|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   trgovine
20.5.2008 18:41:47   
madasa
samo informativno me zanima kdaj ste prvič šle s svojimi user posted image  v trgovine? Ali niste imele nič "straha" pred vsemogočimi bacili?
Lp
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: trgovine
20.5.2008 18:44:14   
Netopirčy81
Čim kasneje. Sem šla če je blo res nuja. Po dobrem mesecu.

_____________________________

Mamica zmeraj razume, kako ti je pri srčku, razume vse tisto, kar vesta samo ti in ona. Mamice ne pozabiš, nikoli v življenju. Taka je moja mami.

(odgovor članu madasa)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: trgovine
20.5.2008 18:44:20   
Naja30
Prvi mesec ziher ne. Mogoče okoli 3m. Ne spomnem se.

(odgovor članu madasa)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: trgovine
20.5.2008 18:45:39   
ona
IZVIRNO SPOROČILO: Netopirčy81

Čim kasneje. Sem šla če je blo res nuja.



Točno tako! 

(odgovor članu Netopirčy81)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: trgovine
20.5.2008 18:47:42   
kaya2007
mi smo šli kar kmalu, virus je staknila šele pri 10mesecih

(odgovor članu ona)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: trgovine
20.5.2008 18:57:33   
metkica1
po 3 tednih

(odgovor članu kaya2007)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: trgovine
20.5.2008 18:59:33   
tropical
IZVIRNO SPOROČILO: ona

IZVIRNO SPOROČILO: Netopirčy81

Čim kasneje. Sem šla če je blo res nuja.



Točno tako! 


Jaz približno pri 6. mesecih prvič, ko je bilo res nujno, da ga nisem imela, kje pustit.

(odgovor članu ona)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: trgovine
20.5.2008 19:06:27   
Anonimen
Pri treh tednih, se mi zdi, ko smo jo sli fotkat za potni list in smo cakali fotke v kavarni. Nek starejsi gospod (verjetno inventar v tej kavarni user posted image ) jo je prisel ves zgrozen pogledat, da se ni videl tako majhnega otroka v javnosti in naj jo le pazimo :). Je bila pa res prava pikica, saj je bila rojena en mesec prezgodaj.

Ni pa staknila nobene bolezni, da odgovorim na vprasanje user posted image .

(odgovor članu madasa)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: trgovine
20.5.2008 19:20:27   
metkica1
IZVIRNO SPOROČILO: metkica1

po 3 tednih


moja tudi ni staknila nič.user posted image

Bile sva bolane sedaj, pa dolgo pred tem v nobenem nakupovalnem centru, ne na plavanju, ma nikjer. Če bi kje od naštetega bila bi vedela, da sem ga posračkala jaz, to pa ne vem......samo, da smo sedaj zdravi. user posted image

(odgovor članu metkica1)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: trgovine
20.5.2008 19:23:32   
pršut
Po 3.mesecu in ni nič staknila, sem pa jaz zato.user posted image

(odgovor članu metkica1)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: trgovine
20.5.2008 19:39:18   
bskrle
Prve 3 mesece zihr ne. Saj ne,da bi se otroku kaj zgodilo, ampak -saj je lahko v miru doma.

(odgovor članu pršut)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: trgovine
20.5.2008 20:03:38   
jančica
Midva sva šla po kakem mesecu (sva bila veliko brez očka, pa sva morala iti), pa do zdaj (osem mesecev) še ni bil bolanuser posted image !

(odgovor članu bskrle)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: trgovine
20.5.2008 21:36:01   
Naja30
Ma sej trgovina pa res ni sinonim za bolezni. Vsaj meni se ne zdi. Konec koncev ti lahko obiski prav tako prinesejo bacile domov. Po moje se gre bolj za napor otroka zarad vseh tistih umetnih luči in zarad zraka. Še jaz začnem kašljat od suhega zraka in oči me začnejo bolet, če sem predolgo v trg.centru. Zato tud otroka nerada mučim s tem.

(odgovor članu jančica)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: trgovine
20.5.2008 21:51:57   
Srečic@
Star skoraj 7 mesecem, pa smo bili 1x. Mi se držimo pediatrovih nasvetov. Rekel je, da je v prezračevalnih napravah, klima napravah polno "svinjarije" (beri virusov in bakterij).
Pa tudi nekateri ljudje nimajo ravno kulture in kašljajo in kihajo brez, da bi dali roko na usta.

lp
S.

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: trgovine
20.5.2008 22:25:33   
lelaval
Ko sem mogla - res nisem gledala na starost, pa še najlaće mi je bilo, ker sem od začetka le dojila.

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu madasa)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: trgovine
20.5.2008 22:42:47   
diduska
Tudi mi tam po 1. mesecu...tako v Mercator in te manjše trgovinice. Pri dveh smo šli pa že po trgovinskem centru in je naši pupiki ful sedlo, ko je videla toliko novih stvari. Je ful zvedava in ji verjetno kar paše, da gre okoli, ker nikoli nič ne cmera.

Drugače se je pa najbolje držati in poslušati svojega dojenčka. Če boste opazili, da to ni zanj, pa vseeno malo počakajte.




(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: trgovine
21.5.2008 8:02:39   
kristinaj
problem je pozimi ko je virusov polno... je pa priporočljivo čim kasneje.... jaz sem našo aprilko prvič peljala pri 3m vendar je bilo poletje in nobenega virusa okoli :=)))

(odgovor članu madasa)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: trgovine
21.5.2008 8:03:21   
kristinaj
sem pozabila dodati, da potem od 5m pa do 12m ni bila v nobeni trgovini... bila je zima, mraz, polno vlage in virusov....

(odgovor članu kristinaj)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: trgovine
21.5.2008 9:32:11   
ThinkPink
Od 3t naprej smo šli vsi trije enkrat na teden po nakup v večji nakupovalni center. To je bilo do 3m, nato pa smo odkrili spletno trgovino in odtlej jo je trgovina redkeje videla.

Še zdaj, ko je stara 9m ne pretiravamo z trgovinami...mogoče kaj na hitro skočimo kupiti, saj tudi naša postane kar nemirna, če je gužva okoli nje.

(odgovor članu kristinaj)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: trgovine
21.5.2008 10:31:14   
*kinnie*
zelo kmalu....pa ni nikoli zbolel...je pa res da tudi mi ne pretiravamo s trgovinami.


(odgovor članu ThinkPink)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: trgovine
21.5.2008 10:49:56   
lea23
pri nas je bilo tako: mož ni vzel očetovskega dopusta ker ima svoje podjetje, in je ravno takrat imel en večji projekt.. starši pa živijo 50km stran.. tako da si z nobenim nisem mogla nič pomagat :)

pri 2 tednih sem šla v btc v mullerja, po dva paketa plenic. sem jo napokala v lupinico in sva šle. tamala je skos spala
pri 3 tednih sva šle v baby center na rudnik nakupit mal za oblečt in podobno..
pri 2 mesecih sva jo že vzela sabo v lokalno trgovino

pri 4 mesecih je že šla z mano k frizerju, pa hodili sva že vn na kavice in v restavracije na kosilo, pa v city park, pa leclerc, pa btc, pa na pošto/banko,... torej od 4 meseca sem jo vzela sabo kamorkoli sem šla. do takrat pa sem pazila, da sva šle takrat ko je bilo res nujno.  

tamala ni nikoli bila nič bolna, stara bo 1 leto. bila je samo enkrat malo prehlajena.

bi bilo pa verjetno drugače, če bi imela na razpolago svoje starše ( sta oba še v službi, in živita nekoliko stran ). moževa mama je pa že precej pri letih, težko hodi, in še sama sebe težko zrihta. in ji na začetku nekako nisem zaupala da bi jo čuvala.. no zdej jo že lažje pri njej pustim če bi bilo res treba oz. če imava z možem svoj večer da greva v gledališče/ na večerjo. 



(odgovor članu *kinnie*)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: trgovine
21.5.2008 10:53:11   
lea23
aja pa še to sem pozabila povedat.. pri dveh mesecih smo šli že na morje, za 3 tedne, 300km v eno stran, pa je bilo vse brez problema.

(odgovor članu lea23)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: trgovine
21.5.2008 10:57:05   
Sandra*
14 dni

(odgovor članu lea23)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: trgovine
21.5.2008 14:28:13   
vaney
lea, jaz ga tudi vzamem povsod s seboj, razen recimo v bolnice, zdr. domove in podobno ga ne vlačim. Drugače pa trgovine, kavice, restavracije, izleti že od cca 1 meseca naprej (ker dosti prej tudi sama nisem bila preveč sposobna letati okoli). Pač pazim, kako ga oblečem, pa na klime v trgovini...

_____________________________

23.1.2008; veliki nagajivec Anže
10.2.2010: mala navihanka Daša

(odgovor članu Sandra*)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: trgovine
21.5.2008 14:42:04   
*lenc@*
kmalu, smo se pa pozimi v času epidemj vseen mal bolj izogibal večjih centrov. drgač pa ne kompliciram glede tega.

_____________________________

"Kam potuje čas? Če bi vedel, zaprl vrata bi pred njim."
R. K.


(odgovor članu vaney)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Meningokokna okužba najbolj ogroža otroke ...
Invazivne meningokokne okužbe so med najpogostejšimi vzroki za gnojno vnetje možganskih ovojnic ali meningokokni meningi...
Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...




ime
Erin

Ime Nastja vam je bolj

dekliško ime (84%)

moško ime (5%)

ime za oba spola (11%)


Število vseh glasov: 309

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!