|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   nakupovanje - pomoč
17.4.2008 16:29:44   
goa
Rabila bi eno pomoč.
Za faks delam seminarsko nalogo z naslovom nakupovalne navade mladih. In bi vas prosila da mi odgovorite na nekaj vprašanj.
Koliko denarja mesečno porabite za nakupe?
Koliko na vas vplivajo reklame, ki jih vidite (kupite tisti izdelek ali ne, vas pritegnejo reklame)?
Koliko časa tedensko preživite v nakupovalnih centrih, trgovinah?
 
Najlepša hvala za odgovore.

_____________________________

Vedno lahko dosežeš vse kar si želiš, samo vztrajati je treba.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: nakupovanje - pomoč
17.4.2008 16:35:07   
Anonimen
Kakšne nakupe pa?
Si mislila hrano? Obleke? Kozmetiko? Vse skupaj?

Reklame....vsako leto jim manj verjamemuser posted image . Me pa včasih še vedno premamijo, sploh pri kozmetiki. Pri hrani niti ne.

V trgovini sem vsak teden za hrano, obleke pa kozmetiko pa parkrat letno, oz. tam vsake dva meseca.

(odgovor članu goa)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: nakupovanje - pomoč
17.4.2008 16:36:51   
rija
Ne morem odgovorit, ker nisem več tak mlada.....user posted image

edino na zadnje vprašanje: vsak dan 6 ur....razen sobot in nedelje....

< Sporočilo je popravil rija -- 17.4.2008 16:37:19 >


_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu goa)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: nakupovanje - pomoč
17.4.2008 16:45:14   
danijela in taja
hja odvisn...za hrano.stvari za tamalo(plenice,robčke,...kreme...)tko 200 eurov,za oblačila vsak 2-3 mesece...50 eurov,   .....
v trg 2-3 mesečno....zacotke pa 6-8 na leto..
me ne pritegnejo reklame....jim ne verjamem...najboljši so ponavadi tisti ki ne tratijo denarja za reklame ampak za kvaliteto....

_____________________________

za deseto obletnico sva prejela najlepše darilo.....najino sončico Tajo

(odgovor članu goa)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: nakupovanje - pomoč
17.4.2008 16:49:14   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: goa
Koliko denarja mesečno porabite za nakupe? Odvisno, za kakšne nakupe. Za vse skupaj najmanj 700€.
Koliko na vas vplivajo reklame, ki jih vidite (kupite tisti izdelek ali ne, vas pritegnejo reklame)? Reklame pritegnejo, kupim pa kakih 5% reklamiranega.
Koliko časa tedensko preživite v nakupovalnih centrih, trgovinah? 1x tedensko 2 uri v City parku, pri sprotnih nakupih (po in pred službo) pa 10 minut v prvi trgovini, ki jo zagledam mimogrede.

(odgovor članu goa)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: nakupovanje - pomoč
17.4.2008 16:56:38   
goa
IZVIRNO SPOROČILO: rija

Ne morem odgovorit, ker nisem več tak mlada.....user posted image

edino na zadnje vprašanje: vsak dan 6 ur....razen sobot in nedelje....


Ni važno koliko si stara. Mislim pa da se počutiš maldo, čeprav nisi stara 20 let.

_____________________________

Vedno lahko dosežeš vse kar si želiš, samo vztrajati je treba.

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: nakupovanje - pomoč
17.4.2008 17:11:52   
ninataja
Koliko denarja mesečno porabite za nakupe?
Za hrano s fantom porabiva 170evrov. Za obleke pa na mesec sama porabim okoli 200evrov. Odvisno od meseca in od letnega časa (bunde so dražje od kopalk user posted image ).

Koliko na vas vplivajo reklame, ki jih vidite (kupite tisti izdelek ali ne, vas pritegnejo reklame)?
Reklame skoraj nič ne vplivajo name. Kupujem vedno iste izdelke. Če pa stvar kupujem prvič, pa se predhodno pozanimam in ne gledam na reklame.

Koliko časa tedensko preživite v nakupovalnih centrih, trgovinah?
1uro.

(odgovor članu goa)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: nakupovanje - pomoč
17.4.2008 23:57:34   
Majuska
Koliko denarja mesečno porabite za nakupe?

Odvisno kakšne nakupe. Hrana, kozmetika, čistila ... nekje med 200-300 €, za bencin okoli 150 €, oblek ne kupujem ravno vsak mesec.

Koliko na vas vplivajo reklame, ki jih vidite (kupite tisti izdelek ali ne, vas pritegnejo reklame)?
Odvisno, nekatere reklame me odbijejo. Pritegne me morda pri kozmetiki, da preizkusim kako novo stvar.

Koliko časa tedensko preživite v nakupovalnih centrih, trgovinah?
Hm... običajen nakup špecerije mi vzame 20-45 minut, odvisno v kako veliko trgovino me zanese. Hipermarket že samo za prehodit vzame 45 min do 1 ure.

(odgovor članu ninataja)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Znaki poroda.
пеперутка16

Kakšni so bili vaši zadnji simptomi pred porodom tisti dan ali dan ali dva prej? Če ste imeli kakšne simptome?