|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Murter
18.4.2008 11:05:25   
Pinkyca
Pozdravljene,

zanimajo me vaše izkušnje s počitnicami na Murterju.
Našla sem nekaj starih postov glede te teme
pa me zanima še kaj več.
Naš user posted image  bo star 1 leto,
v mislih imam apartma v mestu <murter nekje ob vodi bolj.
Kakšne so plaže za najmlajše? Tržnica obstaja? Zdravnik?
Je treba rezervirat ali naj se kar podamo na pot?
KLima? Izleti, ...

Hvala za vse odgovore,
user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Murter
18.4.2008 12:18:22   
frutka_
Lani smo bili na Murterju in mi sploh ni bilo všeč. Plaža je bila kamnita ampak natrpana, polno os, umazano, Skoraj nič sence, igrala za otroke v zelo slabem stanju.  Ker sem staknila urtikarijo in šla do dr. še ti lahko iz prve roke povem, da niso vedeli kaj naredijo z menoj.user posted image  Na koncu sem klicala v SLO prijateljico, ki je zdravnica, da mi je povedala kaj naj storim in kupim v lekarni. V glavnem kriza!
Tako da nas Murter ne vidi več.

(odgovor članu Pinkyca)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Murter
18.4.2008 12:21:37   
Anonimen
Meni je bil sicer Murter všeč, ampak sva bila tam samo en dan. Plaže sicer za otroke po mojem mnenju niso primerne - skalnate, tam kjer je pa peščeno pa ležijo en po drugem.

Mogoče bi pogledala še Makarsko in Baško vodo?? Tam npr. so plaže z majhnimi kamenčki skos ob morju in ni takšne gužve..

(odgovor članu frutka_)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Murter
18.4.2008 12:23:16   
Anonimen
aja, pa še to: tud Vodice, ki so v bližini Murterja niso ne vem kaj. Oz. mogoče so, samo ne v sezoni. Midva sva bila ravno zadn tedn julija in vem, da je bilo obupno. Tam kjer je bila plaža lepa je blo folka ogromno, tam kjer pa ni bila je bil pa prostor.. Sam tam se nisi mogel kopat - sploh pa ne z otrokom.

Edino če bi šli izven sezone.. mogoče začetek julija. potem verjamem, da bi blo ok.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Murter
18.4.2008 13:31:03   
lex
midva sva bila še sama ko sva bila na Murterju in nama je bilo OK, sploh ker sva se vozila s čolnom, za otroke pa meni ni najbolj prijazno.

_____________________________

Najlubkejša stvar, ki se nam lahko zgodi, je dojenčkov smeh. (Sigmund Freud)
-----------------------------
Takole pa napreduje naša hiška. http://www.podsvojostreho.net/weblog.php?w=120

(odgovor članu Pinkyca)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Murter
18.4.2008 18:31:54   
digi
Mi smo bili lani spet, super ni kaj... priporočam plažo od slanice skozi camp.... je v vodi mivka, zunaj pa kamenčki... je pa res, da je večina na murterju skalnata.... voda pa super lepa...... je pa bolj za upokojenceuser posted image , dogaja se v Vodicah, kjer pa za moje pojme ni lepo ob plaži

_____________________________

Irgendwie, irgendwann, irgendwo...

Timon ti si moj sonček!!!

(odgovor članu lex)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Murter
19.4.2008 8:32:24   
frutka_
Na plaži Slanica so ljudje ležali drug na drugem. Take gužve na plaži še nisem videla. Pa sem udarila dol malodane celo Jadransko obalo.
Če iščete otok se mi zdi Lošinj boljša rešitev. Ali Rab, Krk...

(odgovor članu digi)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?