|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   temenca - katero olje?
5.4.2008 19:25:52   
vaney
Naš sinko je dobil temenca. S katerim oljem vašim dojenčkom zmasirate lasišče. Že večkrat sem slišala, da z olivnim oljem - a to je navadno kuhinjsko olivno olje ali se kupi kakšno posebno za dojenčke?

_____________________________

23.1.2008; veliki nagajivec Anže
10.2.2010: mala navihanka Daša
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: temenca - katero olje?
5.4.2008 20:04:58   
žarnica
Nam je pomagal edino šampon v peni od Mustele. sEM  jo pa zjutraj namazala z kremico za temence,zvečer pa s šamponom sprala in je šlo vse lepo dol.

(odgovor članu vaney)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: temenca - katero olje?
5.4.2008 20:09:47   
vidra
Meni je pediatrinja napisala recept za salicilno olje, ki ti ga zmešajo v lekarni. Super zadeva, vse spravi dol.

(odgovor članu žarnica)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: temenca - katero olje?
5.4.2008 20:18:21   
miškot
ja, salicilno olje

(odgovor članu vidra)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: temenca - katero olje?
5.4.2008 21:05:44   
Netopirčy81
Salicitno olje+šampon od Musteleuser posted image

_____________________________

Mamica zmeraj razume, kako ti je pri srčku, razume vse tisto, kar vesta samo ti in ona. Mamice ne pozabiš, nikoli v življenju. Taka je moja mami.

(odgovor članu miškot)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   [Brisano sporočilo]
5.4.2008 22:11:06   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Netopirčy81)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: temenca - katero olje?
6.4.2008 8:49:13   
Lu
Res trdovratna zadeva. Dokler nisem odkrila tole od Mustele kremico je bilo kar grozno. Zdaj gre pa s tem vse dol.user posted image So se pa hčerki ponovno naredili in moramo ponoviti. Bo potrebno iti še po šampon user posted image

_____________________________

Maja 21.02.2005 ribica
Tian 03.10.2006 tehtnica
Maša 21.1.2011 vodnarka

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: temenca - katero olje?
6.4.2008 8:56:26   
Tracy
Mi smo se jih rešili z navadnim jedilnim olivnim oljem.
Osebno mislim da najbolj zdravo in naravno.

_____________________________

Če ste sklenili da nekaj zmorete, potem imate zagotovo prav.

(odgovor članu Lu)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: temenca - katero olje?
7.4.2008 12:35:28   
tančk
Mi mamo tud temenca, pa Mustelino kremo in šampon proti temencam, pa nič ne pomaga. Sploh ne vem, kaj naj naredim. A ma katera še kakšen nasvet? Hvala in lp.

(odgovor članu Tracy)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: temenca - katero olje?
7.4.2008 15:02:41   
N _ B
IZVIRNO SPOROČILO: tančk

Mi mamo tud temenca, pa Mustelino kremo in šampon proti temencam, pa nič ne pomaga. Sploh ne vem, kaj naj naredim. A ma katera še kakšen nasvet? Hvala in lp.


salicilno olje. dobiš v lekarni. nam ga je svetoval pediater.

(odgovor članu tančk)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: temenca - katero olje?
7.4.2008 19:13:55   
kati kati
idealna rešitev za temence je LOCOIDON!dobi se samo recept!pomaga pa 100%...

_____________________________

pa smo pihnali prvo svečko...4.2..

(odgovor članu N _ B)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: temenca - katero olje?
7.4.2008 19:19:13   
gruška
Tole salicilno olje pa tako smrdi (po tistem, kar mački spuščajo (označijo)), pa še pomagal ni čisto nič in tko mastne laske je imela tamala potem, sploh nisem mogla sprat.... edina stvar, ki nam je 100% pomagala je bila Mustelina pena... pa še diši lepo user posted image

_____________________________

Edina stvar, ki nas poleg zaljubljenosti prižene preko vseh meja, je zavest o lastni minljivosti ...

(odgovor članu kati kati)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: temenca - katero olje?
7.4.2008 21:09:27   
tančk
A se to salicilno olje dobi samo na recept al brez recepta v lekarni? 

(odgovor članu gruška)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: temenca - katero olje?
7.4.2008 21:14:15   
Laubica
IZVIRNO SPOROČILO: Tracy

Mi smo se jih rešili z navadnim jedilnim olivnim oljem.
Osebno mislim da najbolj zdravo in naravno.
Pri našem se je pa z tem navadnim oljem vse samo še bolj zapacalo da je bilo zelo grozno za videt pol sem pa p. rekla za recept pa mi je napisala kremco z salicitnim oljem in je zdaj že skoraj brez


_____________________________

smo družina laubekov:ata laubek
mama laubica
pa dva mala laubičarja

(odgovor članu Tracy)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: temenca - katero olje?
7.4.2008 21:45:41   
rebeca
Jaz pa uporabljam mandljevo olje

(odgovor članu Laubica)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: temenca - katero olje?
7.4.2008 23:03:40   
only_me
mi smo v lekarni dobili galexovo olje. 2 dni sem mazala in česala, pol smo se pa temenc znebili.

(odgovor članu rebeca)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: temenca - katero olje?
8.4.2008 7:58:02   
country
Pri nas pa je pomagal Bepanten. Samo po tem se ni več naredilo. Po oljih je šlo sicer dol, vendar so se luskice zelo hitro spet pojavile, pri Bepantenu pa ne.

(odgovor članu only_me)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: temenca - katero olje?
8.4.2008 9:22:19   
goga79
mandljevo olje smo namazali pred kopanjem to smo naredili trikrat in je šlo vse doluser posted image

(odgovor članu country)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: temenca - katero olje?
8.4.2008 10:55:36   
StBarbara
Navadno olje pri nas ni pomagalo; 100% rešitev je bila Mustela.

_____________________________

In sreča je, da je pred mano pot, in to da vem, da je slast v tem, da grem.

(odgovor članu goga79)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: temenca - katero olje?
8.4.2008 12:23:45   
Klaudia
Na debelo smo namazal s kokosovim oljem. Med kopanjem pa s peno od mustele. Pa je slo vse stran user posted image

_____________________________

If your kids are giving you a headache, follow the directions on the aspirin bottle, especially the part that says "keep away from children."
Susan Savannah

(odgovor članu StBarbara)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: temenca - katero olje?
8.4.2008 12:53:50   
Paštetka
IZVIRNO SPOROČILO: tančk

Mi mamo tud temenca, pa Mustelino kremo in šampon proti temencam, pa nič ne pomaga. Sploh ne vem, kaj naj naredim. A ma katera še kakšen nasvet? Hvala in lp.


Kako pogosto pa perete laske in čim?

Moja dva sta imela 1x temenca in to takrat, ko nisem redno (vsaj na začetku, ko se lojnice ful aktivirajo) umivala z milom lask. Oba sta namreč imela goste in dolge lase. Mi smo takrat eno uro pred kopanjem fajn z oljem namazali laske (kar z enim otroškim), dali čez kapico in nato umili z milom. To sem ponovila še zjutraj ali  takoj še 1x.

Mi smo morali prati laske z milom vsak ali vsak drugi dan, dokler so bile lojnice na lasišču tako aktivne. In fajn počesat. Ne s krtačo, ampak navadnim glavnikom, kontra smeri rasti laskov.

_____________________________

http://www.220stopinjposevno.com/220730-food-styling.html



(odgovor članu tančk)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: temenca - katero olje?
8.4.2008 20:54:35   
klarisima
Moja 4-mesečna črnolaska je fasala tiste debele, rumene temence.
Kupili smo kremo in šampon od Mustele. Kremo sem namazala zjutraj in dala kapico gor, zvečer pa smo oprali s šamponom. Drugi dan sem ji laske lepo razčesala z navadnim glavnikecom in postrgala temence. Že po prvi uporabi sva rešile najhujše. Mislim, da sem celoten postopek ponovila še 2 ali 3x v razmaku 3-4 dni in vse je šlo dol. Potem pa sem 1x tedensko oprala laske s šamponom Mustela. Moram se pohvaliti, da temenc na lasišču od takrat nimamo več (to je bilo pred 2 mescema).
Se pa ji redno pojavljajo na ličkih, majhne, zato jo vsak večer po kopanju namažem s kremico za temence od Mustela in za par dni smo dobre.

Poskusi z mandljevim oljem (nam žal ni pomagalo) in če ne bo šlo kupi Mustelo. Jaz je ne menjam za nič user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Preden si bila spočeta, sem si te želela...še preden si bila rojena, sem te ljubila in komaj si se rodila, bi zate umrla. Ti si moj čudež življenja.

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: temenca - katero olje?
8.4.2008 20:57:16   
N _ B
IZVIRNO SPOROČILO: tančk

A se to salicilno olje dobi samo na recept al brez recepta v lekarni? 


Tudi brez recepta. Po nasvetu p sem ga jaz najprej mešala z olivnim (pol/pol) in so šla vsa temenca dol v dveh dneh. Sicer pa potem daš samo salicilno olje. Če se ne motim je 2%.

(odgovor članu tančk)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: temenca - katero olje?
8.4.2008 22:48:01   
tančk
Hvala vam punce, res. Zdej sem mu čez noč namazala s Mustelino kremo, drug dan umila z Mustelinim šamponom, potem pa namazala z oljem od Bubhena ter ornk razčesala in moram vam povedat, da jih trenutno nimamo, bravo mi user posted image . Ampak tko je bilo že parkrat, pol se pa spet pojavijo. Bom upoštevala vaša mnenja, če se spet pojavijo.Lp

(odgovor članu N _ B)
Neposredna povezava do sporočila: 24
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





POZOR: Previdno s fiziološko raztopino in ...
Prepogosto izpiranje noska s fiziološko raztopino in uporaba med mamicami priljubljenega nosnega aspiratorja prinese tud...
Materinski dopust
Pravico do materinskega dopusta ima mati otroka, pod določenimi pogoji pa tudi oče otroka ali druga oseba ali eden od st...




Znaki poroda.
пеперутка16

Kakšni so bili vaši zadnji simptomi pred porodom tisti dan ali dan ali dva prej? Če ste imeli kakšne simptome?