|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kdaj večerja?
28.2.2005 10:24:04   
Maxica
Zanima me, kdaj imate vi zadnji obrok (šestmesečniki in več)? Nam ga nikakor ne uspe imeti pred 22h, ko dobi okrog 180ml Milupine kašice. A je to prepozno?
Hvala in lp!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Kdaj večerja?
28.2.2005 10:28:09   
viv_
Ob 19h zadnji obrok! To imamo že od 4 meseca.

lp

(odgovor članu Maxica)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Kdaj večerja?
28.2.2005 10:31:41   
nejcko
Naša dobi kašico okoli osmih, potem pa jo čez kako uro do dve še podojim. Ampak razmišljam, da bi vse skupaj prestavila za eno uro prej.


(odgovor članu Maxica)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Kdaj večerja?
28.2.2005 10:31:48   
Jančika_
Ob petih - pol šestih mlečna kašica, ob pol sedmih joška (vmes kopanje). Čez pet minut spi. Ima skoraj 7 mesecev.

(odgovor članu Maxica)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Kdaj večerja?
28.2.2005 10:53:17   
M&K
Mi večerjamo okrog 20.00.Zaspi pa potem okrog 22.00,s čajem.

(odgovor članu Maxica)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Kdaj večerja?
28.2.2005 11:47:58   
lin
Mi med 19 in 20 kašicp pol pa tik pred spanjem mleko to je okoli 8.30 včaih ma zelo redko je to tudi okoli 21

(odgovor članu Maxica)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Kdaj večerja?
28.2.2005 11:48:43   
lin
Ampak hodimo bolj zgodaj spat če pa bi hodili spat ob 22-23 bi meli tudi mi bolj pozno zadnji obrok,stari pa smo skori 8 mes.

(odgovor članu Maxica)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Kdaj večerja?
28.2.2005 11:49:05   
Moyca_
kak pač pride- ni ure. Včasih ob 18, včasih ob 19 ko je lačen:)-

(odgovor članu Maxica)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   Kdaj večerja?
28.2.2005 12:31:05   
mamsi
Od 19h do 7 nič. Pri nas je to začelo delovat pri 6,5m, ampak je sama nakazala, da ponoči ne potrebuje več, ko se je dojila samo še 2 min. ob 5h zjutraj. Pol sm pa enostavno dojila pred spanjem (19h) in nehala ponoč, in jo dojila, ko je že pokazala, da je fejst lačna okol 7h zjutraj.;)

(odgovor članu Maxica)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   Kdaj večerja?
28.2.2005 13:19:33   
lin
Jaz pa sem se predverajšnjem pohvalila ko nam je uspelo spat brez jest no zbudila se je samo enkrat in sem ji dala dudo in je spala do zjutraj zdaj pa nepali več.Se zbudi čez 15 min in hoče jest,če ne je ves halo!

(odgovor članu Maxica)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   Kdaj večerja?
28.2.2005 13:24:47   
žiža
Mi vse skupaj začnemo okoli sedmih. najprej kopanje (vsak drugi dan) in previjanje ter oblačenje v pižamico. Potem najprej joška, kolikor pač je. ta glavna pa je potem flaška. Poje še okoli 100ml bolj redkega Rižoloinota. No in ob 20ih smo obvezno v postelji. Spimo pa če imamo srečo do 5ih, drugač pa do 2eh. Se zopet mal na zizo priklopimo in spimo še do 8ih.

(odgovor članu Maxica)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   Kdaj večerja?
28.2.2005 13:26:33   
dory
Mi okol petih,ce je pri volji..pa se to po novem papca v banji,da pozab da mora odpirat usta :)..ob sestih do pol sedmih ze spi..

(odgovor članu Maxica)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   Kdaj večerja?
28.2.2005 14:36:38   
Nincula
Mi mamo zadnji obrok okoli 22h. Novica je, da je danes Erik (7 mesecev) spal celo noč, do 7h zjutraj. Drugače se zbudi enkrat do dvakrat in ga mož tolaži (ker če ga jaz, me zavoha). Erik ne mara dude in se ne zan ravno uspešno sam uspavat. In nam se že vse to zdi uspeh. Viš ko smo si različni. Kdaj naj umestim pranje zob, pa mi še ni kapnilo. Mogoče ga uvedem kar k večernemu ritualu, glede na to, da ga ne mislim ob 22h zbujat potem ko se naje.
LP Nina

(odgovor članu Maxica)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   Kdaj večerja?
28.2.2005 15:10:13   
puri
Mi imamo zadnji obrok vedno okrog 19:30! Zaspi pa potem ob 20:30:)

(odgovor članu Maxica)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   Kdaj večerja?
28.2.2005 16:32:04   
BARBARA R.
Zadnje tri mesece ob 20.30. Od 4-6 meseca pa ob 23-tih.

:muca:

(odgovor članu Maxica)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   Kdaj večerja?
28.2.2005 19:01:43   
ditka
Niti dva otročka nista enaka in vsak si najde svoj urnik.Mi smo naši srčici pustili,da si je sama najdla ritem,ki ji najbolj odgovarja.Tako,da že od vsega začetka jemo zadnji obrok od 22do23:30,odvisno od dneva,spimo celo noč do 6,nato v spanju pojemo in spimo do devetih desetih.Drugače pa smo vedno nasmejani in dobre volje,ko bo pa čas,bomo pa že postopoma spremenili ritem.Kje pa piše,da morajo vsi otroci jesti ob isti uri.Tudi mi pa zvečer jemo riževo milupino kašico.
lp:kuza::kuza::kuza:

(odgovor članu Maxica)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   Kdaj večerja?
28.2.2005 20:20:07   
Anja167
Mi kašico jemo ob 18h, potem se podojimo malo čez sedem. Potem pa še večkrat ponoči... :zaspan:

(odgovor članu Maxica)
Neposredna povezava do sporočila: 17
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...
So nočna prebujanja pomembna za dojenčkov ...
Večina staršev se veseli trenutka, ko bo njihov dojenček prespal celo noč, malokdo pa se sprašuje, ali in zakaj so nočna...




Ime
suzi89

Katero ime Vam je bolj všeč?

Melanie (84%)

Amy Lee (16%)


Število vseh glasov: 164

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!