|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   stolček Bumbo
28.3.2008 10:31:34   
anči13
olja!
ali katera uporablja stolček Bumbo? zamima me kako se kaj obnese?
ker imam dve user posted image user posted image   in jih ne morem toliko crkljat,pa bi takle stolček prav prišel.pa če je res že od 3m naprej oziroma ko drži glavco.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: stolček Bumbo
28.3.2008 10:32:53   
Lunc_a
http://www.ringaraja.net/forum/searchpro.asp?phrase=bumbo&forumid=ALL&author=&timeframe=%253E&message=both&topicreply=both&timefilter=0&top=300&criteria=AND&submibutton=Potrdi&iskalnikTop=1

(odgovor članu anči13)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   [Brisano sporočilo]
28.3.2008 10:33:50   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu anči13)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: stolček Bumbo
28.3.2008 11:36:45   
petrcamg
Tudi naša fizioterapevtka ga je močno odsvetovala.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: stolček Bumbo
28.3.2008 15:17:42   
ursy78
mi ga imamo.pa moram povedat da meni ni všeč.ko dam tamalga notri ga čist na eno stran potegne,pa je star 6 mesecev.nevem no meni ni všeč pa konc.ga prodam če ga katera kupiuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu petrcamg)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: stolček Bumbo
28.3.2008 15:22:56   
ursy78
ja pa še to.pri treh mesecih,pa sigurno še ne more biti v tem stolčku,no saj naš ni mogel biti,pa tudi ko enkrat že drži glavo je ves skrevlen tam notri.jest sem ga dala tam nekje pri 5 mesecih noter za ene 5 minut  pa ga nebom nikoli več.še dober da smo ga dobili za darilo,čene bi bila to čisto zgrešena investicijauser posted image

(odgovor članu ursy78)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: stolček Bumbo
28.3.2008 15:25:37   
LINA31
Žan pa v njem uživa. V njem jeva in je kar uredu. Seveda pa ne pretiravam s posedanjem v njem. Žan sam že lepo sedi in ima ravno hrbtenico, mislim, da tudi zaradi sedenja v bumbotu.

(odgovor članu anči13)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: stolček Bumbo
28.3.2008 19:40:55   
Anonimen
mi so ga imel doma 2 dni. potem sem ga pa nzaj nesla. zame najbolj neumn nakup kar sem jih nardila!
100x bolj fina so tla al pa če že ležalniček.

(odgovor članu LINA31)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: stolček Bumbo
29.3.2008 10:49:06   
zima22
ko smo hodili v razvojno, je p rekla, da če bi ga ona umaknila iz tržišča, ker spodbuja nenaravne gibe, ter povzroča zakrčenost.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: stolček Bumbo
29.3.2008 21:49:26   
*lenc@*
odsvetujejo

_____________________________

"Kam potuje čas? Če bi vedel, zaprl vrata bi pred njim."
R. K.


(odgovor članu zima22)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





So nočna prebujanja pomembna za dojenčkov ...
Večina staršev se veseli trenutka, ko bo njihov dojenček prespal celo noč, malokdo pa se sprašuje, ali in zakaj so nočna...
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...




ime za punčko
madjanca

katero vam je lepše?

Metka (62%)

Žana (38%)


Število vseh glasov: 206

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!