|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   sesanje palčka
12.4.2008 21:43:52   
pikica55
Mojauser posted image sesa palček od tretjega meseca starosti, pa me zanima če ima katera izkušnje kako jo naj odvadim. Dude ne mara, jo takoj pljune ven.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: sesanje palčka
12.4.2008 23:36:55   
Zofy
Hm, zafrknjeno je to. Moja upam, da se ne navadi, ker lahko povem iz lastnih izkušenj, da se je odvaditi ful težko. Me je sram priznati, ampak jaz palec še vedno sesam in mislim, da ga bom kar do konca svojega življenja, ko je tako fajnuser posted image .
Tako da ji ga poskušaj vztrajno iz ust dajati pa še kako dudo poskusi, ker dude se da odvadit, palca pa ful težko. Moja mama očitno tega ni vedla, ker mi je rekla naj prst cucam, ko mi je dudo odvzela (se še danes živo spomnem tega prizora). Tako je to...

(odgovor članu pikica55)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: sesanje palčka
13.4.2008 9:53:40   
S1902
bodi vztrajna in ji ponujaja dudico, probaj kupit kako drugo
naša je vzela dudo takoj ,
ker pa je imela krče smo ji namakal dudko v kuminov sirup dobi se v lekarni.
če moja ne bi prijela dudke bi ji namočla v sirup in bi tako probala sam da ne bi vlekla palčka.
lp

(odgovor članu pikica55)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: sesanje palčka
13.4.2008 13:59:52   
wing
Se popolnoma strinjam z Zofy. Ne pusti ji sesat palca, ker med odkrivanjem in udobjem(ki ga najbrž čuti sedaj ob sesanju) in močjo razvade je zelo tanka meja. Poznam primer, ko je fant zaradi vztrajnega sesanja imel sesalni palec občutno krajši od nesesalnega, pa to počne še danes, v odraslosti,naskrivaj seveda.

Aja, pa še zgornja čeljust se lahko malo deformira(saj to se zna pri dudi tudi zgodit), tako malo štrlijo prednji zobki navzven.

< Sporočilo je popravil wing -- 13.4.2008 14:02:03 >

(odgovor članu S1902)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: sesanje palčka
13.4.2008 17:06:40   
ursy78
se strinjam s S1902

(odgovor članu wing)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: sesanje palčka
13.4.2008 22:05:22   
Sandra*
Joj joj joj, pri nas je to velik problem. Mark je imel ene 14 dni po rojstvu ful rad dudo, pol pa čez noč ne več, pa sm ful vztrajala, pa nič, no hvala bogu tut palca ni, ampak pri devetih mesecih sva se nehala dojit in glej ga zlomka... začel je vleči palec, in sedaj je star 20 mesecev in se že ful sekiram kako naj ga odvadim.

Pri mlajšem ki je sedaj star 2 meseca pa kar gre z dudo, jo ma ful rad in upam, da pri tem ostane.

Vztrajaj pri dudui, če se le da, jaz sem ga polomila.

(odgovor članu ursy78)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: sesanje palčka
13.4.2008 22:21:20   
Naja30
Jaz se pa z nobeno ne strinjam. Pri teh mesecih začnejo spoznavat svoje prstke in rokice in tega jim ne bi smeli poskušati nedovolit.
Moja je imela to fazo kakšen mesec, potem pa jo je minilo.

(odgovor članu Sandra*)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   [Brisano sporočilo]
13.4.2008 23:22:50   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Naja30)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...
Meningokokna okužba najbolj ogroža otroke ...
Invazivne meningokokne okužbe so med najpogostejšimi vzroki za gnojno vnetje možganskih ovojnic ali meningokokni meningi...




Znaki poroda.
пеперутка16

Kakšni so bili vaši zadnji simptomi pred porodom tisti dan ali dan ali dva prej? Če ste imeli kakšne simptome?