|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Nakup avtosedeža
5.7.2008 13:23:41   
malamanja
Pozdravljeni,
 
prišel je čas da tudi mi za našo malo user posted image  nabavimo avtosedež, vendar je ponudba kar velika user posted image . V AMZS reviji sem videla da je v razredu od 9-18 kg najbolje ocenjen user posted image  avtosedež Kiddy Infinity Pro, poleg tega pa je tudi cena kar sprejemljiva, čeprav ni merilo za odločitev.
 
Zanima me če ga kdo uporablja in kako je z njim zadovoljen user posted image  oz. ali predlagate kakšnega drugega recimo Maxi Cosi ali Römer. Prosim čimveč mnenj in odgovorov, da se bom lažje odločila user posted image .
 
 

< Sporočilo je popravil malamanja -- 5.7.2008 13:24:33 >


_____________________________

....
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Avtosedež Kiddy Infinity Pro
5.7.2008 13:25:54   
Naja30
Mi2 z možem bi ga takoj nabavila, ker poleg dobre ocene, ke imel tudi dobro ceno user posted image  Ampak ko sva tamalo posedela noter, je po 30 sekundah začela jokat in odrivat tisto mizico pred sabo. Tako da smo se potem odločili za drug sedež, ker se veliko vozimo in vse poti ne bi rada poslušala le jok. Mogoče bi se pa navadila, kaj pa vem. Nekatere so pa zadovoljne z njim.

(odgovor članu malamanja)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Avtosedež Kiddy Infinity Pro
5.7.2008 14:25:38   
BAMBINA_
Ne, Naja, ne bi se navadila. Vsaj po naših izkušnjah. Mi smo ga kupili predvsem zaradi odličnih ocen na testu varnosti avtosedežev. Pa je mali bil strašno nesrečen v njem. Vztrajali smo tri mesece, ker pa jok bil vedno močnejši, nazadnje že kar histeričen, čeprav se je v jajčki rad vozil, pa smo ga prodali, nato pa kupili Recarota, v katerem pa izredno uživa. Zato jaz Kiddya in vse ostale avtosedeže z mizico vsakomur ZELO odsvetujem, saj je naš mali v njem bil grozno utesnjen.

< Sporočilo je popravil BAMBINA_ -- 5.7.2008 14:26:30 >


_____________________________


•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•
*...*..:::: ...*...*...*...*...*...*...*...*...:::::..*...*
•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Avtosedež Kiddy Infinity Pro
5.7.2008 15:32:24   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: BAMBINA_

Zato jaz Kiddya in vse ostale avtosedeže z mizico vsakomur ZELO odsvetujem, saj je naš mali v njem bil grozno utesnjen.


Jaz sem to slišala že od več mamic. Zato smo se odločili za Romer Safefix Plus, ki ima zelo dobre ocene. Smo zadovoljni. user posted image

(odgovor članu BAMBINA_)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Avtosedež Kiddy Infinity Pro
5.7.2008 15:35:01   
mayci
Mi smo imeli (oz. imamo še vedno kot drugi sedež) Concorda Ultimax. Je res super sedež, udoben in ima več naklonov za počitek in spanje.user posted image

_____________________________

Lepo je biti mamica.. :))

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Avtosedež Kiddy Infinity Pro
5.7.2008 15:56:45   
lex
kolegica ima tega z mizico in tamali sploh noče v sedež, že ko ga pelje proti avtu se joče. Mi imamo 2 romerja in oba user posted image  se rada vozita v njih.

_____________________________

Najlubkejša stvar, ki se nam lahko zgodi, je dojenčkov smeh. (Sigmund Freud)
-----------------------------
Takole pa napreduje naša hiška. http://www.podsvojostreho.net/weblog.php?w=120

(odgovor članu mayci)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Nakup avtosedeža
5.7.2008 16:27:53   
Anonimen

Zanima me če ga kdo uporablja in kako je z njim zadovoljen user posted image  oz. ali predlagate kakšnega drugega recimo Maxi Cosi ali Römer.


Ja, vozila se je v njem, brez tezav.

(odgovor članu malamanja)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Nakup avtosedeža
5.7.2008 21:15:52   
benika
Mi smo imeli Maxi Cosi in smo bili zelo zadovoljni z njim.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Nakup avtosedeža
5.7.2008 22:09:13   
Pi-kica 1
Mi smo imeli Maxi Cosija in Roemerja. V obeh se je rad vozil in oba sta dobra sedeža. Morda sem bila malo bolj zadovoljna z Roemerjem. Takega z mizico pa nismo imeli.

(odgovor članu benika)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Nakup avtosedeža
6.7.2008 13:15:31   
Nina00
IZVIRNO SPOROČILO: Pi-kica 1

Mi smo imeli Maxi Cosija in Roemerja. V obeh se je rad vozil in oba sta dobra sedeža.


Enako.

(odgovor članu Pi-kica 1)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Nakup avtosedeža
6.7.2008 13:25:48   
Kranjcanka
Mi imamo romerja. zadovoljni.

Lp

(odgovor članu Nina00)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Nakup avtosedeža
16.7.2008 22:17:25   
Jančika_
Mi imamo za tavečjega že tri leta predhodnika, Kiddy life plus. Nimam pripomb, otrok  pa tudi ne.

(odgovor članu malamanja)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Dobrodelna štafeta za Karolino – rešimo ji...
Otroci iz vse Slovenije so začeli teči štafeto za deklico Karolino, s katero želijo v Društvu Viljem Julijan zbrati čim ...
Kako ZARES pomagamo otrokovemu imunskemu s...
Antibiotike je pri zdravljenju otrok treba uporabljati smotrno, v omejeni količini in indikativno ter jih uporabljati iz...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?