|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   KDAJ KAHLICA?
14.4.2008 18:22:32   
_annela_
mene zanima kako zaceti z navado user posted image na kahlico,ter prblizno kolko mora biti star?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: KDAJ KAHLICA?
14.4.2008 19:27:13   
vesel
Moja hči je bla stara 2 leti in 10m,ko smo začeli z odvejanjem od plenic.
Kupili smo ji sp.hlačke npr.kjer so naslikane zvezdice,miške,...in smo ji govorili,da ne sme lulat in kakat v sp.hlačke,da ne bojo zvezdice jokale in ne bojo svetile.

Na tako foro smo jo dali in je punca takoj zaštekala!

_____________________________

druzina je zame vse!!

(odgovor članu _annela_)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: KDAJ KAHLICA?
14.4.2008 19:28:04   
Netopirčy81
Pr naši mamici hodijo 1,5 letniki na kahlico. Drgač pa ne bi točn vedla. Sama še nisem tako daleč user posted image

_____________________________

Mamica zmeraj razume, kako ti je pri srčku, razume vse tisto, kar vesta samo ti in ona. Mamice ne pozabiš, nikoli v življenju. Taka je moja mami.

(odgovor članu _annela_)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: KDAJ KAHLICA?
14.4.2008 20:04:48   
Naja30
Baje je otrok sposoben zadrževanja urina in blata od 18m dalje. Da je zrel za navajanje na kahlico oz. biti brez plenic. mi bomo probali poleti, ko bo stara 19,20m.
V vrtcu jih tudi tam nekje začnejo navajat.

(odgovor članu Netopirčy81)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: KDAJ KAHLICA?
14.4.2008 20:14:10   
klaja
Mi smo jo prvič dali na kahlico pri 7. mesecih, saj nikakor ni hotla kakat v plenico in se je obneslo, tako da zmeraj kaka v kahlico. Lula pa kakor ji je, so obdobja, ko ji kar uspeva, potem pa spet polni plenico. Zdaj pri 21. mesecih pa bova začeli intenzivno vadit glede lulanja.

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: KDAJ KAHLICA?
14.4.2008 22:09:35   
Peli
Mi smo imel težave z zaprtjem in od kar mali samostojno sedi ga posedam na kahlico med vsakim previjanjem, no zaprtja ni več smo pa še vedno v plenicah, drugače pa zelo rad sedi na kahlici. Sm ga pa na začetku ponavadi na kahli zamotila s kakšno igračko, knjigico, zdej pa kakšno risanko pogleda.

(odgovor članu klaja)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: KDAJ KAHLICA?
15.4.2008 7:52:19   
kristinaj
naša bo poleti stara 15m in ker bo večino na morju bo lahko brez plenice in jo bomo nevsiljeno navajali najprej na zalivanje rožic in travce, potem pa na kahlico...če bo uspešno bo, če ne pa naslednje leto....

(odgovor članu _annela_)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: KDAJ KAHLICA?
16.4.2008 21:16:23   
Caarmen
Včeraj je bila pri nas P in je rekla naj začnem čez slab mesec navajat na kahlico. Naša tamala je v ponedeljek bila stara 8 m.
Zdi se mi zelo zgodaj. Bom najprej kupila kahlico potem pa ....

(odgovor članu kristinaj)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: KDAJ KAHLICA?
16.4.2008 21:36:37   
BibaMaJa
Naš se je pri 2 letih in 2 mesecih SAM odločil, da ne bo več imel plenic (podnevi). Dvakrat mu je ušlo v hlačke potem pa je povedal pravočasno. Ponoči pa je bil star 2 leti in 6 mesecev. 

(odgovor članu Caarmen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Plenice po izbiri Sekcije medicinskih sest...
Pri izbiri izdelkov za najmlajše smo starši zelo pozorni, zato je bolje izbrati takšne, za katerimi stojijo strokovnjaki...
Dojenček ponoči ne spi
Je nočno hranjenje res še vedno potrebno? Do kdaj? Kako bi si lahko pomagali, da bi omejili nočne podoje?Kaj storiti, če...




Znaki poroda.
пеперутка16

Kakšni so bili vaši zadnji simptomi pred porodom tisti dan ali dan ali dva prej? Če ste imeli kakšne simptome?