|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kaj bi lahko to bilo?
14.5.2008 17:53:26   
_annela_
mojemuuser posted image se ze par dni poznajo na ritki take pikice kot mozolji ko tko no kako bi vam opisala pikice bele kot mozolj pac in jih ima samo po ritki kaj bi to lahko bilo,mazemo se s hladilno kremo vendar kdaj ko mi zmanjka hladilne uporabiva jonsonovo kremo,plenicke mamo pa dm,res punce pomagajte mi kaj bi lahko to bilo,ce ne bova pa obiskala zdravnico??
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: kaj bi lahko to bilo?
14.5.2008 18:00:10   
Anonimen
Lahko,da je soor.
Pojavi se lahko v ustih ali pa na ritki.
Maže se ga z Daktarin gelom.Se dobi tudi brez recepta.
Če te pa vseeno skrbi se lahko pač pokazat k zdravniku.

(odgovor članu _annela_)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: kaj bi lahko to bilo?
14.5.2008 18:04:45   
_annela_
kaj  mi lahko se prosim razloziš kaj ta bolezen pomeni,kaj kaj srbi,pece,?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: kaj bi lahko to bilo?
14.5.2008 18:25:23   
Anonimen
Plenični soor nastane pod plenicami zaradi glivic.Povzročitelj je kvasovka Candida albicans.Največkrat pride glivica na dojenčkovo kožo iz črevesja.V predelu pod plenicami-posebej ob zadnjični odprtini in v predelu genitalij-se pokažejo manjše do večje pordečitve,robovi so včasih rahlo luskasti in neostri in se iztekajo v majhne okrogle mozolčke.

Pa pejta raje k zdravniku,ker bo le on lažje ločil soor od vnetja kože.

Pomagaš pa mu lahko tudi sama:
-pogosto menjuj pleničke
-naj bo kar nekaj časa odvit da lahko brca in si prezrači rito
-če hraniš po steklenički,pred vsako uporabo obvezno steriliziraj-prekuhavaj 10 minut
-otroci s soorom ne smejo uživat sokov,ki vsebujejo sladkor in sladic-sladkor pospešuje razvoj kvasovk!

(odgovor članu _annela_)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: kaj bi lahko to bilo?
14.5.2008 19:35:11   
Paštetka
to so definitivno glivice. uničiš jih tako, da namažeš s Canestenom. Par dni moraš mazati, pri vsakem previjanju.

Kasneje se jih pa tako izogneš, da zdaj v vročih dneh pogosteje menjavaš pleničke in lepo spucaš rito. Pa operi si roke obvezno, ko namažeš rito, da mu ne preneseš v usta. (prijemanje stekleničk, dudk...)

_____________________________

http://www.220stopinjposevno.com/220730-food-styling.html



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: kaj bi lahko to bilo?
14.5.2008 19:57:10   
BUBICA17
Oboje moraš zdraviti glivice in afte, ker brez jemanja brisa ti ne more noben zagotovo povedat, zakaj se gre. Edino, če ima v ustih tudi. Lahko ti napišem kateri dve kremi uporabljaš izmenično...sam jaz sem ju dobila na recept, tako da ne vem, če ju lahko dobiš. Ena je bila zastonj, druga pa sedem evrov. Dejstvo pa je, da je vse izginilo v dveh dneh. Če so glivice je bolje, da čimprej zadevo rešis, da se ti ne razširi. Lahko ti na ZS pošljem slike od mojga user posted image , kako je vse skup zgledalo. Veš pa verjetno tvojga srčka tud mal peče in srbi vse skupi.

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako se živi brez mame? Težko. A nekateri ...
Kako živeti brez srca, pod katerim ste dihali in rasli, preden je svet postal nepredvidljiv.
Dojenček ponoči ne spi
Je nočno hranjenje res še vedno potrebno? Do kdaj? Kako bi si lahko pomagali, da bi omejili nočne podoje?Kaj storiti, če...




Fantovsko ime
metuljčica12

Katero fantovsko ime vam je všeč

Žan (14%)

Nik (32%)

Urh (36%)

Anže (18%)


Število vseh glasov: 22

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!