|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Politiki
9.6.2008 21:37:25   
Anonimen
Ej, zdej pa ena taka malo manj delikatna zadeva (alpa tut neuser posted image ), katere politike rade poslušate, gledate?

Humor na kvadrat, za do solz nasmejat: Zmago Jelinčič Plemeniti v zmagovalni kombinaciji s Sašom Pečetom

Malo bolj soft humoren mi je obrambni minister g. Erjavec, ki se ob hudo resnih temah rad malo pošali.

Rada pa gledam Pahorja, s tem, da je TV na "mute".
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Politiki
9.6.2008 21:38:59   
hmm...
Meni sta tut full fajn Zmago Jelinčič pa Sašo Peče.


Kr sta ful smešna.user posted image user posted image  Čeprav, njiju ni tako.

_____________________________

Kadar neko stvar izgubimo, šele takrat se zavedamo kaj smo imeli!

http://www.zavetisce-horjul.net/index.php

-----> POMAGAJMO JIM!!!!!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Politiki
9.6.2008 21:39:21   
hmm...
IZVIRNO SPOROČILO: hmm...

Meni sta tut full fajn Zmago Jelinčič pa Sašo Peče.


Kr sta ful smešna.user posted image user posted image  Čeprav, njiju ni tako.



Njima*

Ah slovenščina.

_____________________________

Kadar neko stvar izgubimo, šele takrat se zavedamo kaj smo imeli!

http://www.zavetisce-horjul.net/index.php

-----> POMAGAJMO JIM!!!!!

(odgovor članu hmm...)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Politiki
9.6.2008 21:41:33   
Anonimen
Nobenga.
Pri večini mi želodec salso pleše.
Ob omenjenih(jelinčič in peče) mi gre pa na jok od groze. Pa ne zato kar govorita, ampak zato k ljudje poslušajouser posted image

(odgovor članu hmm...)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Politiki
9.6.2008 21:42:09   
Anonimen
Men so vsi fajn....















....nimam Tv-ja user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Politiki
9.6.2008 21:43:02   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: karin24

Nobenga.
Pri večini mi želodec salso pleše.
Ob omenjenih(jelinčič in peče) mi gre pa na jok od groze. Pa ne zato kar govorita, ampak zato k ljudje poslušajouser posted image



brez skrbi, da samo zato, da se hudo nasmejimo user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Politiki
9.6.2008 23:16:16   
Olivija
Nobenega,

sem pa že premišljevala, da bi namesto naših ministrov najeli kakšne postavne igralce - bi vsaj izgledal lepo, pa še tisto kar imajo napisano oz. pripravljeno bi predstavili na primeren način. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Politiki
10.6.2008 0:13:14   
nejcko
Uh, tole pa je nalogauser posted image

Torej najraje poslušam:
- Barbaro Žgajner Tavš - ima čudovit glas, govori lepo slovenščino, kar pa je najvažnejše, njene besede so borbene, ampak vedno argumentiraneuser posted image

- Mirana Potrča - moti me njegova govorna napaka, ampak drugače je pa tip umirjen, nesrborit, kompromisen

- Jelinčič je retorik, kapo dol, tudi brihten je zelo, žal pa si je izbral klovnsko držo politika

- ex političarka Spomenka Hribaruser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

- Majda Širca mi je tudi ok za poslušat!


Pritisk mi dvignejo:
... je preveč za naštevatuser posted image

(odgovor članu Olivija)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   [Brisano sporočilo]
10.6.2008 0:15:00   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Olivija)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Politiki
10.6.2008 7:25:35   
srki
Nekako nobeden. Premalo jih gledam. Ko pa vidim Karla Erjavca, se spomnim na pokojnega Pluta.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Politiki
10.6.2008 7:44:09   
Anonimen
Moram reči, da sedaj ko sem bila na porodniški sem več ali manj spremljala vse seje DZ. Zame je številka 1 Sašo Peče in pa Boštjan Zagorac (tudi Tavševa) - ampak za njiju  bi človek težko rekel, da sta politika. Drugače pa kot politika rada poslušam  Pahorja, Peterleta in Zvera -> imajo vsi politično širino in toleranco.  Najbolj pa me motijo poslanci/politiki  SDS od prvega do zadnjega (še posebej TANKO, ČRNAČ in GRIMS), izvzet samo Janša. Za slednjega  se mi zdi res škoda, da ima okoli sebe takšna teleta.

(odgovor članu srki)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Politiki
10.6.2008 8:29:36   
Anonimen
Barbara Žgajner Tavš

Cvetka Zlokar Oražem

Spomenka Hribar

Lojze Peterle

Gregor Virant user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Politiki
10.6.2008 8:37:32   
caillou
Težko poslušam Lahovnika, Golubiča, Pečeta, Žgajnarjevo, Jelinčiča, Pahorja, Darjo Lavtižar-Bebler, Erjavca, Kresalovo,....



_____________________________

Homines quod volunt credunt. -- "Ljudje verjamejo to, kar želijo." (Julij Cezar)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Politiki
10.6.2008 9:49:58   
amaya
IZVIRNO SPOROČILO: kind lady



Gregor Virant user posted image


ja, ja...ta je en Pavliha user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Zaljubljena sem v tri fante...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Politiki
10.6.2008 9:58:26   
puncica
evo ravno dobila po mailu:http://www.youtube.com/watch?v=pe2WUp7ZJdA


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Politiki
10.6.2008 10:02:34   
mojsoncek
Na splosno jih ne maram ne gledat in ne poslusat... ce pa ze pa...
Golobica, ker se mi zdi en zelo brihten clovek.
Lahovnika, ker postanem nostalgicna na studentske case, ko je bil se asistent na faksu user posted image
Jelincica, pa zato, da se malo nasmejim.


< Sporočilo je popravil mojsoncek -- 10.6.2008 10:03:35 >


_____________________________

Vse kar smo, je posledica našega dosedanjega mišljenja (Buda)

(odgovor članu amaya)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Politiki
10.6.2008 10:16:44   
norge
Meni tud Lahovnik obuja spomine na prijetne oz. najboljše študenske dni...
user posted image Prav zanimiva so bla njegova predavanja... Smo kar komaj čakal, da so na urniku... Bi blo boljš, da bi tam ostal...zdaj ima pa kakšne kar mal mim....

Drgač mi je pa mal antipatična Katarina Kresal, ker se mi zdi, da je sam ena lutka in sam neki ponavlja in okrog obrača besede, ki jih drugi govorijo... Tak filing mam, mogoče se pa motim... 

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Politiki
10.6.2008 10:21:34   
BAMBINA_
IZVIRNO SPOROČILO: caffee
Humor na kvadrat, za do solz nasmejat: Zmago Jelinčič Plemeniti v zmagovalni kombinaciji s Sašom Pečetom


Meni Jelinčič in Peče niti slučajno nista smešna s svojimi žaljivimi, nacističnimi, rasističnimi, homofobnimi, ksenofobnimi, primitivnimi izjavami.

Zakaj bi pa Virant bil Pavliha? Jaz njega prav rada poslušam, ker je izjemno razgledan človek, ki stremi k učinkovitejši in državljanu prijaznejši upravi. Vsaka mu čast, da se je lotil spremeniti tako kompleksen sistem. Glede na to, da je že pred 30 letom doktoriral s podorčja pravnih znanosti pa najbrž ni nek trolek.

_____________________________


•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•
*...*..:::: ...*...*...*...*...*...*...*...*...:::::..*...*
•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•

(odgovor članu norge)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Politiki
10.6.2008 10:26:50   
Anonimen
Meni Jelinčič in Peče niti slučajno nista smešna s svojimi žaljivimi, nacističnimi, rasističnimi, homofobnimi, ksenofobnimi, primitivnimi izjavami.


Hvalabogu, sm se že osamljena počutila k ga imajo vsi tko radiuser posted image

(odgovor članu BAMBINA_)
  Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Politiki
10.6.2008 10:31:38   
Marogica
IZVIRNO SPOROČILO: puncica

evo ravno dobila po mailu:http://www.youtube.com/watch?v=pe2WUp7ZJdA





user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Politiki
10.6.2008 10:33:00   
amaya
Ja zakaj mi je Pavliha? Ker mi je pač Pavliha user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ....al mi more bit pod mus všeč?user posted image

_____________________________

Zaljubljena sem v tri fante...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Politiki
10.6.2008 10:41:46   
BAMBINA_
IZVIRNO SPOROČILO: amaya

Ja zakaj mi je Pavliha? Ker mi je pač Pavliha user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ....al mi more bit pod mus všeč?user posted image

Ne rabi ti biti všeč, samo zanimalo me je, zakaj Pavliha? Ker tip ima dobro vizijo reforme JU in sposobnost, da jo uresniči.


_____________________________


•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•
*...*..:::: ...*...*...*...*...*...*...*...*...:::::..*...*
•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•

(odgovor članu amaya)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Politiki
10.6.2008 10:44:29   
amaya
ah, ga ima tudi on en kupa na glavi....masla mislim....če že dela reforme s pravili naj veljajo za vse, vključno  z njim....drugače pa mi je pojava od človeka




_____________________________

Zaljubljena sem v tri fante...

(odgovor članu BAMBINA_)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Politiki
10.6.2008 10:47:40   
puncica
pri men je pa virant dobil pozitivne točke, ko je povedal na radiu, da naj se sodniki mal zamislijo kaj hočejo in pogledajo okol sebe kaj ljudje mislijo o njihovem predlogu povišanja plač pa da itak če stavkajo je to neplačano in da bomo vidl kako dolgo bodo zdržali. user posted image user posted image

Se pa men zdi zelo sposoben tale Virant, še najbolj od vseh ministrov. Je pa res da se na politiko bol malo spoznam user posted image


< Sporočilo je popravil puncica -- 10.6.2008 10:48:26 >

(odgovor članu BAMBINA_)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Politiki
10.6.2008 10:50:26   
Detece
IZVIRNO SPOROČILO: BAMBINA_

IZVIRNO SPOROČILO: caffee
Humor na kvadrat, za do solz nasmejat: Zmago Jelinčič Plemeniti v zmagovalni kombinaciji s Sašom Pečetom


Meni Jelinčič in Peče niti slučajno nista smešna s svojimi žaljivimi, nacističnimi, rasističnimi, homofobnimi, ksenofobnimi, primitivnimi izjavami.

Zakaj bi pa Virant bil Pavliha? Jaz njega prav rada poslušam, ker je izjemno razgledan človek, ki stremi k učinkovitejši in državljanu prijaznejši upravi. Vsaka mu čast, da se je lotil spremeniti tako kompleksen sistem. Glede na to, da je že pred 30 letom doktoriral s podorčja pravnih znanosti pa najbrž ni nek trolek.


Uprava bo prijazna takrat ko bodo v upravi delali zadovoljni delavci. Za to pa Virant niti slučajno ne zna poskrbeti. In kot je že Prešeren rekel: "Le o čevlju sodi naj kopitar".

Drugač pa je Jelinčič samo smešen, fajn je pa posčlušat Tavševo.

Nasplošno pa sem veliko v stiku s politiki in mi nobeden ni všeč. Moje mnenje je, da večina njih ne zna drugo kot lepo govorit, ozadje pa za user posted image user posted image . Jih je nekaj, ki so ok, ampak ti ponavadi niso nikoli v ospredju...

(odgovor članu BAMBINA_)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Znaki poroda.
пеперутка16

Kakšni so bili vaši zadnji simptomi pred porodom tisti dan ali dan ali dva prej? Če ste imeli kakšne simptome?