|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Chicco avtosedež
27.6.2008 8:16:40   
honey
Včeraj sem namontirala v avto Chicco avtosedež 15-36 kg. Danes, ko sem dala malega notri, sem ugotovila, da mu sega glava ravno do robu. Ali mogoče katera ve, če se da naslonjalo za glavo kaj dvigovat? Mogoče imajo drugi avtosedeži podoben princip? Na spodnj istrani naslona imam 2 rdeči "zaponki" ali karkoli že je tisto. Mogoče ima to kakšno vezo?

Evo, sem našla še link od tega sedeža:

http://www.chicco.si/index_slo.htm

< Sporočilo je popravil honey -- 27.6.2008 8:18:44 >
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Chicco avtosedež
27.6.2008 8:44:54   
tinatona
Hej!

Une rdeče zaponke so po moje da pas zatakneš. Na vsaki strani ena - pač odvisno na kateri strani stol montiraš.

Moj stol ima za nastavljanje naslonjala za glavo to zadaj na hrbtni strani sedeža.

LP

(odgovor članu honey)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Chicco avtosedež
27.6.2008 10:24:21   
honey
Sem šla kar v Chicco trgovino tu v centru in sem zvedela, da samo naslonjalo dvigneš in se ga zatakne. Jaki problem, samo jaz bi najbrž doktorat naredila zraven user posted image  Ja, tiste rdeče zaponke so pa za pas zataknit, ja.

(odgovor članu tinatona)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Chicco avtosedež
27.6.2008 17:22:53   
tinatona
user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image

(odgovor članu honey)
Neposredna povezava do sporočila: 4
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako z Lahkonočnicami uspavati svoje male ...
Kakovostno spanje je ključnega pomena za zdrav razvoj in dobro počutje otrok. Umirjena večerna rutina, med katero tudi p...
ABC Šport: Migamo, igramo in fino se imamo...
photo
ABC Šport že 25 let ponuja pestre in netekmovalne vadbe za otroke od 1. do 16. leta. Programi so prilagojeni starosti in...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?