|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Temperatura v ustih
22.6.2008 11:27:09   
atena
zanima me ali je treba če izmeriš dojenčku temperaturo v ustih odšteti 0,5 stopinje da dobiš realen rezultat.Vem da je treba odšteti če meriš rektalno za usta pa nisem prepričana.Imamo namreč termometer dudo in mi je najlažje tako izmeriti.lp
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Temperatura v ustih
22.6.2008 11:40:08   
Lunc_a
Nič ne odšteješ,kakšna T pač je je

(odgovor članu atena)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Temperatura v ustih
22.6.2008 15:16:48   
Paštetka
A v navodilih pa ni nič pisalo?

_____________________________

http://www.220stopinjposevno.com/220730-food-styling.html



(odgovor članu Lunc_a)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Temperatura v ustih
22.6.2008 16:49:47   
atena
Nic ni pisalo.Sem pa sebi sedaj izmerila in imam v ustih 36.8, pod pazduho pa 36.4, tako da se najbrž odšteje, se spomnim tudi ko mi je zdravnica izmerila v ušesu temperaturo je odštela 0.5 stopinje.Najbrž bo tako da kar je v telesu je višje in se odšteje, se pravi najbrž je isto v ušesu,ustih in ritki in se odšteje pod pazduho pa je tako kot je.

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Temperatura v ustih
23.6.2008 18:55:20   
polona5
Mi imamo tud to dudo in sem tudi sama primerjala temperaturo pri otroku pod pazduho in v ustih in je bila razlika 0,5 stopinje - tako da je treba odštet. Duda zapiska če je temp. normalna in zapoje če je visoka. Zapoje tam nekje pri  37,7 - ker za dojenčka naj bi blo še normalno 37,2 pod pazduho - in če dodaš še 0,5 stopinje prideš ravno na 37,7 - tako da je treba odštet. Je pa res da v navodilih nič ne pišeuser posted image . Lp

(odgovor članu atena)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Temperatura v ustih
23.6.2008 20:23:40   
atena
Danes smo bili pri zdravniku in mi je rekla da je treba v ustih, ritki in ušesu vedno odšteti 0.5 stopinje.

(odgovor članu polona5)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Temperatura v ustih
26.6.2008 11:10:03   
polona5
Ja logično, da je treba v vseh votlinah odštet 0,5C , samo jaz bi pričakovala, da je ta duda bolj napredna in res dodelana in izpopolnjena za dojenčke, da bi pokazala točno - brez odštevanja. Lp

(odgovor članu atena)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako se živi brez mame? Težko. A nekateri ...
Kako živeti brez srca, pod katerim ste dihali in rasli, preden je svet postal nepredvidljiv.
Meningokokna okužba najbolj ogroža otroke ...
Invazivne meningokokne okužbe so med najpogostejšimi vzroki za gnojno vnetje možganskih ovojnic ali meningokokni meningi...




Znaki poroda.
пеперутка16

Kakšni so bili vaši zadnji simptomi pred porodom tisti dan ali dan ali dva prej? Če ste imeli kakšne simptome?