|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Igrače na baterije
3.4.2008 20:49:24   
Anonimen
Pred enim mesecem sem kupila otroški CD player. No, ta CD player je delal cela dva tedna. Pa še to ne stalno, ampak s prekinitvami. OK. Nesem danes nazaj, da mi zamenjajo.
Ena prodajalka reče, da bi znale biti le preslabe baterije. Ampak naše baterije so bile nove! In mi reče, da so tudi nove baterije lahko preslabe.user posted image  Pa, da so že imeli primere zaradi preslabih novih (!) baterij, da igrače niso delale.
Potem smo vse primerke pretestirali in so delali edino na polnilec. In potem mi prodajalka reče, naj kupim še polnilec in baterije, ki se polnijo.user posted image
Sem ji rekla, da sem kupila otroški CD player ravno zaradi tega, da ne bo na "kabel", pa da bo lahko poslušal več kot en CD naenkrat, brez, da bi bilo treba baterije zamenjat.
No, saj je bil potem šef toliko prijazen, da sem lahko zamenjala za nekaj drugega. Neumno pa se mi zdi, da delajo take igrače za katere so nove (!) baterije preslabe.user posted image

Zdaj pa vprašanji, ki sta se mi porajali ob tem dogodku:
1. A delajo tako slabe baterije, da ne poženejo ene navadne igrače?
2. A delajo tako močne igrače, da skurijo novo baterijo v enem dnevu?
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Igrače na baterije
3.4.2008 22:25:47   
Kaliope
pri baterijah je tako: dražje kot kupiš, boljše so (če drugje to ziher ne velja vedno, pri batarijah 100%), ker to pomeni, da so bolj vzdržljive. Če kupiš "prešvoh" baterije, nekatere naprave ne bodo delovale, ker ne bodo mogle oddat tako velikega toka, ki bi ga naprava rabila za delovanje (podobno kot ne moreš avta zagnat z akomulatorjem za avtomobilček na daljinsko ...). Zato so ti prodajalci čisto pravilno svetovali - pri takih napravah, ki jih kupiš ravno zato, da so prenosne in se napajajo iz baterij, se zdi logično, da kupiš tudi baterije za polnit in polnilec - zamisli si na primer, da bi v mobitelu imela alkalne baterije in ne te za polnit ...

aja pa še to - baterije, ki jih dobiš zraven igrač/naprav so ponavadi zelo slabe, pač toliko, da vidiš, da stvar deluje in si potem kupiš boljše.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Igrače na baterije
3.4.2008 22:47:03   
pikalonca
Mene je pa prav groza, ker je že tričetrt igrač na baterije. In otroci so že tako razvajeni kar se tega tiče, da se mora že vse samo premikat, pa piskat, pa žmigat... Ja tudi mi smo si umislili polnilec za baterije, ker drugače je to predrag šport.

_____________________________

Kdor hoče videti, mora gledati s srcem.

(odgovor članu Kaliope)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Igrače na baterije
4.4.2008 8:06:25   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Kaliope

pri baterijah je tako: dražje kot kupiš, boljše so (če drugje to ziher ne velja vedno, pri batarijah 100%), ker to pomeni, da so bolj vzdržljive. Če kupiš "prešvoh" baterije, nekatere naprave ne bodo delovale, ker ne bodo mogle oddat tako velikega toka, ki bi ga naprava rabila za delovanje (podobno kot ne moreš avta zagnat z akomulatorjem za avtomobilček na daljinsko ...). Zato so ti prodajalci čisto pravilno svetovali - pri takih napravah, ki jih kupiš ravno zato, da so prenosne in se napajajo iz baterij, se zdi logično, da kupiš tudi baterije za polnit in polnilec - zamisli si na primer, da bi v mobitelu imela alkalne baterije in ne te za polnit ...

To je meni vse jasno. Naše baterije so original Duracelove in ne iz nekega Mercatorja. Tudi to sem povedala prodajalki. Rekla je tudi, da so imeli primere, ko so bile baterije preslabe celo pri avtomobilčkih na daljinsko vodenje.



aja pa še to - baterije, ki jih dobiš zraven igrač/naprav so ponavadi zelo slabe, pač toliko, da vidiš, da stvar deluje in si potem kupiš boljše.

Baterij ni bilo zraven. So pa imeli v trgovini nekaj rabljenih in smo preizkusili. Pa ni delalo.

IZVIRNO SPOROČILO: pikalonca

Mene je pa prav groza, ker je že tričetrt igrač na baterije. In otroci so že tako razvajeni kar se tega tiče, da se mora že vse samo premikat, pa piskat, pa žmigat... Ja tudi mi smo si umislili polnilec za baterije, ker drugače je to predrag šport.

Ja predrag šport je to. Sicer pa ločim med igračami, ki migajo in žmrkajo kot so medvedki in pingvinčki, ki se jih dobi zraven čokolade ipd. in med tehničnimi igračami, kot je tudi ta nesrečni CD player (ki je bil 40€), pa recimo kakšen syntesizer, pa avtomobilčki na daljinsko vodenje ipd.

(odgovor članu Kaliope)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako prepoznati otrokov talent?
photo
V prostem času moramo otroku zagotoviti varno in spodbudno okolje, v katerem bo razvijal svoj kognitivno-čustveni svet i...
Takšne so posledice, ko otroci premalo spijo
Spanje je nujno za normalen razvoj in telesno ter akademsko uspešnost. Kronično pomanjkanje kakovostnega spanja je lahko...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?