|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Razkurjena!! Kolo so mi ukradli!!
21.6.2008 18:33:07   
karmy
Pridem danes iz šihta, pa nekam prazno pred bajto, pa tko gledam okoli, pa se mi za trenutek zdi čak, neki bi moglo bit tle, neki manka... pa študiram... pa mi kapne da nisem šla danes na šiht z kolesom ker je padalo, in sem ga pustila pred hišo. AAAAAAAAAAAAAAAAAA in se spomnem da mi je en prasec pofukan ukradu en mesec staro kolo user posted image !! In mi spodaj podnajemnik pove da ga ob že ob 2h ni blo tam, pa je mislil da sem jaz kam šla z njim... user posted image

_____________________________

~Ladies, if a guy ever tells you, he wants to cover you from head to toe in honey, and lick it all off inch by inch, that's the man who hasn't done it before. ~ Love you CT ~
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Razkurjena!! Kolo so mi ukradli!!
21.6.2008 18:43:39   
Rožica I
Aaaaaaaaaaaaah, upam, da se je za prvim ovinkom dober stegnil z njim user posted image !

_____________________________

ROŽICA

(odgovor članu karmy)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Razkurjena!! Kolo so mi ukradli!!
21.6.2008 18:49:51   
helloKitty
Isto se je zgodilo meni pred kakšnim mesecem.

_____________________________

Đoli:)


(odgovor članu Rožica I)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Razkurjena!! Kolo so mi ukradli!!
21.6.2008 19:17:14   
karmy
Mu polomim vse kosti v telesu če ga vidim na mojem kolesu... bolje za njega da ga ne vidim, ne kolesa, ne "novega lastnika"

_____________________________

~Ladies, if a guy ever tells you, he wants to cover you from head to toe in honey, and lick it all off inch by inch, that's the man who hasn't done it before. ~ Love you CT ~

(odgovor članu helloKitty)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Razkurjena!! Kolo so mi ukradli!!
21.6.2008 19:28:31   
silvya


IZVIRNO SPOROČILO: karmy

Mu polomim vse kosti v telesu če ga vidim na mojem kolesu... bolje za njega da ga ne vidim, ne kolesa, ne "novega lastnika"


Brez skrbi, da ga ne boš! user posted image

(odgovor članu karmy)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Razkurjena!! Kolo so mi ukradli!!
21.6.2008 19:50:55   
karmy
a teb so ga tudi ukradli?


_____________________________

~Ladies, if a guy ever tells you, he wants to cover you from head to toe in honey, and lick it all off inch by inch, that's the man who hasn't done it before. ~ Love you CT ~

(odgovor članu silvya)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Razkurjena!! Kolo so mi ukradli!!
21.6.2008 20:02:59   
Cacka02
Prijatelju od mojega moža se je pred leti zgodilo ravno to. Ukradli so mu namreč kolo in čez mesecev se je s punco sprehajal v Stari Ljubljani. In zagleda tipa na svojem ukradenem kolesu, bilo je prepoznavno, ker je imel gor neke nalepke. In je tekel za njim, ga sklatil dol s kolesa in mu ga preprosto vzel. Un tip sploh ni dojel, kaj se dogaja, pol je pa le skapiral, koliko je ura in jo ucvrl. Samo toliko v vednost, upanje, da kolo najdeš, še obstaja. user posted image

(odgovor članu silvya)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Razkurjena!! Kolo so mi ukradli!!
21.6.2008 20:32:05   
karmy
hja problem je ker je bilo novo kolo, pa nisem mela časa prelimat ga z čim..preprosto sem bila preveč zaposlena... no zdj pa mam..jutri pešaka na šiht user posted image

_____________________________

~Ladies, if a guy ever tells you, he wants to cover you from head to toe in honey, and lick it all off inch by inch, that's the man who hasn't done it before. ~ Love you CT ~

(odgovor članu Cacka02)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Razkurjena!! Kolo so mi ukradli!!
21.6.2008 21:12:59   
silvya
IZVIRNO SPOROČILO: karmy

a teb so ga tudi ukradli?



Ne, ker kolesa ne puščam kar tako od zunaj. Vsaka šola nekaj stane. user posted image

(odgovor članu karmy)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Razkurjena!! Kolo so mi ukradli!!
21.6.2008 22:56:14   
Naja31
Mojemu možu so lansko leto ukradli dve kolesi v roku dveh mesecev pred službo. Eno je bilo moje, novo.
Za zjokat se.

(odgovor članu silvya)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Razkurjena!! Kolo so mi ukradli!!
22.6.2008 10:39:59   
Lara Croft
Moji prjatlci so pa ukradli Audija te dni... user posted image

Eno kolo imam pa jaz na zalogi.... je sicer staro, ma za prvo silo bo... ti ga šenkam... user posted image

(odgovor članu Naja31)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Razkurjena!! Kolo so mi ukradli!!
22.6.2008 10:53:35   
Azzurra
a što ga nisi vezala lancom? user posted image

http://www.youtube.com/watch?v=MfPcMigqvbI

p.s. mi je žal, upam, da ga najdeš!

_____________________________

11. 7. 2006, od 4:10 nam dobro družbo dela fantek Liam.

21. 2. 2008, ob 15:08 smo dobili punčko, ime ji je Daša.

7.7.2009, Milano...Bono&Co.

(odgovor članu Lara Croft)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Razkurjena!! Kolo so mi ukradli!!
23.6.2008 3:59:01   
karmy
hvala lara croft samo sve rahlo predaleč da bi samo pršla po kolo, ker sem v VB. ampak pridem nekje na sredi julija za kakšen dan, po moje stvari, pol pa spet gor user posted image

_____________________________

~Ladies, if a guy ever tells you, he wants to cover you from head to toe in honey, and lick it all off inch by inch, that's the man who hasn't done it before. ~ Love you CT ~

(odgovor članu Azzurra)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Razkurjena!! Kolo so mi ukradli!!
23.6.2008 13:00:37   
Zamima
IZVIRNO SPOROČILO: silvya



IZVIRNO SPOROČILO: karmy

Mu polomim vse kosti v telesu če ga vidim na mojem kolesu... bolje za njega da ga ne vidim, ne kolesa, ne "novega lastnika"


Brez skrbi, da ga ne boš! user posted image


"ukradu sm bicikl, pofarbu sm ga mal, s plave na rmeno, da naujo me spoznal,.... la la la"


user posted image user posted image user posted image


drugač pa prokleti lopovi umazani user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Nekoč sem sanjala,.... zdaj živim svoje sanje <3

(odgovor članu silvya)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Razkurjena!! Kolo so mi ukradli!!
23.6.2008 13:08:27   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: karmy

hvala lara croft samo sve rahlo predaleč da bi samo pršla po kolo, ker sem v VB. ampak pridem nekje na sredi julija za kakšen dan, po moje stvari, pol pa spet gor user posted image


VB je morda velika Britanija? In če je, kaj delaš gor, če ni skrivnost?

(odgovor članu karmy)
Neposredna povezava do sporočila: 15
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




OTROŠKA OBLAČILA


KAJ VAS PREPRIČA ZA NAKUP OTROŠKIH OBLAČIL?

CENA (22%)

VRSTA BLAGA (22%)

DESIGN (8%)

SAMO DA JE POCENI (4%)

BRAND (0%)

KVALITETA (45%)


Število vseh glasov: 51

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!