudi ne bo nič narobe, če jih bo "oblekel" drugo leto.

(odgovor članu Mesečnica)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Rokavičke za cca. 18-mesečnika
24.7.2008 13:55:06   
lemavrica
No to je pa nekaj novega da iz vprašanja o nakupu rokavičk nekdo sklepa o odnosu med partnerjema. user posted image  user posted image  user posted image

_____________________________

12.09.07 sva dobila najinga sončka Jako
06.05.2010 smo dobili še drugega sončka Žigo

...Na ta lepi dan v meni erekcija se ti ne zdi da ne more biti lepša...


(odgovor članu honey)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Rokavičke za cca. 18-mesečnika
24.7.2008 19:54:29   
Mesečnica
IZVIRNO SPOROČILO: honey
Pa če kupiš tiste na 5 prstkov "magične" ali kako se jim že reče, tudi ne bo nič narobe, če jih bo "oblekel" drugo leto.


Take sem že videla, pa nisem vedela, kako se kaj obnesejo. A za majhne otroke niso malo pretesne oz. ali jim ne zategujejo prstke? A si jih ti imela?

Se spomnim, da so bile pred nekaj leti popularne. Tudi sama sem jih imela, pa so se mi vedno zdele nekako neudobne, ker niso bile ravno mehke in sem imela občutek, da mi prste zategujejo (kot kakšne najlonke user posted image ).

(odgovor članu honey)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Rokavičke za cca. 18-mesečnika
24.7.2008 19:55:57   
Mesečnica
IZVIRNO SPOROČILO: lemavrica

No to je pa nekaj novega da iz vprašanja o nakupu rokavičk nekdo sklepa o odnosu med partnerjema. user posted image  user posted image  user posted image


Ja, sem za trenutek že mislila, da so me prestavili na forum Družina in partnerski odnosi user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu lemavrica)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Rokavičke za cca. 18-mesečnika
25.7.2008 9:21:24   
Lenny
IZVIRNO SPOROČILO: Mesečnica

IZVIRNO SPOROČILO: lemavrica

No to je pa nekaj novega da iz vprašanja o nakupu rokavičk nekdo sklepa o odnosu med partnerjema. user posted image  user posted image  user posted image


Ja, sem za trenutek že mislila, da so me prestavili na forum Družina in partnerski odnosi user posted image user posted image user posted image



Ja, človek se vse življenje uči user posted image  user posted image  user posted image

(odgovor članu Mesečnica)
Neposredna povezava do sporočila: 19
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
ABC Šport: Migamo, igramo in fino se imamo...
photo
ABC Šport že 25 let ponuja pestre in netekmovalne vadbe za otroke od 1. do 16. leta. Programi so prilagojeni starosti in...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?